ŠAMPANJA AURA KVARTS

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: ŠAMPANJA AURA KVARTS pendel
  • Saadavus: Laos


ŠAMPANJA AURA KVARTS on valmistatud Mäekristallist, kui Mäekristall on kõrgetel temperatuuridel kokku pandud Kulla ja Indiumi puruga. Selle protsessi tagajärjel tekkib Šampanja värviga kristall. Selline kristalli töötlemine on täiesti tavaline ja muudab kristalli võimsaks, kuna sellele antakse tule element ja naturaalsete metallide müstiline element.


RAVITSEMINE

Šampanja Aura Kvartsiga saab aktiveerida Juur- ja Sakraaltšakrat, saab vaadata nende kahe Tšakrate blokaade. Kui asetada pendel Tšakrale ja seal on blokaad, siis see hakkab ebaselgelt vibreerima. Kui on terve, siis teeb ringe ja kui on haigusi, mis võivad ka füüsilisse kehasse ilmuda, siis hakkab edasi-tagasi pendeldama.

- Võimalik küsida naiste- ja seedehaiguste kohta.

- Šampanja Aura Kvartsiga pendeldades aitab see inimese kätesse rohkem jõudu ja sensitiivlust tuua. Seega selle kasutamine on kasulik ennustajale.

PROHVETLIKKUS

Šampanja Aura Kvartsiga on võimalik hingedega kontakti saada, mis tähendab seda, et enamus vastused, mis see kristall pendel annab, ei tule mitte sinu alateadvusest, vaid hoopis hingedelt, kes parasjagu sinu kõrval eksisteerivad. Olgu nendeks hingedeks sinu kaitseinglid või kadunud lähedased. Samuti võib vastuseid anda ka majahing või majja kinni jäänud vaim.

- Toob väga hästi ettekuulutavaid vastuseid, seega on sellega võimalik tuleviku ennustada.

- On võimalik väga kaugeid mälestusi tuua, vanu asju meenutada ja mineviku kohta rohkem selgust saada.

- On võimalik mitmeid sadu aastaid tagasi juhtunud sündmustele selgust saada, kuna Šampanja Aura Kvarts on väga võimas mineviku uurija.

Enne Šampanja Aura Kvartsi kasutamist soovitan Mäekristall pendliga kõigepealt enda pendeldamise oskuseid arendama hakata, et Šampanja Aura Kvarts tööle hakkaks. See pendel on võimas ja nõuab väga spirituaalset inimest endaga töötama.

LAADIMINE JA PUHASTAMINE
Šampanja Aura Kvartsi oleks hea laadida Mäekristallil, Valgel Kaltsiidil koos valge või mõne maagia küünlaga. Maagia küünlaks sobib Šampanja Aura Kvartsile Vanilje essentsiga küünal.

ENERGIA KRISTALLID PENDLI KOTTI VÕI KARBI SISSE
Energia kristallideks on Tselestiit, Akvamariin, Mäekristall ja Valge Kaltsiit.

Kristallidest valmistatud pendlid on väeesemed, millega on võimalik vaadata minevikku, olevikku ja tulevikku. Pendlid on kõige lihtsamad ennustamise vahendid, mida on lihtne kasutada ja igale poole kaasa võtta. Pendlitega on võimalik vaadata enda tervist, lähedaste tulevikku, küsida nõu enda käikude suhtes jne.

Et pendli käest õigeid vastuseid saada, siis soovitame enne pendli esmast kasutamise korda hoida seda enda voodi kõrval, või seda kaasas kanda umbes nädal aega. Pendlit tuleks hoida pimedas ehk sellele spetsiaalne kott valmistada. Pendliga ühes kotis võiksid olla sellel kristallile vajalikud energia võimendajad ehk lisakristallid, mis hoiavad pendli jõudu. Pendlit tuleb puhastada vähemalt ühe korra kuus puhastus rituaali taimega, nagu näiteks Kadaka, Salvei või Iisopi suitsuga ning hoida aknalaual öösiti Seleniidi, Tselestiidi või Ametüst-geoodi kõrval. Et pendli käest vastuseid saada, tuleb selgeks teha, mis on just sinu pendli EI ja JAH vastus. Selleks tuleb enne pendli kasutamisele võtmist küsida küsimus "Näidake mulle EI vastust" ja "Näidake mulle JAH vastust", samalajal hoides pendlit vasakus või paremas käes, teine käsi pendli all. Pendel hakkab tegema diagonaalseid liigutusi teie peopesa kohal või ringi kujulisi liigutusi, milleks saabki teie vastus. Üldiselt on enamustel Jah vastuseks ringi liigutus ja Ei vastus diagonaalne pendli liigutus. Kui olete mõistnud selle pendli vastuse varianti, siis selleks jääbki selle pendli vastuse andmine. Iga kord, kui pendli käest vastuseid hakkate küsima, tuleb esimeseks küsimuseks esitada"Kas sa soovid vastata ?", kui tuleb pendli poolt nõusolek, siis võib enda ihaldatud küsimust küsida.

Täispika pendli artikli leiad SIIT, kus saad täpsemalt edasi lugeda selle kohta, kuidas pendleid hoiustada, kasutada ja kuidas neid laadida.

Tehniline
Mõõdud Pendli kristalli osa on ca 4*1,2*1,2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠAMPANJA AURA KVARTS, Väeesemed, pendel, šampanja aura kvarts pendel, juurtšakra, sakraaltšakra, minevik, ennustamine, tulevik, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja