ŠEVROON AMETÜST

  • 13.90€

Toote detailid

  • Mudel: ŠEVROON AMETÜST öökull võtmehoidja
  • Saadavus: Laos

ŠEVROON AMETÜST on üks Ametüsti  liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest erinevast osast ja seetõttu on sellel ka väga huvitav ning ilus triibuline väljanägemine. Kõige tumedam osa on sügava Ametüsti osa, heledam osa on Lavendel Ametüsti osa ja valge Mäekristalli osa. Seega see kristall omab kõiki nende kolme kristalli jõudu peale tavalise Ametüsti väe. Sügav Ametüsti toon annab sellele kristallile spirituaalse energia, Lavendli osa rahu ja stabiilse energia ning Mäekristalli osa aitab puhastada Aurat. Tugev ja võimas kombinatsioon ning see on ka põhjus, miks ma ise väga palju seda kristalli ka kasutan.

Ševroon Ametüst on spirituaalsuse suurendaja ja see võib olla vabalt ka esimeseks kristalliks, mida intuitsiooni tugevdamise jaoks kanda.


Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Öökull sümboliseerib kaitset, valvurit, teispoolsusega kontakti ja uskumuste päraselt on öökull olnud alati teispoolsuse väravavaht ning selle tee avaja. Öökulli sümboolika on võimas kaitse talisman, mis kaitseb õnnetuste ja ebaõnne eest.


Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Ševroon Ametüsti öökulli võtmehoidja on ülim kodu tervendaja. Ševroon Ametüst on kiiretoimeline stressi leevendaja ja kui seda võtmehoidjat kodu võtmete küljes hoida, siis see vabastab sinu kodust stressi. See on kristallväeese, mis tasakaalustab sinu kodu energiat ja aitab sellesse tuua häid energiaid.

- Ševroon Ametüsti öökulli võtmehoidja on kasulik kogu kodu energia võimendamiseks. See tõstab spirituaalset energiat sinu kodus, aidates sinu kristallidel ja väeesemetel paremini tööd teha. Blokeerides ära nende energiate ära kadumist. Seega eriliselt kasulik neile, kes soovivad enda kristalle energiapõhiselt tervena hoida.

- Aitab koju kinni jäänud negatiivsest energiast lahti saada ja aitab kaitsta ka kiuslike naabrite eest. Ševroon Ametüsti öökull aitab sinu kodust eemale hoida inimesi, kes sinu koju ei tohiks siseneda.

TERAAPIATUBA

- Väga kasulik on Ševroon Ametüsti öökulli kasutada teraapiatoa võtme küljes. Ševroon Ametüst on seotud spirituaalse energia võimendamisega ja kui seda hoida selle toa võtmete küljes, siis see suurendab selle koha spirituaalsust. Mis omakorda aitab seal toas ka edukamalt tööd teha.

AUTO VÕTMELE

- Ševroon Ametüsti öökulli võtmehoidjat hoia enda auto võtmete küljes, kui sa soovid vabaks saada auto eelmise omaniku energiast. Seda selleks, et eemaldada autost tema ebaõnne energia, kui tal on olnud selle autoga eelnevalt probleeme. Lisaks sellele aitab Ševroon Ametüst öökull rahulikumalt ja ettevaatlikumalt sõita.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Ametüst geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Ševroon Ametüstist. Ametüst aitab võimendada ja taaselustada Ševroon Ametüsti energiat.

Tehniline
Mõõdud Öökulli suurus on ca 4*1,5*0,5 3*2,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠEVROON AMETÜST, Väeesemed, võtmehoidja, ševroon ametüst öökull võtmehoidja, ševroon ametüst öökull, öökull, kodu, stressi leevendus, kodu kaitsmine, spirituaalsus, naabrid, halvad inimesed

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja