ŠUNGIIT

  • 13.30€

Toote detailid

  • Mudel: ŠUNGIIT suletud kinnitusega ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


ŠUNGIIT on ülimalt võimas tervenduskristall, mis tekkis Maa peale ligi 2 miljardit aastat tagasi. Šungiiti kaevandatakse Venemaal Kareelias. Šungiidil on pikk ja müstiline ajalugu ning seda peetakse number üks füüsilise keha tervendajaks. Šungiidil on oskus vabastada emotsionaalsed blokaadid, mis takistavad füüsilisel kehal terveneda. Kantakse seda peamiselt vähkhaiguse tekke ja teiste väga raskekujuliste haiguste ennetusteraapiaks ning ka tervendusteraapia eesmärgil.


Šungiit oma koostiselt koosneb fullereenidest, mis on teada tuntud tugevad ja kiiretoimelised antioksüdandid. Sellega seoses võib juba väita, et selle kristalli nahaga kontaktis kandmine on äärmiselt kasulik. Šungiidiga puhastatakse ka vett, hoides Šungiidi püramiidi vee sees, et vee seest eemaldada mürkaineid.

Šungiit on siiamaani üks huvi äratavamaid kristalle teadlaste seas ja selle kasulikke omadusi veel katsetatakse, uuritakse ning avastatakse. Senimaani ei ole leitud mitte ühtegi halba toimet, vaid just üleloomulikke häid omadusi.

ŠUNGIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

-  Šungiit kaitseb elektromagnetkiirguse eest. Elektromagnetkiirgus põhjustab stressi, ärevust, energia puudust, laiskust, väsimust, unetust, närvilisust, ärevushäireid, lastel üliaktiivsust ja vaimseid probleeme. Šungiiti on soovitatav kanda, kui teete tööd arvutiga või mõne teise elektroonilise seadmega. Samuti soovitan ma kanda Šungiiti tööjuures, mille ruumid on elektrit täis ja kus erinevad seadmed on pidevas töös.

- Šungiit aitab keskenduda ja eriti kasulik on see "iseenesele keskendumisel". Šungiit aitab märgata kahjulike tegureid, mis meie ümber eksisteerivad, aidates tervislikumalt elada ja tervislikumat keskkonda ise enda ümber luua.

- Kaitseb UV kiirguse eest, aidates ära hoida sellest tekkivaid tervise kahjustusi.

- Aitab eemale hoida halba õnne, kurjasid inimesi, füüsilisi kahjustusi, õnnetusi ja kõike muud halba. Šungiiti kantakse, et enda seest "deemoneid" vabastada. Mina nimetan deemoniteks sõltuvushaiguseid, depressiooni ja luupainajaid.

- Šungiiti on hea kanda ka sellepärast, et kaitsta enda energiat energia-vampiirluse eest. Šungiit aitab olla alati energiline, elujõuline ja see takistab uimasuse ning meeleolu kõikumisi.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Šungiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Vähk, kasvajad, vereloome haigused, vere hüübimatus, skisofreenia, vaimsed haigused, depressioon. Šungiiti kantakse ka siis, kui soovitakse "tundmatule" haigusele tervendust anda. See tähendab seda, et kui ei leita haigust üles, ega ka ei leita selle põhjust üles, siis Šungiit aitab siiski sellele tervendust tuua kuna see kristall leiab selle haiguse kehas üles. Šungiiti kantakse insuldi ja infarkti ära hoidmiseks ning nende tekke korral taastusravi eesmärgil.

- Soovitan Šungiiti kanda ka seljavalude, peavalude, liigese valude ja ka emaka valude korral.

JUURTŠAKRA Juurtšakra on seotud kogu keha füüsilise tervisega, kui Juurtšakra on paigast ära, siis kaob ära inimese immuunsus ja füüsiline keha jääb nõrgaks ning haigused hakkavad reaalselt ka ilmnema. Šungiit aitab väga katkist Juurtšakrat tervendada ja sellele eluenergiat anda.
 
SODIAAK


Šungiit on SKORPIONI tervise kristall, mis aitab temast terviseprobleeme eemal hoida. Samas on Šungiit ka Skorpioni kaitsekristall, millel on oskus Skorpionit ebaõnne, kahjulike kogemuste, halbade inimeste ja õnnetuste eest kaitsta. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*1,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠUNGIIT, Ehted, Hõbe, ripats, vähk, raskekujulised haigused, tundmatud haigused, verehaigus, insult, infarkt, haigused, haigestumine, juurtšakra, immuunsus, elektromagnetkiirgus, närvilisus, depressioon, laste üliaktiivsus, laiskus, väsimus, skorpion

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja