ŠUNGIIT

  • 3.80€

Toote detailid

  • Mudel: ŠUNGIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Meie ŠUNGIIT on pärit Venemaalt Karelia külast Shungist ja sellest on see kristall ka oma nime saanud. Šungiiti peetakse senimaani üheks maailma kõige vanimaks eksisteerivaks kristalliks, mis on tekkinud pea kaks miljardit aastat tagasi ja seega peetakse seda ka väga kõrge energia väärtusega kristalliks. Šungiit aitab endasse neelata elektromagnetvõnked, mis on inimese jaoks väga kahjulikud. Elektromagnetvõnkeid tekitavad arvutid, mikrolaineahjud, telefonid,  wi-fi seadmed ja wi-fi ise, maaküte, külmkapp jne. Šungiit tõkestab mürkide kehasse imendumist nii füüsilisel kui vaimsel tasandil, takistades needuste ja ära sõnumise saatmise ning negatiivse kodu aural mõjutada tervisliku seisundit. Usutakse, et Šungiidi kandmine takistab vabade radikaalide teket ning vaimses maailmas kasutatakse seda vähkkasvajate eemale peletamiseks. Šungiiti kantakse, kui on inimest kiiritatud, või minnaks röntgenisse, et takistada kiirituse halba mõju meie tervisele. Šungiit aitab lahti saada ka kõige süngemast mõttemaailmast ja on eriti kasulik neile, keda ahvatlevad surmaga/vägivallaga seotud tegevused. Sobib neile lastele, kellele meeldivad vägivaldsed mängud ja filmid, aidates sellest vajadusest lahti saada.


Šungiidiga elektromagnetvõngete kinni püüdmine - Kleepige kleeplindi või siduge paeltega Šungiidi tükid juhtmete külge, külmkapi külge, teleka taha, arvuti külge, et takistada kahjulike elektromagnetvõngete kehasse sattumist. Eriti kasulik lastele, eemaldades nende närvilisuse, hirmud, vägivaldse käitumisviisi ja pideva jonnimise, mis on üldiselt seotud elektomagnetvõngete aurasse pääsemisega. Teine võimalus on pokaal Šungiiti asetada nende seadmete ette, arvutile mõjub kõige paremini Šungiidist püramiid.

Šungiidiga vee puhastamine - Hoidke pokaali täis Šungiiti veekraani kõrval, köögis, tualettruumis või pesuruumis, et takistada vee sees kahjulike ainete imendumist teie kehasse. Hoidke Šungiidist valmistatud püramiidi vee sees, enne selle joomist, et takistada kahjulike ainete kehasse tulekut.

Šungiidiga laste kaitsmine - Moodustage lapse tuppa Šungiidi võrgustik, asetades toa nurkadesse üks tükk Šungiiti (kõige parem oleks, kui need kristallid ära peidetakse). See loob kaitse teiste laste ja tema tuttavate halva mõju eest, eriti kasulik alkoholi, tubaka ja vägivaldsete tegevuste ära hoidmiseks. Samuti kasutatakse sellist võrgustiku astma, tolmu allergia, viirushaiguste ja pideva haigestumise ravitsemiseks.

RAVITSEMINE  Kiirendab keha võimet mürke väljutada, depressiooni ravitseda, kaitsta vabade radikaalide ehk vähkkasvaja tekke eest, kaitseb keha elektromagnetvõngete ja viirushaiguste tüsistuste eest. Usutakse, et Šungiidi kandmine aitab isegi nakkushaigustest eemale hoida või muuta tervenemise poole kiiremaks.. Šungiiti kantakse siis, kui haigus ei taha meie kehast enam välja minna või haigusseisund kipub korduma. Aitab lahti murda blokaadid, mis ei lase terveneda, olgu selleks siis vaimne või füüsiline probleem kehas. Šungiiti kasutatakse astma ravimiseks, kandes seda siis talismanina.

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Kodu kaitsmine halbade hingede eest - Moodustage kodu ümber võrgustik, peites igasse kodu välisnurkadesse ühe Šungiidi, Musta Turmaliini ja Seleniidi. Selline kristalli vägi peatab halbade hingede koju tulekut ning kaitseb lapsi õudusunenägude eest, mis on põhjustatud energia-deemonite poolt.

Armastuse needuse või halvast karmast lahti saamine - Moodustage endale komplekt kolmest Šungiidist, Mustast Turmaliinist, Mustast Ahhaadist, Kuntsiidist, Mäekristallist ja Vikerkaare Fluoriidist ning tehke neile musta värvi kott ümber. Kristalli kotti lisage Basiiliku lehti, Loorberit, Kaneeli, Iisopit ja värsket Salveid. Krisalli kotti tuleb hoida välisukse kohal umbes pool aastat ja seejärel need vabasse loodusesse viia. Selline kristalli ja rituaali taimede maagia aitab lahti lasta armastusega seotud pidevast ebaõnnestumisest ja suurtest suhteprobleemidest.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠUNGIIT, Kristallid, poleeritud, šungiit poleeritud, puhastus, toksiinid, vähk, seljavalud, kaitse, elektromagnetvõnked, tervis, astma, viirushaigused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja