ŠUNGIIT

  • 20.00€

Toote detailid

  • Mudel: ŠUNGIIT chips käekett
  • Saadavus: Laos

ŠUNGIIT on üks parimaid tervenduskristalle terves maailmas, mis tekkis juba üle kahe miljardi aasta tagasi. Meie Šungiidi kristallid pärinevad peamiselt Venemaalt. Šungiidil on väga võimsad kaitse omadused, mis peamiselt on suunatud füüsilise tervise kaitseks ja hoidmiseks. Šungiit on ülivõimas tervendaja, mida on ka teadlased oma katsetes tõestanud, et sellel on ka füüsilisi tervendavaid oskuseid, mitte ainult spirituaalseid. 


ŠUNGIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):


- Kaitseb halbade, kurjade ja deemonlike energiate/hingede eest. Deemonlikud hinged annavad tavaliselt inimesele erinevaid sõltuvushaiguseid. Šungiiti saab kasutada ka sõltuvsuhaigustest vabastajana.


- Šungiit aitab neid, kes pidevalt unistavad ja ei suuda füüsiliselt enda unistusi täide viia. Šungiit tasakaalustab Juurtšakrat, mis on seotud kahe jalaga maapeal olemisega.


- Kaitseb elektromagnetkiirgusest tingitud stressi ja tervishädade eest. Sobib neile, kes teevad tööd elektroonikaga või peavad olema päevas päris kaua arvutis. Arvuti ja elektroonilised seadmed kiirgavad elektromagnetvõnkeid, mis on nii inimese füüsilisele kui ka vaimsele tervisele kahjulikud.


- Sobilik neile, kes helistavad pidevalt telefoniga. Šungiit kaitseb telefonist tulenevat halba energiat ja ka seda, et see sinu tervist ei kahjustaks.


- Kandke ultraheli või röntgen pilti tehes, kuna see kaitseb kiirguse eest, mis neid tehes keha endale saab. Samuti on soovitatav Šungiiti kanda ka siis, kui viiakse läbi kiiritus või keemia ravi. Šungiit kaitseb nende protseduuride kahjulike kõrvalmõjude eest.


- See on kristall, mis aitab sinu mõtetest ehk energiaväljast välja juhtida depressiivseid ja kohati närvilist energiat. Aidates sul lahti saada pessimistlikust suhtumisest ja negatiivsest hoiakust.


- Kanna Šungiiti koos Draviidi kristalliga, kui sa oled mees. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab sul materiaalsest ehk tööalasest ebaõnnest lahti saada. Kui sul on tööalaselt kõik korras, siis need kristallid kaitsevad ebaõnne tekke eest ja aitavad sul tööst tekkinud stressist vabaneda.


- Šungiit on väga kasulik kristall meestele, aidates nende jõudu ja positiivset egot taastada. Sobib neile, kes tunnevad, et naine surub teda alla või ei lase tal piisavalt mees olla.


- Šungiit aitab kehal taastuda, emotsioonidel tagasi stabiilseks minna ja seda kasutatakse väga raskete aega üleelamiseks.


- Šungiit kaitseb sarnaselt nagu seda teeb ka Must Turmaliin, kaitstes needuse ja ärasõnumise eest.

RAVITSEMINE
Šungiidi käe peal kandmine aitab järgmiste probleemide tervenemisele kaasa:


- Erinevad allergiaid, vähk, südamehaigused, aju probleemid, närvihaigused, kasvajad, nahahaigused, depressioon, stress, immuunsuse nõrkus. Šungiit sobib neile, kellel pidevalt on erinevad haigused kallal ja nendele, kes pidevalt haigestuvad. Šungiiti võib kanda ka tervisemurede eemale hoidmiseks ehk ennetusteraapia jaoks.


- Šungiidi käeketti saab kasutada Juurtšakra tervendamiseks, kuna käe peal hoides, see on pidevalt Juurtšakra lähedal. Juurtšakra tervisest sõltub meie immuunsus, stressi taluvus ja üldine füüsiline tervis. Peale selle on Šungiit ka väga tervendavate omadustega.


SODIAAK


Šungiit on SKORPIONI tervise kristall, mis aitab temast terviseprobleeme eemal hoida. Samas on Šungiit ka Skorpioni kaitsekristall, millel on oskus Skorpionit ebaõnne, kahjulike kogemuste, halbade inimeste ja õnnetuste eest kaitsta.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠUNGIIT, Ehted, käekett, juurtšakra, elektromagnetkiirgus, arvuti, kiiritus, keemiaravi, ultraheli, röntgen, vähk, kasvaja, stress, depressioon, immuunsus, needus, ärasõnumine, nahahaigused, alkoholism, skorpion, vähk

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja