OONÜKS-MÄEKRISTALL

  • 6.90€

Toote detailid

  • Mudel: OONÜKS-MÄEKRISTALL auguga
  • Saadavus: Laos


OONÜKS-MÄEKRISTALL on kahe populaarse ja enimkasutatava kristalli kombinatsioon. Must osa sellest kristallist on Oonüks ja valge-läbipaistvam osa Mäekristall. Maapõues on väga paljud kristallid ühes koos ja kombinatsiooni kristallid tekivad siis, kui maapõues on ühelt kristallilt teisele parasjagu üleminek.


Oonüks on kristall, mis on peamiselt seotud Juurtšakra tervendamisega, aidates negatiivset mõttemaailma pidurdada ning Aurast välja juhtida energiat, mis sind kurvaks teeb. Oonüks on üks tugevamaid kristalle, mis aitab pidurdada energia-vampiirluse ja energia ära kadumise.

Mäekristall
on kõikide kristallide ema, see on kõige vajalikum kristall inimestele. Mäekristall aitab energiaid puhastada, täiendada, teistel kristallidel inimese hinges tööd teha ja see on immuunsuse tugevdaja kristall.

Oonüks-Mäekristalli kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kui Maa ise kombineerib kaks nii võimast kristalli kokku, siis selle jaoks on olemas ka oma põhjus. Oonüksi ja Mäekristalli kombinatsioon avab erilise väe, milleks on Aura puhastamine, kaitsmine, energiate filtreerimine ja ebavajaliku energia Aurast vabastamine.

- Talisman, mis on nii algajatele kristallidega tegelejatele, kui ka neile, kes juba tunnevad kristallide maailma. Seda sellepärast, et nende kahe kristalli väge läheb kõikidel inimestel vaja.

- Aitab Aurat puhastada, aidates sellisel energial ära kaduda, mis ei lase sul ennast hästi tunda. Aitab vabaks saada negatiivsetest, melanhooliat pakkuvatest emotsioonidest. Oonüks-Mäekristall aitab parandada sinu Aura süsteemi, aidates Auras olevad energialekked terveks teha.

Energialeke on see, kui Auras on augud, mis lasevad sinu enda positiivsusel ja heal õnnel sinu elust kaduda.

- Kristall, mis aitab sul enesekontrolli saavutada, aidates sul õppida enda sõnu vaos hoidma, kui sul on harjumus kõik mõtted koheselt välja paisata, ilma selleta, et sa mõtleksin ennem, mida sa soovid välja öelda. Aitab tegeleda ka viha maandamise ja selle energia Aurast välja saatmisega.

- Aitab mõista sul endal, kes on sinu elus kahjulik sulle ja kes võivad sind reeta. Oonüksil on oskus tabada valetajaid ja silmakirjalikke inimesi, Mäekristall aitab lihtsalt kiiresti filtreerida seda informatsiooni, mis Oonüks sulle teada annab. Aitab kiirelt märgata salakavalust ja isegi tajuda seda ennem, kui see tegelikult ka toimuma hakkab.

- Kui sa pead pidevalt suhtlema inimestega, kes sulle energeetiliselt ei sobi või oled klienditeenindaja, kes ei saa valida endaga suhtlevaid inimesi, siis Oonüks-Mäekristall on täpselt sulle. See on kristall, mis kaitseb sind teiste inimeste poolt tekitatud stressi, kurnatud olemise tunde ja energia varastamise eest, mis tekib suhtlemise ajal.

Oonüks kaitseb halva energia eest, mis Aurasse suunatakse vestluse ajal ja Mäekristall kiirelt tõukab selle tagasi allikasse ning isegi, kui teine osapool on väga võimekas energia varastaja, siis Mäekristall puhastab kinni jäänud energia kiirelt tänu Oonüksi toele.

- Sobib kandmiseks neile, keda meelega kiusatakse. Sobib eriti sellistes olukordades, kus last kiusatakse täiskasvanud inimese poolt või isegi neatakse. On selliseid olukordi küll, kus laps jääb kellelegi jalgu, kas siis kasuvanema poolt või mõne teise täiskavanud inimese poolt tuleb vägagi haiglane tagakiusamine. Oonüks-Mäekristall aitab kaitsta kõige nõrgemaid ehk lapsi.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Oonüks-Mäekristalli, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Tugevdab vastupidavust, annab jõudu tervise probleemidega silmitsi seista. Oonüks-Mäekristall sobib neile, kes on pikalt juba haiged olnud või kes võitleb raske haigusega. See kristall aitab võidelda ja uskuda paremasse tulevikku. Kui on olemas usk, siis on olemas ka lootus terveks saada.

- Tugevdab immuunsust, aitab haavadel kiiremini paraneda ja on kasulik neile, kellel on suur oht veel sündimata last kaodata.

JUURTŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Oonüks-Mäekristall on kristall, mis aitab esimest ja viimast Tšakrat tasakaalus hoida. Kristall aitab puhastada selle Tšakra energia välja.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Oonüks-Mäekristall kõiki tähemärke võrdselt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: OONÜKS-MÄEKRISTALL, Ehted, auguga, energialekked, oonüks, mäekristall, aura puhastamine, aura tugevdamine, energia-vampiirlus, silmakirjalikkus, valetajad, haavad, immuunsus, tagakiusamine.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja