AHHAAT

  • 3.90€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


AHHAAT on kristall, millel on oskus kaitsta kõige ja kõigi halva eest. Ahhaadi kristall on maailmas väga laialtlevinud kristall, millel omakorda on väga palju erinevaid liike, aga igalühel on omad konkreetsed kaitse omadused. Tavaline Ahhaat kaitseb näiteks füüsiliste õnnetuste, vägivalla ja ebaõnne eest. Ahhaadi kristall on üks vanimaid kristalle, mis on jäädvustatud inimkonna ajalukku selle kasutamise tõttu. Ahhaadil on sügav minevik, kuna seda on kasutatud üle maailma kaitsvaks talismaniks ka kurja ja nähtamatu silma halva mõju eest. Ahhaadist valmistati sõdalastele plaate, mis kinnitati nende rüüde külge, et sõjas õnne tuua. Peale selle kanti Ahhaati kaasas, kui rännati ühest piirkonnast teise, et jääda kehvades ilmastiku tingimustes ellu. Peamiselt tuleb Ahhaat Uruguaist, Brasiiliast ja Saksamaalt. 


AHHAAT CHIPSID


Ahhaat chipsid on väikesed Ahhaadi kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimete kristallidega katmisel ja kristallikomplektide loomisel. Ahhaadi chipse on väga hea kasutada selliste kristallikomplektide loomisel, mis on kaitse eesmärgiga tehtud või taimede peal, mis on kaitsva väega. 


Mina soovitan Ahhaati kasutada järgmiselt:

- Kui ehitatakse endale kodu, siis ehitusjärgus olevasse maja fassaadi, vundamendi või põranda sisse soovitan Ahhaati viia selleks, et majale lisa kaitse anda. Ahhaadi kristallid soovitan viia igasse maja välisnurka, et luua kodule võimas kaitsevõrgustik ümber. Ahhaadid kaitsevad varaste eest, sissetungimise, ebaõnne ja halva karma eest. Kui Ahhaati majja viia, siis see aitab maja energeetikal positiivne säilida ja eriti kasulik on see siis, kui kasutatakse ka teisi kristalliteraapiaid või kasutatakse Feng Shui tehnikaid oma kodu Aura kaitseks. Ahhaate võib viia ka juba valmis olevasse koju ja need nurkadesse peita.

- Kandke Ahhaadi kristalli kaasas, kui te reisite, et anda lisakaitset enda tervisele ja et ära hoida liiklusõnnetusi.

- Viige Ahhaadi kristall enda autosse, et kaitsta autot avariide ja teiste erinevat sorti liiklusõnnetuste eest. Sama maagilise toime saamiseks võib autosse viia ka Tiigrisilma, Kullisilma ja Musta Turmaliini.

- Ahhaat on heaks kaitse kristalliks lastele, et kaitsta neid ülekohtuse käitumise eest ja anda neile kaitsvat lisajõudu kaasa ükskõik millise kurjuse eest. Ahhaati on kasutatud väga pikka aega laste kaitse talismanina kiusamise vastu, kuritarvitamise eest ja nende tervise hoidmise jaoks.

- Lisage Ahhaadi kristall enda ravimite kappi või kotti, isegi kui need ravimid on alternatiivsed, et ravimid annaksid kehale vähem mürkaineid ja rohkem teeksid head sinule.

- Ahhaadi kristall lisatakse perekonna tervise kristallide komplekti, mis asetatakse kodu kõige Idapoolsemasse tuppa, kus asub perekonna tervise nurk Feng Shui järgi. Ahhaat aitab kaitsta perekonda suuremate tervise probleemide ja tervisega seotud ebaõnne eest.

- Ahhaadi kristall sobib nende töölauale, kes ei suuda enam eraelu elada ja on pühendanud end ülepeakaela töö sisse. Ahhaadi kristall aitab luua tasakaalu materiaalsuse ja hingeelu vahele.

- Ahhaat on hea õnne talisman ja kristall neile, kes on sündinud Kuu esimese veerandi loomise ajal. Ahhaat aitab kaitsta neid inimesi närvilisuse eest, asjatu energia raiskamise eest ja annab neile oskuse enda elus õnne tunda ilma õnne kaugemalt otsides. Ahhaat võiks selle inimese kodus olla või seda võiks talismanina kaasas kanda.

RAVITSEMINE

Ahhaadi kristalli kasutatakse järgmistele probleemidele kristalliteraapia andmiseks: Kõhuga seotud probleemid, seedimine, seedimise kiirendamini, maohappelisuse madalaks hoidmisel, maoklapi probleem, söögitoru ärrituvus.

Eelolevate probleemide tervendamiseks valmistatakse Ahhaadi kristallist vee-eliksiire nädal aega järjest, juues igal hommikul Ahhaadi vett. Ahhaati hoitakse 20 minutit veeklaasi sees ja juuakse see peale seda ära. Peale selle kantakse Ahhaati ripatsina kaelas, et see aitaks neid probleeme tervendada.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT, Kristallid, chips, kaitse, kodu, reisimine, auto, avarii, liiklusõnnetus, feng shui, ida, tervis, töö sõltuvus, töö, ravimid, kõht, seedimine, magu, mao happelisus, söögitoru, kuu esimese veerandi loomine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja