AHHAAT

  • 10.90€

Toote detailid

  • Mudel: AHHAAT päikeseratas 30 mm
  • Saadavus: Laos


Päikeseratta sümboli tähendus - Päikeserattad sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega lõppu. Selle kuju keskel on auk, mis sümboliseerib iidseid teadmisi ja aitab päikeseratta kristallil energiaid filtreerida. Igal kristallil on omad tervendavad omadused ja need kõik mõjuvad erinevalt. Päikeseratta kuju aitab tervendada kiirelt, aidates negatiivsel energial väljuda läbi selle keskel oleva augu ja omakorda kristall ise aitab asendada selle positiivse energiaga. Päikeserattad saavad energiat päikese valguse käest ja sealt tuleneb ka selline nimetus.


AHHAAT on üks enamlevinud kristallide sorte Kvartsiliste kõrval terves maailmas. Tavaline hallikat-valget tooni Ahhaat on enimlevinud tervenduskristall, millel on äärmiselt võimsad kaitse omadused. Ahhaat avastati esmakordselt Itaalias Achetese jõe äärest ja selle koha järgi sai Ahhaat endale ka nimetuse. Ahhaadil on äärmiselt pikk ajalugu just kaitse talismanina ja füüsiliste õnnetuste ära hoidmises.

Ahhaadi päikeseratta kandmine talismanina aitab:

- Ahhaadi päikeseratta kandmine aitab saavutada enesekindlust, oskust iseenda eest seista ja muuta kogu Aurasüsteemi võimsamaks.

- Ahhaat loob võimsa kaitse füüsiliste õnnetuste ja ebaõnne ette. Ahhaat aitab eemale hoida raskeid haigusi ja tugevdab südame tervist.

- Ahhaadi päikeseratta kandmine on kasulik ka selleks, et eemaldada Aurast negatiivset energiat, mis sinna on ajapikku kogunenud ja mis ei lase sul enda elu täisväärtuslikult nautida.

- Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas. 
 
AUTO Riputage Ahhaadi päikeseratas autosse auto kaitsmaks avariide ja erinevate liiklusõnnetuste eest. Ahhaat on üks võimsamaid kristalle, millel on oskus liiklusõnnetuste eest luua võimas kaitse.

UNENÄOPÜÜDJA Riputage Ahhaadi päikeseratas unenäopüüdja külge, kui soovite iseennast või last kaitsta luupainajate eest. Ahhaadil on äärmiselt tugev jõud, millega see oskab inimese hinge kaitsta needuslike ja ära sõnumisega seotud halva energia eest. Ahhaadi päikeseratta all magades loob see sinu Aurakehale võimsa kaitse ümber. Läbi une saadetakse meie poole kõige rohkem negatiivsust ja on ülioluline, et me oleksime uinudes kaitstud.

Ahhaadist päikeseratta kandmine aitab tervendada PÄIKESEPÕIMIKUT.
Tehniline
Mõõdud Päikeseratta läbimõõt on 3 cm ja ava läbimõõt on 0,6 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AHHAAT, Ehted, päikeseratas, ahhaat päikeseratas, päikesepõimik, kaitse, auto, auto kaitse, avarii, õnnetused, füüsiline õnnetus, aura kaitse, südame tervis, hea uni, luupainajad, needus, valenägemused

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja