AMASONIIT

  • 17.90€

Toote detailid

  • Mudel: AMASONIIT nugget käekett
  • Saadavus: Laos


AMASONIIT on suhtlemise kristall, mis aitab rääkida ka siis, kui sõnad ei taha välja tulla ehk kristall, mis abistab rääkimist. Amasoniit on rahu kristall, mis aitab eemaldada ärevustunde, aitab liigse punastamise ja häbelikkuse vastu. Amasoniit aitab tõtt välja rääkida ja leevendab hirmu suhtlemise ees.


VASAKUL KÄEL

- Amasoniit aitab minevikust vabalt rääkida nii, et sellest saaks vabastatud.

- Amasoniit on üks ingli kristallidest ja sellel on oskus viia inimest "alfa lainele", mis on tähtis visioonide nägemiseks. Amasoniiti soovitan kanda sellel ajal, kui te pendli käest vastuseid küsite. Amasoniit aitab pendlil paremini tööd teha. Selleks võib Amasoniiti kombineerida ka teiste ingli käekettidega, mis soodustavad ennustamist - Küaniit, Ioliit, Opaliit või Lasuriit.

- Vasakul käel Amasoniidi kristalle kandes, aitab see mõista, kes ja miks sinu üle kohut mõistab. Aitab ära tunda inimesi, kes käituvad valesti, ebaõiglaselt ja pahatahtlikult. Peale selle ära tundmise aitab Amasoniit leida sinul lahenduse selle vastu. Seega on Amasoniidi kandmine kõigile kasulik, kelle elus on intriige, kurbust ja, kes tunneb, et temaga käitutakse halvasti.

PAREMAL KÄEL

- "Hea mängu õnne" kristall, mida soovitan kanda siis, kui te osalete mõnes mängus, ülesandes või võistluses - sobib ka pokkeri või teiste hasartmängude mängimisel. Amasoniit toob hea õnne käe ja kõige kasulikum on see kaardimängude mängimisel.

- Aitab vabastada stressi, liigse närvilisuse ja kantakse käeehtena, kui naistel on juurtšakras probleeme (munasarja põletikud, valud jne.). Amasoniit leevendab selles piirkonnas valu.

- Amasoniidi kandine paremal käel muudab inimese aktiivsemaks ja sellega saab võidelda laiskuse või lohakuse vastu. Amasoniit võib olla kristall, mis aitab ka lastel muutuda puhtamaks, korralikumaks ja kohusetundlikumaks.

- Amasoniit on kristall, mis aitab politseid, lastekaitset, kohtunike ja teisi "seadusesilmi" nende töö edukuses. Aidates õigluse majja tuua ja märgata salakavalaid plaane läbi. Seda toetab ka Oonüksi kristall, millel on oskus valesid märgata ka inimeste juures, kes on ülimalt head valetajad.

- Amasoniit on kristall, mis avab sinu hinge suhtlema ja seda sellisel tasandil, kus sa saad enda emotsioone väljendada nii, et sa tunneksid, et sa oled kõik enda seest välja saanud öelda. Aidates sul rääkida kogu oma hingest ja südamega. Sellisel eesmärgil on Amasoniit väga kasulik selleks, et parandada suhet enda kaaslasega, pereliikmetega ja üleüldiselt aitab see elus tekkivaid erimeelsusi paremini lahendada.

- Amasoniit on sügava rahu looja kristall, millel on oskus hinges olevat ärevusetunnet maandada, aidates rahustada närvilisust, mis hinge on tekkinud. Amasoniiti on väga kasulik kanda, kui lained on löönud pea peal kokku ja kui sul on soovi enda positiivsust tagasi saada. 

- Amasoniit aitab tasakaalustada inimese Aurakehas eksisteerivaid energiaid, aidates harmoniseerida ja rahustada. Amasoniit suunab selle kandja end tervendama ja positiivsust otsima, aidates hoolimata olukorra tõsidusest ja elu raskustest alati üles leida selle, mille üle saab õnnelik olla. Muutes meele positiivsemaks ja optimismi poole vaatama. 

RAVITSEMINE Ravitsemise eesmärgil kandsid Indiaanlased Amasoniiti käepeal, kui sooviti kätel olevaid haavu parandada.

SODIAAK Tähemärgilt toovad Amasoniidi ehted head läbisaamist, viljakust ja suhte õnne VÄHKIDELE ja leevendavad KALADE liigset ärrituvust/ülereageerimist.
Sodiaagi mõjud toimivad hoolimata sellest, mille jaoks sa oled endale ehte valinud.

Amasoniit aitab JÄÄRA stressi maandada, emotsioone tasakaalustada ja see on Jäära jaoks ka üks parimaid intuitsiooni arendamise kristalle.

Amasoniiti laetakse Mäekristall geoodil, nii Kuu kui ka Päikese valgel. Puhastatakse valge küünla kõrval koos Salvei viirukiga.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMASONIIT, Ehted, käekett, rääkimine, tõe välja rääkimine, julgus, õiglus, kohtunik, politsei, valed, pendel, ingli kristall, haavad, laiskus, hea õnn, juurtšakra, vähk, kalad, jäär, rahu looja, energiate tasakaalustamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja