AMETÜST

  • 13.60€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST SÜDA võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


AMETÜST on üks populaarsemaid ja inimeste jaoks enim vaja minevaid kristalle. Ametüst sobib kõigile ja on kasulikuks väekristalliks igal eluperioodil. Ametüst on rahustava toimega, mis aitab sinu energiast välja juhtida stressi, meeleolu kõikumisi, kurbust, pessimismi ja asendada selle kõige emotsionaalse tasakaaluga. Kui Ametüst on kõik selle saavutanud, siis see avab sind spirituaalsele maailmale ja spirituaalsetele teadmistele. See on kristall, mis avab sinu intuitsiooni arenemise jaoks ja müstiliste informatsioonide vastu võtmiseks. Ametüst on kristall, mis tervendab sinu Aurat, aidates sellel olla vastuvõtlik headele energiatele ja hingede poolt saadetud sõnumitele.

Selles võtmehoidjas on tavaline Ametüst ja Ševroon Ametüst mõlemad olemas.

ŠEVROON AMETÜSTon üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest erinevast osast ja seetõttu on sellel ka väga huvitav ning ilus triibuline väljanägemine. Kõige tumedam osa on sügava Ametüsti osa, heledam osa on Lavendel Ametüsti osa ja valge Mäekristalli osa. Seega see kristall omab kõiki nende kolme kristalli jõudu peale tavalise Ametüsti väe.

Ševroon Ametüst on ülim rahu tooja, stressi leevendaja pingete maandaja. See on kristall, mis koosneb kolmest võimsast kristallist, kõik need töötavad üheskoos Aura rahustamise suunas. Peale mõne aja pikkust Ševroon Ametüsti kandmist võid sa end väga rahulikuna ning stabiilsena tunda.

Südame sümboli tähendus  Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, on nende tekstuur siiski habras.

KODU VÕTMETELE

- Ametüsti südame võtmehoidja aitab koju tuua armastuse ja suheteteemalist rahu. Aidates leevendada pingeid, mis pereliikmete vahel eksisteerib. Aidates perekonnal ja suhtel kokku hoida. Kaitstes perekonna liikmeid riidude ja omavaheliste probleemide tekke eest. Ametüsti süda aitab läbi kodu võtmete hoida perekonna peal kaitset, mis ei lase perekonnal koost laguneda.

- See võtmehoidja on kasulik kodust stressi välja viimiseks ja stressi tekke eest kaitsmiseks. Ametüsti süda sümboliseerib suhtealast rahu ja kui on kodus olnud ärev periood, siis Ametüsti süda aitab sellele lõpu teha.

- Tasakaalustab kodu Aurat, aitab lahti saada koju kinni jäänud stressist.

AUTO VÕTMELE

- Auto võtmete küljes aitab Ametüsti süda leevendada autojuhil või kaasreisijatel hirmu autoga sõitmise eest. See on kasulik neile, kes kardavad liiklusõnnetusi ja liiklust.

- Sobilik võtmehoidja neile, kes on just endale load saanud ja kellel on alateadvuses väike "paanika" autoga sõitmisel. Aidates lahti saada sõiduhirmust ja leevendades auto roolis pinges olekut.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.


Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Ametüst geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui see võtmehoidja on Ametüstist. Ametüst geood aitab võimendada ja taaselustada Rohelise Ametüsti energiat.
Tehniline
Mõõdud Südame suurus on ca 3*2,5*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Väeesemed, kodu, võtmehoidja, süda, ametüst süda võtmehoidja, ametüst süda, perekond, stress, südame talisman

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja