AMETÜST

  • 5.20€

Toote detailid

  • Mudel: AMETÜST chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.


Ametüstil on oskus kodu Aurat puhastada stressist, negatiivsusest, närvilisusest, riidudest, vaidlustest, kurbustest, unehäiretest ja haigustega maha jäänud haiguse energiast. Ametüstil on oskus avada peale Aura puhastuse spirituaalseid energiaid, mis aitavad kodul ja sealsetel elanikel terveneda ning intuitiivsemaks muutuda.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Ametüsti geoodid koos Lavendli küünlaga, et majast välja viia stressi. Peale selle aitab selline maagiline dekoratsioon takistada ka alkoholi liigtarbimist ja ülemuretsemist. Igatahes, väga hea abiline sinu kodule. Aeg-ajalt põleta selle kõrval ka Lavendli viirukit, et neid chips kristalle puhastada.

- Hoia aluse peal Ametüsti chipse ja valget värvi küünalt, et vabastada kodust üleüldine negatiivsust või kinni jäänud energia.

- Aseta Ametüsti chipsid intuitsiooni tugevdamise kristallide alla, et need aitaksid nendel kristallidel veelgi paremini tööd teha.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju üle sinu kodu. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

AMETÜST ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Hematiit Nende kooslus aitab kodu kaitsta stressi tekke eest, aitab kaitsta tülide eest.

Roosa Kvarts
Loovad emotsionaalse rahulolu tunde, leevendavad pingeid ja aitavad lõõgastuda. Peale selle sobivad kokku Ametüsti ja Roosa Kvartsiga ka Mäekristall, et luua koju tugev stressi leevendav küünlaalus.

Punane Jaspis
Sobib hoidmiseks magamistuppa koos viljakuse või armastuse kristallidega, et suurendada nende kristallide tööd. Eriti hästi sobib kokku viljakuse kristallide aluse loomiseks.

Roheline Aventuriin
Loovad koos Ametüstiga sellise energia, mis aitab tööasjade peale vähem mõelda ja muretseda. Lisa selle aluse peale külluse kristalle koos poleeritud Ametüstidega, et majja saabuks küllus, aga samal ajal aitab see takisada liigset mõtlemist selle peale, et kuidas see saaks tekkida.

Kuukivi
Ideaalne chipside kombinatsioon sisemise tasakaalu loomiseks, hea une kristallide alla lisamiseks ja spirituaalse energia majja toomiseks.

Karneool
Karneool kombinatsioonis Ametüstiga aitab kaasa loomingulisusele, kodu energia aktiivsemaks muutmisele ehk see aitab energiatel kiiremini kodus liikuda.

Mäekristall
Mäekristall aktiveerib Ametüsti kodu Aurat puhastama ja tasakaalustama. Mäekristalli võib kõikide chipsidega kokku lisada, see ei muuda selle kristalli toimet, vaid võimendab mitmekordselt. Eriti hea on Mäekristalli lisada paljudesse erinevatesse küünlaalustele, et ka küünal teeks enda tööd veelgi võimsamalt.

Must Turmaliin
Asetage need koos aluse peale kodu välisukse juurde ning nende peale kodukaitse kristallid. Peale Musta Turmaliini võib kokku panna ka kolmanda kristalli, milleks on Šungiit. Need kolm kristalli koos loovad veelgi võimsama kodu kaitse energia.

Rutiilnõeltega Kvarts
Sobib Ametüstiga kokku, kui soovitakse väga tugev stress, närvilisus ja halb energia majast välja viia.

Šungiit
Lisage need kaks chipsi kristalli aluse peale kokku, kui soovite unehäiretest lahti saada ja üleüldiselt perekonna tervist paremaks muuta. Hoidke selle aluse peal veel teisigi tervise kristalle ja põletage sellel lillat küünalt, et need aktiveeruksid.

Merevaik
Sobivad kokku nii armastuse kristallide alla lisamiseks ja kaunistamiseks, kui ka tervise kristallide juurde.

Granaat
Loovad koos energia, millega on võimalik armastust ligi kutsuda. Hoia selle aluse peal erinevaid armastust ligi tõmbavaid kristalle, et endale uut võimalust anda. Peale Granaadi võid veel lisada Roosa Kvartsi, et armastuse energiat võimsamaks muuta.

Peridoot
Lisa Ametüsti chipsid kokku Peridooti chipsidega ühe ja sama aluse peale, et luua enda koju väga spirituaalne energia, mis aitab sul erinevate spirituaalsete teemadega tegeleda, nagu näiteks ennustamisega. Ametüsti ja Peridoodi kombineerimine aitab avada kodus teatud energia kanalid, mis on sobilikud intuitsiooni arenduks ja ennustamiseks.

Tiigrisilm
Kombineeri Ametüst Tiigrisilmaga, et kaitsta end läbi une halbade hingede eest. Selleks hoia neid chipsi kristalle magamistuppa loodud astraali-, inglite- või intuitsiooni kristallide seas. Peale selle võib kombineerida Ametüsti Tiigrisilma ja Rutiilnõeltega Kvartsiga ühe aluse peale, et see küünlaalus aitaks pidevalt puhastada kodust energia, mis on kellegi teise poolt saadetud ja võib kahjulik olla, nagu näiteks needuslik energia või ärasõnumine.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga ja Ametüsti spetsiaalselt Lavendli viiruki või rituaalitaimega.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: AMETÜST, Kristallid, chips, kodu puhastamine, aura, aura puhastus, energiate puhastamine, stressi välja viimine, intuitsioon, kodu, unehäired, rahu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja