ANGELIIT

  • 5.80€

Toote detailid

  • Mudel: ANGELIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub.

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 


Angeliit on kristall, mida sa võid minu kirjutatud rituaalides ja maagiates leida. Angeliidiga saab teha selliseid spirituaalseid protsesse, sellel on oskus sõnumit endasse võtta. See teeb sellest väga hea rituaalide ja maagiate kristalli. Angeliit on väga tõhus energiate koguja ja seega tuleks Angeliiti ka tihedamini puhastada.


Angeliidil on oskus hingesid ja Ingleid ligi meelitada. Ei ole vahet, kus on Angeliit, see aitab alati spirituaalseid olevusi enda juurde kutsuda. Angeliiti too enda koju, et sinu kodu oleks täidetud heade hingedega.


Kui sa tunned, et sinu kodus liigub keegi ringi, kes sulle ei meeldi ja kes sulle hirmu tekitab, siis hoia Angeliidi kristalli enda välisukse juures. Seda sellest, et Angeliit saaks kodust välja juhatada need hinged, kes ei ole sinu poolt sinna oodatud.


"Hea uni, kaitsvad ja abistavad hinged"


Angeliidi kristalli on hea hoida magamistoas ja sellel on mitu head põhjust, miks seda võiks just seal hoida. Ennekõike aitab Angeliit rahustada keskkonna energiat, mis tähendab seda, et see aitab soodustada uinumist, tekitab rahu ja lõõgastavat energiat. Need Angeliidi omadused sobivad just magamistuppa, kus rahu on vaja tagada hea une saavutamiseks ja enda välja puhkamiseks.


Kuid see ei ole ainuke Angeliidi vägi, mida enda magamistuppa sellelt imeliselt kristallilt saad. Angeliit on tuntud oma Inglite maailmaga konktakteerumise oskuste tõttu. Angeliidil on oskus sind ühendada hingede maailmaga, sinu kaitseingliga, erinevate Inglite, teejuhi ja paljude teiste energiatasandil elavate tegelastega.


Kui Angeliiti hoida magamistoas, siis see aitab sul läbi une kogeda erinevaid spirituaalseid kogemusi, aidates erinevat sorti hingedel sinuga ühendust saada ja sinu unenägudesse teateid tuua.


Angeliidi olemasolu sinu magamistoas aitab sinu Aurat muuta Inglitele vastuvõtvamaks, mis tähendab seda, et Angeliit aitab neil sinuga kontakteeruda siis, kui neil seda teha on vaja.


Hoia mitmeid Angeliite enda magamistoas ja eriti siis, kui sa soovid väga hingedega kontakti saada. Angeliit sobib väga hästi magamistuppa teiste Inglite-teemaliste kristallidega kokku lisamiseks. Angeliiti võib hoida hea une kristallide komplektis või lausa taimede peal. Mida rohkem on Angeliiti sinu magamistoas, seda stabiilsemaks, tasakaalukamaks ja spirituaalsemaks sa muutud.


Ideaalselt sobib Angeliit ka väikese lapse ja beebi magamistuppa või hälli kõrvale. Angeliit aitab lapsele head und tuua, rahustab ja ei lase luupainajatel tekkida.


"Kingitakse hingedele"


Angeliidil on oskus sinu mõtet, soovi ja sõnumit endasse kinni võtta ning seda edasi hingele kinkida. See on põhjus, miks kasutatakse Angeliiti haua peale viimiseks. Kui sul on keegi kallis siit ilmast lahkunud, kuid sa soovid talle midagi väga olulist edasi öelda, siis Angeliit aitab sinu mõtetel temani jõuda. Seda hoolimata sellest, millises maailmas ta täna eksisteerib. Selleks võta Angeliit, hoia seda peopesas ning räägi sinna oma mõtetega sisse kõik see, mida sooviksid sellele kallile hingele edasi öelda. Seejärel mine tema hauale ja aseta see Angeliit mulla sisse. Angeliidi võid peita ka haual olevatesse taimedesse. Kui sa asetad Angeliidi sinna, siis see sama hing, kellele sa külla läksid saab selle sõnumi kätte. Sellist sõnumi saatmist võid teha täpselt siis, kui sa ise soovid ja seda nii palju, kui sa seda soovid. Kõige ideaalsemaks ajaks sellise rituaali tegemiseks on siis, kui on avanenud Inglite portaalid. Annan enda kosmiliste ennustuste artiklites teada, millal on need avatud ja millal mitte.


RAVITSEMINE


Angeliiti kasutatakse nakkushaiguste tervendamises, selleks hoitakse seda kristalli haige voodi kõrval. Angeliit aitab lahti saada peavaludest, kurguhaigustest, Angeliiti kantakse endaga kaasas, kui on pidevad probleemid madala hemoglobiiniga (eriti kasulik rasedatele, kuna Angeliit ei lase hemoglobiini tasemel kriitiliseks muutuda, mis võib veel sündimata lapsele ohtlik olla).

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Lahti laskmine - kui Angeliiti kombineerida Apatši Pisara ja Rodoniidiga ning neid endaga kaasas kanda, siis need kristallid hakkavad eemaldama südamest inimesi, keda me ei suuda lahti lasta. Sobib ka leina puhul.


Selgeltnägemise ande avastamine - selgeltnägemise anne on eriline ning see võib peituda inimese sees, see on asi mida ei saa ise endast välja arendada, aga kui see eksisteerib, siis seda on võimalik tugevdada. Selleks kombineeritakse Angeliit Lasuriidi ja Sodaliidiga ning kantakse endaga ehetena kaasas vähemalt kolm kuud ja kui sellel perioodil hakkavad muutused toimuma teie nägemustes, unes ja sisetundes, siis see anne võib olla antud.


Angeliiti kasutatakse LAHTI LASKMISE rituaalides. Kui te tunnete, et soovite ebavajalikust energiast enda elus lahti saada, siis üheks võimaluseks on aeg-ajalt teha järgmist - pange kolm helesinist küünalt põlema ning iga küünla kõrvale asetage üks Angeliit ja moodustage küünaldest/kristallidest kolmnurk, kolmnurga sisse asetage Mäekristall. See on küünla rituaal, mis on täiesti ohutu ja aitab seal ruumis viibival inimesel ebavajalikust energiast lahti lasta.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ANGELIIT, Kristallid, poleeritud, angeliit poleeritud, lahti laskmine, inglid, selgeltnägemine, telepaatia, surnud hinged, intuitsioon, rahu, inglite poolne kaitse

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja