ANGELIIT

  • 12.00€

Toote detailid

  • Mudel: ANGELIIT chips käekett
  • Saadavus: Laos


ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub. 

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 


ANGELIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Angeliit aitab kontakteeruda sinu kaitseingliga, aidates sinu Aurasse luua vajalikud kanalid, et ta ühendust saaks.

- Kui Angeliit on käel, siis võetakse sinu mõtteid kuulda ja nii palveid kui  ka soove, mida nad hakkavad täitma.

- Kui soovitakse kaitseinglitelt kaitset saada, siis tuleb alati mõtetes seda paluda ning öelda neile, et nad kaitsma asuksid, mitte ei laseks sul mõnda halba kogemust saada. Alati tuleb küsida abi inglite käest, mitte oodata seda.

- Eemaldab pinged, stressi, liigse muretsemise ja aitab lahti saada pidevast ärevustundest.

- Angeliit soodustab lihaste lõdvestumist ning seega on väga kasulik ka unehäirete ravitsemisel.

- Hoidke Angeliidi käeketti öösel endaga käe peal, kui soovite öösel kaitset saada halbade hingede eest või kui viimasel ajal on külas käinud luupainajad ehk deemonid. Käe peal võib hoida Angeliiti ka siis, kui soovite öösel uinudes läbi une mõnele küsimusele vastust saada. Selleks enne magama jäämist esitage oma inglitele küsimus ning unes saate vastuse. Jätke meelde see, et küsimustele vastatakse alles siis, kui need küsimused on väärt küsimast, seda otsustavad aga sinu enda inglid.

- Kandke paremal käel Angeliiti, kui te soovite teada, kes on teie ingel. Ta hakkab varsti ennast teile näitama.

- Kui teil on soov oma kadunud lähedasega kontakteeruda või talle sõnumi edastada, siis kande Angeliiti paremal käel ja mõelge selle hinge peale või haual käies läbi mõtete saatke talle oma sõnum.

Angeliit käeketti laetakse õues või aknalaual päikese ning kuu valguse käes Tseoliidi geoodil. Puhastatakse Lovage rituaalitaime või mõne muu puhastava taime suitsuga. 
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ANGELIIT, Ehted, käekett, angeliit käekett, kontakt inglitega, kaitseingel, hea uni, kaitse deemonite eest, stress, lõõgastumine, spirituaalsus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja