ANGELIIT

  • 7.50€

Toote detailid

  • Mudel: ANGELIIT auguga
  • Saadavus: Laos


ANGELIIT on Inglite kristall ja selle reedab ära ka juba selle kristalli nimi, mis on Inglise keelsest sõnast "Angel" ehk Ingel. Angeliit on seotud Inglimaailmaga niivõrd, et see on üks tugevamaid kristalle, mida kasutatakse Inglitega kõnelemisel. Kõikidel elavatel on oma kaaslashing, kellel ei ole füüsilist keha ja Angeliit on maapealne kontakt sinu ja tema vahel. Angeliiti kandes aitad sa luua enda isiklikule Inglile portaali, mille kaudu on tal lihtne sind kätte saada ja kõnetada. Piisab juba sellest, et Angeliidi kristallid sind ümbritsevad, et Inglid saaksid lihtsamini sinuga kontakti astuda. Inglid on need, kes meile sõnumeid, märke ja õpetusi toovad. Kui sul on oskus neid kuulata, siis sinu elu müsteeriumid lahenevad kiiremini ja sa saad täpselt aru, miks mõni asi sinuga juhtub. 

Angeliit pärineb ja seda kaevandatakse peamiselt Saksamaalt, Poolast, Liibüast, Mehhikost ja Egiptusest. Need on need piirkonnad, kus Angeliit maapõues pesitseb ja kus on võimalik neid kaevandada. 


Angeliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Angeliidi kristall aitab luua parema energialaineid sinu ümber, mis aitab avada portaali sinu ja Ingli vahele. See portaal on vajalik selleks, et sinu isiklik Ingel saaks sinule sõnumeid tuua just siis, kui sul neid vaja kuulata on.

- Hingerahu tagamine, stressi eemaldamine, iseenda elu suhtes selguse saamine ja enda tee leidmine.

- Angeliidi kandmine vabastab väga paljud energiad, mida tavapärased Aura puhastajaid ei suuda Aurast välja lasta, nagu näiteks: Angeliit suudab vabastada intuitiivseid blokaade, mis ei lase sinu intuitsioonil areneda, ükskõik kui usinalt sa prooviksidki seda teha. Vahel on need blokaadid väga sügavad, ehk seotud meie eelmiste elude või karmaga. Angeliit aitab välja tõrjuda takistava energeetika, aga samas aidates sul mõista iseenda probleeme, vigu ja karmaatilisi võlgu, et sa saaksid neid lahendama hakata.

- Angeliidi kandmine aitab mõista elu eesmärki, ülesannet, saatust ja karmat.

- Kaitseb Aurat inimeste eest, kes alandavad, üritavad kadedusega sind maha teha ja enesehinnangut alla viia.

- Pikaajaline Angeliidi kandmine toob prohvetlikke nägemusi ja aitab kadunud hingedel läbi une kontakti saada.

- Angeliidi kandmine aitab kadunud lähedastel sinu mõtteid kuulata ja seega on soovitav seda kristalli kanda ehtena kaelas, kui surnuaias käiakse.

- Koos Aqua AuraKüaniidiIoliidi või Lasuriidiga kantult aitab Angeliit avada telepaatilisi oskuseid. Telepaatia on see, kui sa oskad kuulata, mida teine inimene mõtleb.

- Angeliit tervendab Kurgutšakrat ja aitab sellel kohal Auras oma energia tagasi leida.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kandke Angeliidi kristalli talismani, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmiste probleemide eeterkeha tervendamisele: madal hemoglobiini tase, vere hüübimis probleemid, aneemia, peavalud (mis on tingitud füüsilisest probleemist), ärevushäire, kaotusvalust tekkinud stress, kaasasündinud hingamisteede probleem (aitab karmaatilisest probleemist vabastada pikaajalisel kandmisel). Mina soovitan Angeliiti kanda ka siis, kui on läbi elatud nii-öelda kokku kukkumist, südameoperatsioonil tulnutel või nendel, kes on mõne ime läbi mingisugusest raskest haigusest või õnnetusest pääsenud. Angeliit kaitseb neid selle eest, et selline olukord uuesti ei tekiks ja annab selle kandjale mõista "miks nii juhtus, mis oli selle põhjus, mida sooviti sulle sellega mõista anda jne". 

KURGUTŠAKRA


Angeliit on kasulik siis, kui Kurgutšakra ei tööta ja sa ei tunnista enda vigu. Kanna Angeliidi kristalli, mis vabastab Kurgutšakras selliseid energiaid, mida sa ei tunnista. See tähendab seda, et sa ei tunnista enda vigu, sa ei tunnista midagi, mis sinu elus halb on ja sa blokeerid seda, kus sa teistele või iseendale liiga teed. Angeliit aitab vabastada blokaade, mida sa ise iseendale lood.


SODIAAK 

Angeliidi talisman toob kõige enam hingerahu VEEVALAJATELE.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ANGELIIT, Ehted, auguga, angeliit auguga, süda, südame operatsioon, aneemia, veri, hingamisteed, karma, ingel, aura puhastaja, kaitse, prohvetlikud nägemused, hinged, kadunud lähedased, telepaatia, kurgutšakra, veevalaja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja