ANTOFÜLLIIT

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: ANTOFÜLLIIT auguga
  • Saadavus: Laos


ANTOFÜLLIIDIL on väga müstiline väljanägemine, meenutab kosmost oma peaaegu et musta värvuse tõttu ja tervet tähtede süsteemi salapäraste valguskiirte pärast, mida see kristall päikesevalguse käes endast välja peegeldama hakkab. Antofülliidi põhiliseks omaduseks on kosmosega kontakti saada ja Astraal-rännakutesse inimhinge viimine.


Antofülliidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kanna Antofülliiti terve päeva endaga kaasas, kui soovid öösel kogeda Astraali ja läbi selle enda elus tähtsatele küsimustele vastuseid saada. Et kiirendada Astraali minekut, siis kanna seda ka öösel endaga või hoia padja all. Antofülliit aitab Astraalis minna teistesse dimensioonidesse ja näha erinevaid planeete ning energia vorme. Antofülliit on hea Astraali kristall juba sellepärast, et see on ka kergelt kaitsva toimega. Kaitseb Astraalis tekkivate ohtude ehk mustade inglite ja nende halva nõu või energia-vampiirluse eest.

- Antofülliidi pidev kandmine aitab selle kandjal enda tõelise teekonna leida, aitab mõista sinule antud saatust ja seda, mis on sul selles elus vaja korda saada. Antofülliit tasapisi suunab sind õigele rajale, aidates sul endal läbi intuitsiooni tõugata endast asju, inimesi või hetki eemale, mida sul ei ole vaja kogeda. Antofülliit aitab märgata võimalusi ja inimesi, kes on meile läbi saatuse antud.

- Antofülliit kaitseb mustade hingede eest siis, kui sa tegeled spirituaalsete asjadega, rituaalidega või maagiatega. Kaitseb sinu energiat ja aitab rituaalidel teostuda.

- Aitab ligi meelitada kogemusi või inimesi, kes saavad sulle kuidagi kasulikud või õpetlikud olla. Aitab eesmärgini jõuda ning kui see eesmärk on seotud tööga, siis kanna koos Karneooliga, aga kui see on seotud armastusega, siis kanna koos Roosa Kvartsiga.

- On hea kristall pendli töö tegemisel, aidates saada vastuseid kõrgematelt jõududelt.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Antofülliidi ripatsi kandmisel aitab see lahti saada ärevustundest, närvilisusest, aitab sul end vaos hoida või oma negatiivseid emotsioone mitte välja näidata, Antofüllit kogub negatiivsuse endasse ja seejärel tuleks seda ka peale kandmist puhastada.

Sobib kokku Hüpersteeniga, et võimendada sügavamasse Astraali minekut.
Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ANTOFÜLLIIT, Ehted, ripats, auguga, kosmos, dimensioon, astraal, astraal-rännak, uni, kaitse, sõnumid, vastused, õige tee, saatus, elu eesmärk, pendel

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja