APATIIT

  • 12.00€

Toote detailid

  • Mudel: APATIIT auguga
  • Saadavus: Laos


APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apatiidi kristall on seotud peamiselt kolme ülemise Tšakraga, milleks on Kurgutšakra, Kolmas Silm ja Kroontšakra. Apatiidi kristall aitab õppida, mälu tugevdada, astraal rännakuid läbi viia ja intuitsiooni tugevdada. Seega on Apatiit võimas selgeltnägemise kristall, mis aitab sul enda intuitiivseid võimeid tugevamaks muuta. 


Apatiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Apatiit aitab õppida, tugevdab faktipõhist mälu, suurendab analüüsioskust ja kiirendab reaktsiooni.

- Talisman suurendab visioone, mõttetegevust, arendab fantaasiat, suurendab fantaseerimist, suurendab ettekujutusi ja kujutlusvõimet. Võimas kujutlusvõime toob kasu väga paljudesse erialadesse, nagu näiteks kirjanikele, näitlejatele, lauljatele jne.

- Apatiidi pikaajaline kandmine aitab avada selgeltnägemise erinevaid andeid ja kõige enam nendest selgeltkuulmise annet.

- Kui Apatiidi talismani kanda koos Angeliidiga, siis need kaks kristalli aitavad sinu enda ingliga või teejuhiga kontakti saada nii, et tema kuuleks sind ja vastupidi.

- Aitab kontakti saavutada hingedega, erinevate inglitega, kadunud lähedastega ja toob edu ennustamistesse.

- Apatiit aitab sul aktsepteerida iseennast täpselt sellisena, nagu sind on loodud, aidates üle saada kompleksidest ja madalast enesehinnangust.

- Suurendab elujõudu ja soovi enda elu paremaks muuta. Kandke Apatiiti, et võimendada tuleviku peale mõtlemist, selle ettekujutamist ja iseendale heade asjade ellu kutsumist. Apatiit aitab mõelda positiivselt ja keskenduda mõnele konkreetsele soovile, mida soovitakse tulevikus enda elus näha või korda saata. Kui inimene keskendub millelegi konkreetsele ja usub sellesse, siis suure tõenäosusega see asi tema ellu ka tuleb.

- Apatiidi kandmisel aitab see kristall näljatunnet ohjeldada ja on kasulik dieedi pidamisel.

- Kanna Apatiidi talismani selleks, et enda toitumist tervislikumaks muuta ja end motiveerida tervislikum olema. Apatiit on üks tugevamaid dieedi pidamise ja tervislikke eluviise soodustavaid kristalle. Apatiit suurendab isu tervisliku toidu järele ja blokeerib isusi selliste toitude vastu, mis sinu kehale kahjulikud on. See on kristall, mis aitab sul teadlikke valikuid teha ja enda keha eest paremini hoolt kanda. 

- Apatiidil on oskus sind kokku viia enda peaingli ehk kaitseingliga, aidates sul tema poolt saadetud märke tõlgendama asuda. Apatiit suurendab teadlikkust ja oskust luua kontakti nähtamatu maailmaga. Apatiit suurendab sinu enda Auravälja ja annab sellele vajaliku energia, mis suudab aidata sul peaingli sõnumeid kuulda võtta. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kandke Apatiidi kristalli talismanina, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele: mälu probleemid, hajameelsus, tugevdab immuunsust, pingepeavalude eemaldaja, aitab lahti saada pidevast süütundest "millegi" ees, aitab iseenda keha rohkem tundma õppida ja toob paremat mõistmist ühe või teise tervise probleemi tagamaade suhtes. Aitab iseenda suhtes ära tuvastada haigusekolde ja mõista, mida selle tervendamiseks tuleb teha. Apatiiti kasutatakse näljatunde eemaldamiseks ja on hea kristall dieedi pidamiseks.

KROONTŠAKRA


Apatiit on kristall, mis tervendab, aktiveerib ja puhastab seitsmendat Tšakrat ehk Kroontšakrat. Apatiidil on oskus segaduse tundest vabaneda, mis sinu sees on või mis pidevalt sind kimbutama tuleb. Apatiit aitab energiad, mis Kroontšakras on, ilusti tööle viia. Aidates kahjulikel energiatel Kroontšakrast välja viia ja asendades selle energia positiivse väega, mis Kroontšakra õiges suunas liikuma viib. Väga kasulik Kroontšakra tervendaja, kui see Tšakra on väga kinni.


SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Apatiit kõige enam KALASID, aidates neil iseenda sisetunnet rohkem usaldama õppida ja KAKSIKUTELE toob head tööalast edu ning head enesekontrolli.
 
Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: APATIIT, Ehted, auguga, sinine apatiit, kroontšakra, kolmas silm, kurgutšakra, selgeltkuulmine, ingel, õppimine, mälu, reaktsioon, analüüsioskus, kujutlusvõime, dieet, kaalu langetamine, kalad, kaksikud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja