ATLANTISIIT

  • 11.90€

Toote detailid

  • Mudel: ATLANTISIIT lapik
  • Saadavus: Laos

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju teeb sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervendus-kristalli.

ATLANTISIIT on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Serpentiin Jaad ja lillakad-mustjad laigud annab sellele kristallile Stihhiit. Seega on Atlantisiit kahe kristalli kooslusest tekkinud kristall. Meie kaunid Atlantisiidid on pärit Austraaliast ja seda leidub ka Tasmaanias. Atlantisiit kuulub oma energia pärast kõrgema klassi kristallide hulka, mida võiksid kasutada need inimesed, kes juba on kristallide maailmaga tuttavad. Atlantisiit vajab täit pühendumist, kui seda kasutada, ja sellepärast ei soovita ma seda üheks esimeseks kristalliks enda kasutusse võtta.

Atlantisiit on kristall, mis aitab sul mõista spirituaalset elu, energiaid, energiate mõistet, inglite olemust, energia jõudu, enda isikliku jõu kasutamist ja aitab intuitsiooni tugevdada. Antlantisiit aitab lahti seletada märke, mida inglid sinuni toovad ja aitab sul neid märke ka kuulda võtta.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Atlantisiidi massaaži võib teha üle keha erinevale piirkonnale. Seda sellepärast, kuna Atlantisiidi vägi suudab joondada kõiki Tšakraid, siis sellega tehtud ülekeha massaaž on väga kasulik.

- Atlantisiidi massaaži võib teha ka Südametšakrale eraldi, et see tervendaks minevikuvalu, mis ei lase täna armastust tunda ja armastust nautida.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse kristalli mediteerimise ajal mõlemas käes. Mediteeritakse rätsepistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata. 

- Atlantidiidi meditatsioon aitab sinu Tšakraid joondada ja nendele tervendust anda. Kui sa tunned, et sa ei ole iseendaga rahul, siis sinu Tšakrad ei pruugi omavahel koostööd teha. Sellisel juhul on väga kasulik Atlantisiidiga mediteerida. Seda selleks, et Tšakrad saaksid omavahel ühenduses olla ja selleks, et sinu üleüldine enesetunne saaks paremaks muutuda.

- Lapsel on väga kasulik Atlantisiidi kristalli kasutada ja käes hoida selleks, et see aitaks tal iseennast paremini mõista. Atlantsiit aitab lapse hingel oleva rahutustunde, segadustunde ja närvilisuse vabaks lasta, asendades selle teadlikkuse ja tasakaaluga.

- Atlantisiidi meditatsiooni on kasulik teha neil, kes tegelevad inimeste abistamise või tervendamisega. Enne teraapiat on hea iseendale meditatsiooni teha. Atlantisiidi vägi suurendab tervendaja jõudu ja valmistab Aura tervendamiseks ette.

"Eelmiste elude mälestuste üles äratamine"

Atlantisiidi meditatsioon on selleks, et avada enda ülemisi meeli mineviku mälestuste meenutamiseks. See meditatsioon võib tuua sulle kohe mediteerimise käigus neid visioone. Kuid võib tuua neid ka läbi une või järgmistel päevadel. Kõik sõltub sinu enda spirituaalsuse-tasemest.

Võta kaks Atlantisiidi kristalli, küünal ja Palo Santo rituaalitaime tükk. Seda selleks, et viia end meditatsiooni, mis aitaks sul üles äratada enda eelmiste elude mälestusi.

Leia endale mugav koht, kus sa saad mediteerida ja sea end valmis. Pane küünal põlema ja sea Palo Santo selle sama küünla leegi seest suitsema. Meditatsiooni käigus sea Palo Santo pidevalt uuesti ja uuesti  suitsema, kui sa seda soovid. Kui sa oled hingelt valmis mediteerima, siis aseta mõlemasse kätte endale Atlantisiidi meditatsiooni kristall. 

Nüüd hakka keskenduma sellele soovile, et sinu sees avaneksid eelmiste elude mälestused. Keskendu kõigele sellele, mida sa soovid ja tahad näha. Küsi enda mõtetes seda, et need teed avaneksid sinu hinges, mille kaudu sul on võimalik seda informatsiooni näha ja kogeda. Meditatsiooni käigus võiksid sinu silmad aeg-ajalt kinni olla, et sa suudaksid kiiremini meditatsiooni seisundisse minna.

Samal ajal puhastab Palo Santo vägi sinu Auraväljas sinu kõige kõrgemaid Tšakraid, kus see informatsioon ka pesitseb. Aidates avada kanalid, mille kaudu sul on võimalik enda eelmisi elusid mäletada.

Mediteeri senikaua, kuni sa soovid ja kuniks sa tunned, et sa oled oma esitatud palve teele saatnud. Kui oled meditatsiooni ära lõpetad, siis peaksid enda sees väga suurt rahu tundma. Seda ühel väga kindlal põhjusel - Atlantisiit rahustab sinu Auravälja ja kui ta avab sinu ülemisi meeli, siis sa peaksid tundma end väga hästi ning lõõgastunult.

Sellist meditatsiooni võid teha täpselt siis, kui sa ise soovid. Eriti hea on seda meditatsiooni teha vahetult enne magamajäämist. Seda sellepärast, et läbi une saad sa suurema tõenäosusega sellist väärtuslikku informatsiooni, nagu on selleks eelmiste elude mälestused. Samal õhtul, kui sa Atlantisiidi meditatsiooni teed, võid Atlantsiidid ka enda padja alla panna. Hiljem hommikul puhasta need ära.

"Enda Tšakrate joondamine"

Tšakrate joondamiseks võta kaks Atlantisiidi kristall, ja kui soovid, siis ka männi küünla ning Salvei rituaalitaime. Seda selleks, et need saaksid sul aidata täiuslikult seda meditatsiooni teha. See meditatsioon aitab sul enda Tšakraid tööle panna ja omavahel nendele harmooniat luua. Joondatud Tšakrasüsteem aitab omakorda sinu elukvaliteeti parandada ja sinu spirituaalset arengut kiirendada.

Selleks, et mediteerida sea küünal põlema ja Salvei suitsema. Nüüd võta Atlantisiidid enda kätte ja keskendu sellele, kuidas sinu Tšakrad avanevad ning hakkavad tööle. Visualiseeri, et sind ümbritseb tugev Tšakrasüsteem, mis avab sinus jõu, energia ja arengu. Visualiseeri meditatsiooni ajal täpselt nii nagu sa soovid seda teha. Peaasi on see, et rõhk oleks sinu Tšakratel. Keskendu erinevatele värvidele, mis on Tšakratega seotud. Keskendu punasele, oranžile, kollasele, rohelisele, helesinisele, sinisele ja lillale. Keskendu nende värvidele täpselt sellises järjekorras, nagu ma sulle siia need kirja panin. Kujuta ette, et kõik need värvid eksisteerivad sinu Tšakrasüsteemis. Mediteeri täpselt senikaua, kuni sa soovid seda teha.

Küünal ja Salvei vägi aitavad sinu Tšakrasüsteemi joondada ning elimineerida sealt kinnijäänud energiad. Seega, kui sa mediteerid, siis sa sellega tasakaalustad ja tervendad enda Tšakraid.

Sõnni sodiaagi kristallteraapia


Atlantsiit on Sõnni kristall, mis aitab tal saavutada elus seda, mida ta soovib saavutada. Aidates unistustele ja unelmatele füüsilist kuju luua. Atlantisiit turgutab Sõnni hinge ja toob tema ellu head õnne. Soovitan Atlantisiiti Sõnni kodus hoida tema enda foto peal, et see kaug kristallteraapia kaudu saaks Sõnnil aidata head õnne pidevalt enda elus hoida. Selleks asetatakse foto laua peale ja kristall foto peale. Selle sama foto peal võib Sõnn hoida ka teisi enda sodiaagi õnnetoovaid kristalle. Kindlasti tuleks sellel fotol olevaid kristalle igakuiselt rituaaltaime suitsuga puhastada. Soovituslikult Salvei või Kadakaga


Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati selle koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid säilitaksid oma jõudu võimalikult kaua.

Peale teraapiat puhastatakse kristall 
alati rituaalitaime, viiruki või maagia küünlaga. Sobilikud on Jasmiin, Lavendel, Salvei, Sidrunhein, Muskus ja Koriander.
Tehniline
Mõõdud ca 4*3*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ATLANTISIIT, Kristallid, lapik, meditatsioon, teraapia, tervenemine, massaaž, atlantisiit lapik, eelmised elud, tšakrate tervendamine, tšakrate joondamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja