ATLANTISIIT

  • 6.50€

Toote detailid

  • Mudel: ATLANTISIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud kristall, mis loob end maapõues siis, kui Serpentiin Jaad ja Stihhiit omavahel ühinevad. Atlantisiidi kauni roheka värvuse loob Serpentiin Jaad ja lillakad-mustjad laigud annab sellele kristallile Stihhiit. Seega on Atlantisiit kahe kristalli kooslusest tekkinud kristall. Meie kaunid Atlantisiidid on pärit Austraaliast ja seda leidub ka Tasmaanias. Atlantisiit kuulub oma energia pärast kõrgema klassi kristallide hulka, mida võiksid kasutada need inimesed, kes juba kristallide maailmaga on tuttavad. Atlantisiit vajab täit pühendumist, kui seda kasutada ja sellepärast ei soovita ma seda üheks esimeseks kristalliks enda kasutusse võtta.


Atlantisiit on tugev kaitse kristall, millega kaitstakse kodu, vara, inimesi, loomi, kinnisvara või saatuse poolt antud annet. Selleks on hea, kui Atlantisiidi kristall oleks ükskõik kus sinu lähedal, kui soovid enda saatust kaitsta. Atlantisiidi kristalli võib viia külluse nurka, raha karpi või kinnisvara dokumentide vahele, et see aitaks vara kaitsta. Atlantisiidi kristalli võib hoida kontori ruumis või töö juures, kui soovitakse oma töö edu hoida. Atlantisiidi kristall viiase armastuse kristallide keskele, kui soovitakse suhet tugevdada.

Atlantisiidi kristalli kantakse reisides või liigeldes kaasas, et tagada endale veelgi tugevam kaitse ebaõnne ja ohu eest. Atlantisiidi kristalli võib lisada reisimise komplekti lisa väe andmiseks.

Atlantisiidi kristalli on seotud kaitseinglitega, kuna sellel on oskus avada inimese Auras dimensioon, mille kaudu inglid inimestega ühendust saavad. Atlantisiidi kristall toimib, kui seda kaasas kanda või, kui see Ingli-, Astraali või intuitsiooni tugevdavate kristallide komplekti lisada ja see komplekt magamistuppa panna. Atlantisiit sobib ideaalselt kokku Angeliidi ja Tselestiidiga samalaadse veelgi tugevama toime kätte saamiseks.

Atlantisiit aitab hoida sinu uskumusi ja ei lase kellegi "õelal" sinu uskumusi maha teha ega sind kahtlema panna. Atlantisiit tugevdab sinu isikliku usku iseendasse ja enda mõtete jõusse. Atlantisiit õpetab koos kaitse inglitega sind alati uskuma ja lootma.

Atlantisiidi kristalli enda lähedal hoidmine või enda majas hoidmine aitab sinu isiklikel inglitel sinu juures püsida ja ei luba neil ära kaduda. Sinu õnn sõltub sinu inglite tugevusest ja Atlatisiit toob neile jõudu sinu kaitsmiseks ning abistamiseks.

Atlantsiit aitab avada sinu meeli eelmiste elude mälestuste jaoks, tuues neid sinu unenägudesse, aidates sul ka mõista, kes sa olid ja miks just tema. Atlantisiit avab hinge iseenda jaoks ja avab selles olevad mälestused. Lisaks Atlantisiidile on veel väga palju erinevaid kristalle, mis sind aitaksid nagu näiteks Preseli, Rüoliit või Aqua Aura

TÖÖ KRISTALL

Töö kristallina on Atlantisiit nende õnne talisman, kelle töö on seotud elude päästmisega või eluohtliku ametiga. Atlantsiit toob töö õnne ja kaitset: Päästeameti töötajatele, tuletõrjujatele, politseinikele, eriüksusese töötajale, arstile jne.

LÄBI PENDLI INGLITE SÕNUMID

Atlantisiit on hea abiline pendli töös, aidates paremini pendliga ühendust saada ja läbi selle enda alateadvusest või inglite käest sõnumeid saada. Kui Atlantisiidi kristalli pendliga koos hoida (soovituslikult pendli kotis koos pendliga) aitab see kristall pendlil paremini tööd teha ja küsimusi esitades aitab kaitseingel neid sõnumeid tuua.

FENG SHUI

Feng Shui järgi on Atlantisiit seotud Kagu piirkonnaga, mis omakorda on seotud kodu külluse ja eduga. Atlantisiiti võib hoida rahakarbis või mõne küllusliku taime mullapalli peal, nagu näiteks ahvileivapuu peal. Ahvileivapuu peal hoimine on ka seepärast hea, kuna kui seda taime kasta, siis Atlantisiit saab veega kokku ja vesi aitab selle kristalli seest tuua küllust välja.

TŠAKRA

Päikesepõimik ja Südametšakra. Atlantisiidi kristallist soovitan ma valmistada vee-eliksiiri koos Girasoli kristalliga. Hoidke Atlantisiiti koos Girasoliga 20 minutit klaasi sees, mis on vett täis. Peale vee valmimist lisage vee sisse värskeid purustatud mündi lehti ja jooge seejärel ära. Selline eliksiir koos Atlantisiidiga aitab tervendada Päikesepõimikut, mille tasakaal toob elurõõmu ja elu nautimist. Südametšakra tervendamiseks kandke Atlantisiiti talismanina. Südametšakra tervendamine Atlantisiidiga on sellepärast kasulik, et see aitaks selle kandjal armastust vastu võtta.

Atlantisiidi üks minu lemmikuid omadusi on see, et sellega saab parandada kodusid või elamispindu, kaasaarvatud maad, millel on olnud ebaõnn või kus on surm üle käinud. Atlantisiiti maetakse põõsaste, puude alla või maja vundamendi sisse, et see ravitseks sealset negatiivset ja karmaatilist energiat. Atlantisiit aitab vabastada kurjast, mis kord õuele on saabunud, aidates ebaõnnel majast väljuda.

RAVITSEMINE

Atlantisiiti kasutatakse kristalliteraapia andmiseks järgmistele probleemidele: Lihaskrambid, lihase probleemid, kuiv nahk, surma hirm,  menstruaalprobleemid. Atlantisiit leevendab mao happelisust ja kui mao liigne happelisus on probleemiks, siis võiks sellest eliksiiri valmistada või talismanina kaelas kanda.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ATLANTISIIT, Kristallid, poleeritud, reisimine, spirituaalsus, kaitse, vara kaitse, kodu kaitse, kaitseingel, astraal, politsei, tuletõrje, arst, pendel, päikesepõimik, münt, eliksiir, ahvileivapuu, kagu, mao happelisus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja