SININE KULDKIVI

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: SININE KULDKIVI poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmistatud vasest, millele on lisatud koobaltit, mangaani ja ka kroomi. Selle kokku sulatamise tagajärjel tuleb kaunis tumesinist värvi Sinine Kuldkivi. Sinisele Kuldkivile on omane särav läige ja müstiline kosmose väljanägemine. Sinisel Kuldkivil on tugev energeetiline vägi, mis tuleb erinevate metallide kokku liitmisel ning seda peetakse kristallide hulka. Sinist Kuldkivi hakati esimest korda valmistama 17. sajandil Itaalias. Sinise Kuldkivi peamiseks toimeks on "SOOVIDE TÄITUMINE!".


Sinine Kuldkivi lummab neid inimesi, kellel on hetkel elus üks suur, suur soov, millele nad ootavad universumi poolt vastust ja selle täitumist. Sinine Kuldkivi on soovide täitumise kristall, mida kandes aitab see soovidel kiiremini universumisse jõuda ning sellel soovil füüsiliselt kuju asuda võtma.


Aitab astraal-rännakut kogeda, aitab unes näha ettekuulutusi ja selgeid unenägusid, mida saab hiljem siis lahti seletada ning leida selle mõtte üles. Samuti aitab Sinine Kuldkivi ka unenägusid mäletada.

Sinise Kuldkivi väge saab kasutada kaudseks tervendamiseks ja soovide teele saatmiseks. See tähendab seda, et seda kristalli saab erinevates rituaalides ja maagiates kasutada.

Sinise Kuldkivi kristall sobib väga hästi väikestele lastele või teismelistele kandmiseks ja kasutamiseks. Sinisel Kuldkivil on oskus lapse enesehinnangut parandada. Aidates lapsel iseendast lugu pidada, enda ilu, võlu ja oskusi märgata.

Sinine Kuldkivi on väga kasulik kristall sulle, kui sinu sooviks on spirituaalse maailmaga kontakti saada. See on kristall, mis aitab sul õppida, õppida ja veelkord õppida. Aidates sul lahendada enda ellu tulnud märke, probleeme ja ülesandeid. See on iseenda avastamise kristall, mis aitab sul spirituaalselt edasi liikuda.

Eriline kaitsekristall on see inimesele, kes on energiatele väga tundlik. Kes võtab teiste inimeste negatiivsust ja positiivsust väga kergelt omaks. Inimesele, kes ei oska ise filtreerida energiaid, mis temani jõuavad. Sinine Kuldkivi aitab ülitundlikul inimesel hakkama saada sellistes situatsioonides, kus teine inimene jagab talle energiat, millest tal kasu ei ole. Kaitstes Auravälja ja blokeerides kahjuliku energia vastu võtmise.

Tööalane edu ja paremate võimaluste/tingimuste saamine

Sinine Kuldkivi täidab igat sinu soovi, kui sa seda õigesti kodeerid. Kristallide kodeerimine toimub kristallidele mõtte andmisega ja sellele õige koha leidmisega.

Sinine Kuldkivi toob edu, õnne ja soovide täitumist ka tööalaselt. Näiteks üheks Sinise Kuldkivi toimeks on see, et sellel on oskus sinu töö kaudu häid võimalusi tuua. Hoia ühte või isegi mitut Sinise Kuldkivi kristalli enda kontorilaua peal või hoia neid endaga töö juures kaasas. Mida rohkem on Sinise Kuldkivi kristalle sinu töö juures, seda rohkem õnne sa enda tööga endale ligi tõmbad.

Sinine Kuldkivi aitab head energiad ligi meelitada ja tööandjal sind heas valguses näha. Samas aitab see suurendada ka sinu enda töö tegemise soovi ning aitab sul iseennast motiveerida. Sinisel Kuldkivil on oskus suurendada sinu töövõimekust ja kiirendada sinu tööalast nutikust. See aitab sul analüüsida ja häid lahendusi ka kõige kehvemates tingimustes või olukordades välja mõelda.

Kingi kellelegi teisele Sinise Kuldkivi kristall, kui sa soovid talle tööedu ja karjäärialalist tõusu!

Sinise Kuldkivi ja Dumortjeriidi ühine vägi aitab lapsel pimeduse hirmust üle saada

Sinine Kuldkivi sobib koostööd tegema väga hästi Dumortjeriidi kristalliga. Mõlemad kristallid on kaunid tumesinise värvivarjundiga ja omavad ühte ning sama omadust, milleks on pimeduse hirmust vabastamine.

Lastel on väga tihti probleeme pimeduse kartmisega, mis omakorda tekitab probleeme uinumisega ja üksinda oma toas magamisega. Kui lapsel on pimeduse vastu hirm, siis võib tal selles eluperioodis olla kõrgendatud spirituaalne taju. See tähendab aga seda, et ta tajub, näeb ja kuuleb hingedemaailma. See võib tema alateadvuses segadusetunnet tekitada ja tal tekib pimeduse vastu hirm. Pimeduses on lihtsam hingesid märgata ja sellepärast tekib ka see hirm.

Sinine Kuldkivi koos Dumortjeriidiga hakkab looma sellist energiavälja, mis leevendab pimeduse hirmu. Üksinda eraldi ei oleks nende kristallide toime see sama. Sellepärast soovitan neid kristalle koos kasutada.

Nende kristallide vägi aitab vaikselt järk-järgult lapse seest selle hirmu vabastada. Need kristallid võiksid olla lapse voodi kõrval või all. Kui lapsel juba on oma isiklike unenägude kristalle, siis võiksid need kaks kristalli ka teistega koos olla. Neid kristalle hoitakse kodus senikaua, kuni probleem on täielikult ära kadunud.

Unenägude, Inglite ja astraalrännaku maailm

Sinine Kuldkivi oma loomuselt meenutab kosmost, tähistaevast ja universumit. Selle imeline väljanägemine annab suure vihje selle kohta, mida see kristall suudab teha ja saavutada. Sinisel Kuldkivil on oskus viia sind teistesse reaalsustesse ja näidata sulle seda, mida spirituaalsel maailmal sulle pakkuda on.

Sinist Kuldkivi on kasulik hoida teiste analoogsete energiatega kristallidega koos, et selle seest saaks välja tulla maksimaalne energia.

Sinisel Kuldkivil on oskus viia sinu meeli sellisele tasandile, kus sul avaneb võimalus kogeda ja näha erinevaid dimesnioone ning seda une tasandil. See tähendab seda, et kui sa oled Sinise Kuldkivi enda ellu lasknud, siis see vaikselt järk-järgult avab sinu meeli ning aitab sinu unenägude nägemist huvitavaks ning ainulaadsemaks muuta. Avades unenägude tee millegi väga huvitavani.

Kui sinu magamistoas on Sinise Kuldkivi kristalle, siis võid hakata erinevaid unenägusi kogema, mis on sügavamõttelised ning kus sa võid hingesid, Ingleid ja teisi dimensioone näha.

Sinise Kuldkivi kristalli hoia enda käes enne uinumist siis, kui sa soovid näha maailma väljapool meie Maad.

Lapse ja ema vaheline telepaatia

Sinine Kuldkivi omab telepaatilist energiat soodustavat mõju. Kui Sinist Kuldkivi kannab ema või isa, samal ajal ka laps, siis nende vahel tekib telepaatiline side. Soovitan iseendale ja enda lapsele kinkida üks Sinine Kuldkivi, mida te mõlemad koos hakkate endaga kaasas kandma. Senikaua kuni teil mõlemal on Sinine Kuldkivi kaasas, senikaua omate te ka telepaatilist sidet. Mida kauem kasutatakse Sinist Kuldkivi, seda kiiremini avanevad telepaatilised kanalid teie kahe vahel.

Kuulsusesse lendamine

Sinine Kuldkivi on üks Kuldkivi liikidest, nii nagu seda on ka Goldriver ja Roheline Kuldkivi. Kõik kolm Kuldkivi kristalli on seotud kuulsusega ja kuulsaks saamisega.

Sinise Kuldkivi konkreetne vägi kuulsuse mõttes on see, et Sinine Kuldkivi aitab tuule tiibadesse saada. Sinine Kuldkivi toob edu, tähelepanu, õnne, head mainet ja magnetit, mis aitab inimestel sind märgata.

Ükskõik, millega sa tegeled, Sinine Kuldkivi aitab sellesse tegevusse või erialasse õnne tuua. Kui sa soovid tuntuks saada ja head mainet endale koguda, siis kanna Sinist Kuldkivi kaasas, kui sa oled avalikkuse tähelepanu all.

RAVITSEMINE:

- Sinine Kuldkivi on kasulik neile, kes kardavad pimedust, üldiselt on selle probleemiga silmitsi lapsed ja seega sobib see lapsele kandmiseks väga hästi. See võib olla ka põhjus, miks näiteks laps valib endale kristallide seast just Sinise Kuldkivi. Peale selle aitab Sinine Kuldkivi tervendada närvisüsteemi.

- Sinine Kuldkivi on migreenihoogude leevendaja kristall. Kui sind käivad pidevalt kimbutamas migreenihood, mis muudavad sinu enesetunde väga kehvaks ja mis võivad sind lausa minestamise piirile viia, siis Sinine Kuldkivi on kindlalt sinu tervendaja kristall.

NUMEROLOOGIA


Sinine Kuldkivi on 23. kuupäeval sündinute õnne-, enese eluülesande ülesleidmise ja tasakaalu-kristall. Sinine Kuldkivi aitab 23. kuupäeval sündinud inimesel üles leida selle ande, mis saatusesse kirja on pandud, aidates seda avada ja sellele head õnne tuua, aidates kaasa eneseteostamisele ja enda tee üles leidmisele. Lisaks sellele toob Sinine Kuldkivi head materiaalset ja spirituaalset õnne ettevõtmistesse, mis elus käsile võetakse. Sinine Kuldkivi võimendab kuulsuse energiat, mis annab 23. kuupäeval sündinule võimaluse enda eriala ja andega hiilata. Samas aitab see kristall tasakaalustada 23. kuupäeva närvilisust. Seda kristalli võiks elu jooksul aeg-ajalt kanda, kui soovitakse ellu rohkem õnne ligi kutsuda ja ennast üles leida. Kindlasti võiks seda kristalli olla ka koduses keskkonnas.


Poleeritud või lihvimata kristalli kasutatakse tervendamise eesmärgil tervise komplektide loomisel või kantakse seda lihtsalt endaga kaasas.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SININE KULDKIVI, Kristallid, tööedu, soovide täitumine, pimeduse hirm, unenäod, prohvetlikud visioonid, astraal, dimensioonid, kuulsus, migreen, 23. kuupäeval sündinud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja