BOTSWANA AHHAAT

  • 6.70€

Toote detailid

  • Mudel: BOTSWANA AHHAAT auguga
  • Saadavus: Laos


BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele omaseks värviks on tumehallist helehallini kuni pruunini välja, mida omakorda kaunistavad triibud. Teada olevalt tekkis Botswana Ahhaat peaaegu, et 190 miljonit aastat tagasi Maa peale. Kui Botswana Ahhaadi talismanis on joontega moodustunud silma kujutis, siis see talisman on veelgi erilisem. See silm on kaitse sümbol, mis annab märku, et see Botswana Ahhaat on võimeline väga suurt kurjust ära hoidma.


- Botswana Ahhaat on nende kristall, kes tunnevad, et neile on väga kerge liiga teha või kes lasevad enda üle domineerida. Botswana Ahhaat õpetab olema iseseisev ja kasvatab selle kandja iseloomu.

- Kui mees kannab Botswana Ahhaati, siis see aitab tal enda naist või naisi üleüldse paremini mõista. Aitab rohkem aru saada nende tunnete või sõnade tagamaid, mitte reageerida ükskõikselt.

- Kui Tiigrisilm on teada tuntud kaitsekristall auto avariide vastu, siis Botswana Ahhaat kaitseb autoga seotud õnnetuste eest, mis võivad tekkida autode pärast jalakäijatele või jalgratturitele.

- Reisimise talisman, mis kaitseb loodusõnnetuste ja loomade poolt tekitatud ohtude eest.

- Heaks abiliseks muusika, tantsimise, näidendi, luuletuste ja eksamiteks õppimiseks.

- Botwana Ahhaadi kandmine soodustab suitsetamise maha jätmist ja aitab lahti saada üleüldisest tubaka vajadusest. Botswana Ahhaati võib koos SUITSKVARTSIGA kanda, sama eesmärgi tugevamaks toimeks.

- Koos SINISE APATIIDIGA kandes aitab Botswana Ahhaat uusi keeli õppida ja on väga heaks talismaniks neile, kes välisriiki on kolinud.

- Tasakaalustab emotsioone, loob harmoonia südame ja mõistuse vahel. Aitab mõista, kellele sinu süda kuulub ja kellele mitte.

- Botswana Ahhaati kanna sellel hetkel, kui sul on vaja väga palju head õnne. Seda kristalli kasutatakse loto mängimise ajal, selle soetamise hetkel ja siis, kui valitakse iseendale sobilikke numbreid. Botswana Ahhaat on ka selline, et see aitab likvideerida rahaahnuse ning muudab rahasse suhtumise paremaks.


- Botswana Ahhaat on kristall, mis aitab lahti saada pidevast lapseootele jäämise mõttest. Kui naine keskendub liialt palju sellele, et ta peaks lapse saama ja tekib kinnisidee, siis see on naise emotsionaalsele kehale väga kahjulik. Paljud ei jää selle tõttu ka rasedaks, kuna nad sunnivad enda meeli liialt takka. Botswana Ahhaat aitab mõista, mis on hingede rändamise seadus ja ka seda, et elul ei tohiks sundida tekkimast. See peaks olema loomulik protsess. Aitab lahti saada kinnisideelisusest, mis on seotud rasedaks jäämisega. 


- See on kristall, mis aitab sul keskenduda ja eriliselt kasulik on see neile, kes tegelevad mediteerimisega. Botswana Ahhaat aitab meditatsiooni seisundisse minna, keskenduda ning enda mõtted selgeks teha.


- Kasulik kristall sulle, kui sa soovid enda hinge rohkem mõista. Aru saada, miks sa mida teed, miks sa mida tunned ja kust kohast tulevad need emotsioonid. Eriliselt kasulik sulle, kui sa ei mõista iseennast.


- Botswana Ahhaat aitab sul elus muudatusi ette võtta või muudatusi ellu kutsuda. Botswana Ahhaati kandes hakkad sa ise soovima enda elu muuta ja seda vaid paremuse poole.


- Soovitan Botswana Ahhaati kanda lastel, kes lähevad uude kooli ja kardavad, et nad ei kohane uute olukordadega ära. See on ka selleks hea, et kiiremini uusi tuttavaid ja sõpru leida.


JUURTŠAKRA


Botswana Ahhaat tervendab Juurtšakrat, aidates leevendada Juurtšakra ülereageerimist ja ületöötamist. Kui Juurtšakra on paigast ära ja töötab liigse tempoga, siis inimene muutub närviliseks, rahutuks, ei suuda paigal seista ning närviliselt otsib pidevalt endale tegevust. 


RAVITSEMINE

Botswana Ahhaat eemaldab kehast toksiine ja on kasulik ka siis, kui seda kontaktis nahaga kanda (nahahaiguste korral), südamerütmihäired, lihaskrambid, epilepsia, unes kõndimine (unes kõndimise jaoks hoidke ka tavalist kristalli voodi kõrval).

- Botswana Ahhaat aitab muuta sinu keha vastupidavamaks erinevate haiguste kinni püüdmise eest. See on immuunsuse turgutaja ja juba sellepärast, et enda immuunsust tugevamaks muuta oleks seda hea endaga igapäevaselt kaasas kanda.

- See on kristall, mida on väga kasulik endaga kanda depressiooni ajal või sellest välja tulemisel. Botswana Ahhaat blokeerib negatiivseid ja enesehaletsevaid emotsioone alla. Seda selleks, et sa üldse suudaksid depressioonist välja astuda.

SODIAAK

Tähemärgilt toob Botswana Ahhaat kaitset, elujõudu ja energiat SKORPIONITELE, KAKSIKUTELE toob julgust.

Botswana Ahhaat on eriliselt kasulik Skorpioni meestele nende õnne suurendamiseks. Botswana Ahhaat toob Skorpioni mehele edukust, soovide täitumist ja aitab tal leida enda jaoks elus õiget suunda ning teed, mida mööda käia.

Botswana Ahhaat on SÕNNI sodiaagi all sündinutele väga tugevaks kaitse ja õnne talismaniks, andes Sõnnile Aurakitset, kaitstes teda stressi ja negatiivsuse eest. Botswana Ahhaat suurendab Sõnni külluse õnne. 

Tähemärgid toimivad hoolimata sellest, kui sa oled selle ehte endale võtnud mõnel teisel eesmärgil. See on nende lisaomadus!

Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts ehk Mäekristall geoodi peale laadima.
Tehniline
Mõõdud Suurus ca 3*2*1

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: BOTSWANA AHHAAT, Ehted, auguga, tagasihoidlikkus, mees, naine, mõistmine, auto, avarii, epilepsia, lihaskrambid, nahahaigus, õppimine, reisimine, keele õppimine, suitsetamine, skorpion, kaksik, depressioon, immuunsuse tugevdamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja