BUDDHA

  • 10.50€

Toote detailid

  • Mudel: BUDDHA auguga
  • Saadavus: Laos


BUDDHA kristall on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha kristalli peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafikras asuv riik Zimbabwe. Peamiseks Buddha kristalli kasutamise võimalusteks on iidsete hingedega kontakteerumine, nendega informatsiooni jagamine ja seksuaalse energia tõstmine.


BUDDHA kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Minu üks lemmikutest Buddha energiatest on see, et sellel kristallil on oskus luua kontakti teiste hingedega. Eriti nende hingedega, kellega me oleme eelmistes eludes seotud olnud ja kellele näiteks sinu selles elus füüsilist keha ei anta. Hingedega, kellega me võib-olla ka tulevases elus kohtume. See aitab informatsiooni jagada ja vastu võtta. Eriti kasulik on Buddha kristalli endaga ka öösiti kanda, et läbi une neid hingi näha ja nendega suhelda.

- Väga kasulik kanda koos äriliste kristallidega, nagu näiteks Piltjaspise, Mariami Jaspise või Kalkopüriidiga, et suurendada ärilist õnne.

- Buddha kristalli on soovitatav kanda endaga, kui puhastatakse kodus Kagu nurka, täiendatakse seda või tegeletakse külluslike maagiatega. Buddha aitab soovidel teele minna!

- Buddha kristall edendab kannatlikkust, rahu.

Buddha kristall sobib ka väga vanadele inimestele, et nende elujõudu taastada või hoida samas seisus nagu see hetkel on.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Buddhat, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Tervendab suhkruhaigust ehk diabeeti, aitab sellele lahendusi leida ja õigele toitumisele suunata.

- Aitab lahti saada meeleolukõikumistest, kehvast enesetundest ja pidevast väsimusest.

- Tõstab libiidot, aidates suurendada läheduse vajadust ja tervendada hormoone.

- Sobib ka väga hästi meeste tervendus kristalliks, kui on viljakusega probleeme.

KROONTŠAKRA Buddha kristall tervendab Kroontšakrat, aidates läbi selle iidsete hingedega kontakti saada. Peale selle see aitab veidi ka SÜDAMETŠAKRAT, aidates libiidot ja läheduse vajadust suurendada.

SODIAAK Tähemärgilt toob Buddha kõigile võrdselt jõudu.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: BUDDHA, Ehted, auguga, lähedus, hingedega kontakteerumine, seksuaalsus, intiimsus, diabeet, õige toitumine, väsimus, meeste viljakus, libiido, küllus, äri, külluse rituaalid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja