CRAZY AHHAAT

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: CRAZY AHHAAT nugget käekett
  • Saadavus: Laos


CRAZY AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, millele on iseloomulikuks ebakorrapärane struktuur, aga selle peamisteks toonideks jääb helekollakas/beež kuni punakas pruun tekstuur. Crazy Ahhaat on väga omapärase välimusega ja iga kristall on väljanägemiselt üksteise suhtes erinev. Iseloomulik on ka triibuline muster, mis võib joosta kogu kristallist läbi. Crazy Ahhaat on minu jaoks kui "Rõõmu ja nalja" kristall, kuna selle omadused on vaid positiivsed. Ükskõik, millisest Ahhaadist me räägime, alati on hea Ahhaati kanda teiste kristallidega koos, kuna need aitavad Aurat tasakaalustada ja teistel kristallidel oma tööd teha nii, et nende ravitsemine kiiremini eeterkehale mõjuks. Crazy Ahhaat aitab tasakaalustada närvilist energiat, mida võib tugevatoimeliste kristallide kandmisel tunda. 


CRAZY AHHAAT KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Töö kristallina on Crazy Ahhaat väga hea, kuna see aitab teiste töökaaslastega paremat kontakti luua. Näiteks, kui sa töötad kohas, kus on väga palju erinevaid inimesi tööl, siis paratamatult ei suudeta enamusega tutvuda ning häid suhteid luua. Suures kollektiivis on ka pingeid rohkem, kuna on erinevaid inimesi, kes neid võivad tekitada. Crazy Ahhaat on see kristall, mis aitab endast hea mulje jätta ning eemalduda intriigidest või õpetab suhtlema nii, et sa suudaksid iseendast meeldiva mulje jätta inimestele, kellega sa oled kohustatud koos viibima.

- Crazy Ahhaati soovitan kanda ka lastel või noortel kuna sellel on oskus aidata näha elu nii nagu elu on. Aidates vältida erinevaid probleeme, mis võivad tuleneda sellest, et ei tajuta ohtusid. Crazy Ahhaat sobib ka neile, kes ei suuda niiöelda täiskasvanuks saada ning ei suuda enda kohustusi täita.

- Kandke koos Krüsopraasi, Tsitriini või Oranži Kaltsiidiga, kui soovite edendada positiivsete emotsioonide vastu võtmist. Crazy Ahhaadi kandmine koos Krüsopraasi käeketiga aitab elu näha positiivselt ja leevendab melanhooliat.

- Kandke koos Kullisilma, Tiigrisilma, tavalise- või Musta Ahhadiga, kui soovite kaitsta end reisimise ajal tekkivate õnnetuste eest.

- Kandke koos armastuse kristallidega, kui teil on probleem armastuse vastu võtmise ja tunnete jagamisega. Crazy Ahhaat avab tundeid välja näitama ning suhtes emotsionaalsem olema.

- Crazy Ahhaati soovitan ma kanda sul, kui sa pead pidevalt koos olema inimestega, kes on pessimistlikud. Crazy Ahhaat aitab sind kaitsta teise inimese poolt tulevat negatiivsuse ja pessimismi eest, mis sinu Auravälja lõhub. Kanna seda alati, kui sa soovid ise rõõmsameelseks jääda siis, kui teised seda ei suuda olla.

RAVITSEMINE

Kandke Crazy Ahhaati käe peal, kui käe veresooned on nõrgad, valutavad või haiged.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Crazy Ahhaat kõige enam SKORPIONEID, KAALUSID ja KAKSIKUID, aidates nendele tähemärkidele kõige enam positiivsust ellu tuua. Nendel kolmel tähemärgil on üks ühine joon - kui nad ei tunne armastust, siis nad võivad väga negatiivseks minna ning ei pruugi selle emotsiooniga enam toime tulla või võivad uude suhtesse selle kompleksi kaasa võtta. Crazy Ahhaat ei luba sellel aga juhtuda ja aitab nendel kolmel tähemärgil pidevalt vabastada Aurast kurbust.

Numeroloogia


Crazy Ahhaat toob õnne kõikidele, kes on sündinud ükskõik millises kuus 28. kuupäeval. See kristall aitab alati olla enesekindel ja õpetab alati iseendasse uskuma. See toob head õnne igal tasandil, nii emotsionaalsel kui ka vaimsel tasandil.


Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist. 
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus ca 18 cm. Pärli suurus ca 0,8-0,10 cm.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: CRAZY AHHAAT, Käeketid, töö, suhtlemine, intriigid, töö keskkond, kollektiiv, kohustuste täitmine, ohu tajumine, reisimine, õnnetused, kaitse, armastuse vastu võtmine, õnne tunne, skorpion, kaalud, kaksikud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja