DALMAATSIA JASPIS

  • 16.90€

Toote detailid

  • Mudel: DALMAATSIA JASPIS button käekett
  • Saadavus: Laos


DALMAATSIA JASPIS on kristall, millele on omased mustad täpid hallil taustal. Dalmaatsia Jaspises olevad tumedad täpid või laigud on Musta Turmaliini või Draviidi ehk Pruuni Turmaliini omad, hallikad kristalli osad on Kvartsist kombineeritud, seega mõnusalt kirju kristall. Dalmaatsia Jaspis meenutab oma väljanägemise poolest dalmaatsia koeri. Dalmaatsia Jaspis pärineb peamiselt Mehhikost. Dalmaatsia Jaspis on väga hea tervenduskristall ja sobib väga hästi ka lastele tervendamise eesmärgil kasutamiseks.

Dalmaatsia Jaspisel on oskus rahustada rahutut meelt, nii nagu on kõikidel Jaspistel oskus seda teha. Dalmaatsia Jaspis sobib eriti neile, kes pidevalt ärrituvad ja lähevad väga kergelt endast välja.

DALMAATSIA JASPISE KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Dalmaatsia Jaspis on kristall, mis aitab emotsionaalsest pingest üle olla. See on neile, kes ei suuda mitte kuidagi lõõgastuda, elu nautida ja puhata. Dalmaatsia Jaspis leevendab pinges olevat keha, aidates sinu füüsilisel kehal end välja puhata. See on neile, kes tunnevad pidevat pinget enda sees.

- See on kristall, mis aitab sul enda nõrkusi ja tugevusi näha. See kristall aitab iseenda nõrkade külgedega leppida ja tugevate külgede üle uhke olla. Sobib neile, kes pidevalt näevad vaid teistes vigu või neile, kes ei suuda mõista, et nad on andekad.

- Dalmaatsia Jaspis edendab taktitunnet ja tolerantsust. See on kristall, mis aitab sul olla kaastundlikum ja mõista teiste muresid paremini.

- Kuna Dalmaatsia Jaspises on Musta Turmaliini, Draviiti ehk pruuni Turmaliini ja Kvartsi, siis see on väga hea Aura puhastaja, aidates sinu Aurast välja juhtida negatiivseid mõtteid ja kinnisideid, mis sulle endale liiga teevad. See on abiks selliste probleemide puhul, mida sa ise enda juures ei märka.

- Dalmaatsia Jaspis on kristall, mis aitab sul loomadega paremat sidet ja kontakti luua. Aidates sul loomadega ühist keelt saada ja eriti kasulik on see kristall neile, kes töötavad koos loomadega. Tööedu kristallina sobib Dalmaatsia Jaspist koos Rohelise Aventuriiniga kanda, et need kristallid tooksid head õnne ratsaspordis, koerte treenimisel, loomaarstina töötades jne.

- See kristall kaitseb sind teiste inimeste halbade soovituste ja halva mõju eest. Aidates sul mitte kuulda võtta neid soovitusi, mis sulle liiga teevad.

- Dalmaatsia Jaspisel on üks väga huvitav omadus olemas, milleks on pettekujutelmade eemaldamine. Kui sa kannad Dalmaatsia Jaspise kristalli, siis see aitab sul asju selgelt näha, aidates sul valesid läbi näha. Dalmaatsia Jaspis eemaldab igasuguse illusiooni, mis viib sind pettumusteni.

- Kanna Dalmaatsia Jaspist koos Roosa Kvartsi, Rodokrosiidi või Granaadiga, kui sa soovid enda armastuses olla kindlam. Nende kristallide kombinatsioon aitab olla ustavam, lojaalsem, romantilisem, kirglikum ja parem enda kaaslase suhtes.

- Dalmaatsia Jaspis hakkab inimesele kõige enam meeldima sellel eluperioodil, kus ta on oma eluga kuidagipidi ummikusse jooksnud või kinni jäänud. Dalmaatsia Jaspis tõmbab pilke, kui inimene ise elab niiöelda "nõiaringis". See tähendab seda, et käib ühte ja sama vana rada pidi, mis ei tööta ning mis viib ainult allamäge. Dalmaatsia Jaspis aitab sellisest eluperioodist välja tulla, tuues uuesti valguse, lootuse ning häid võimalusi. Dalmaatsia Jaspis vabastab nõiaringis olemisest ja annab uue suuna taas kätte.

RAVITSEMINE DALMAATSIA JASPISEGA Käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Verevarustus, vere puhastamine, toksiinide vabastamine kehast, verega seotud probleemid, vereringe, veenid, veresooned, mürkained, õudusunenäod, kurbus, hirm surma ees, paranoia, depressioon.

- Dalmaatsia Jaspis aitab tervendada suitsetamist, ehk aitab sellest loobuda ja suitsetamisest tekkinud terviserikkeid tervendada.

- Kõige enam ma soovitan Dalmaatsia Jaspist kanda neil, kellel on verega probleeme ja kes tunnevad, et tema kehas on palju mürkaineid. Dalmaatsia Jaspis aitab keha puhastuskuure läbi viia ja toetab paremat toitumist.

SODIAAK Tähemärgilt toob Dalmaatsia Jaspis kõige enam rahu KAKSIKUTELE, kuigi see pigem töötab kõikide tähemärkidega võrdselt.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Dalmaatsia Jaspist sobib kõige enam laadida Ametüst geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salvei suitsuga puhastada. Kui Ametüst geoodi ei ole, siis sobib Dalmaatsia Jaspisele veel ka
Mäekristall geood.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DALMAATSIA JASPIS, Ehted, käekett, dalmaatsia jaspis käekett, vale läbi nägemine, suhte tugevdamine, veri, vereringe, pinge, lõõgastumine, puhkamine, aura puhastamine, kontakt loomadega, kaksikud, suitsetamine, ummikseis, nõiaring

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja