DALMAATSIA JASPIS

  • 2.50€

Toote detailid

  • Mudel: DALMAATSIA JASPIS poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


DALMAATSIA JASPISE kristallile on omane mustad täpid hallil kristallil. Dalmaatsia Jaspises olevad tumedad täpid või laigud on kas Musta Turmaliini või Draviidi ehk Pruuni Turmaliini omad, hallikas kristalli osa on Kvartsidest kombineeritud, seega mõnusalt kirju taustaga kristall. Dalmaatsia Jaspist üldiselt leitakse või kaevandatakse peamiselt Mehhikost. Dalmaatsia Jaspist on väga lihtne värvida, nii nagu ka tavalist Ahhaati, et võimendada selle kristalli jõudu, mida omakorda kasutatakse maagia rituaalides. Damaatsia Jaspist võib leiduda sinist ja rohelist värvi.


Dalmaatsia Jaspis on väga hea tervenduskristall ja sobib väga hästi ka laste tervendamiseks. Dalmaatsia Jaspisel on unikaalne oskus, mida teiste kristallide sees ei ole, milleks on "kättemaksmine" positiivses võtmes. Dalmaatsia Jaspis lummab neid, kellele on ülekohut tehtud ja kes sooviksid õigluse majja tuua. Dalmaatsia Jaspist kantakse endaga, kui soovitakse konkreetsele kurjale inimesele karmat ligi tuua ja tema poolt seotud probleemile lahendus tuua.

Dalmaatsia Jaspis aitab sul enda keha eest rohkem hoolt kanda ning leida üles see õige hetk, mil sa soovib ise suitsetamisest loobuda. Andes sinu hingele teadmist juurde ja aidates sul analüüsida lahti see, kas sul ikka tõepoolest on seda vaja. Dalmaatsia Jaspis blokeerib tubaka vajadust, andes sulle enesekindlust ja järepidevust sellest loobumiseks. Dalmaatsia Jaspis tugevdab iseloomu, et sa suudaksid suitsetamisele EI öelda.

TŠAKRA: Päikesepõimik (Rindkere ja naba vahel). Dalmaatsia Jaspis tervendab Päikesepõimikut, aidates seedimisprobleeme lahendada ja kiirendada kogu seedeorganite tööd. Peale selle, kui Päikesepõimik on terveks tehtud ja kogu Aura süsteem on korras, siis aitab Dalmaatsia Jaspis avada Päikesepõimiku kohal olevat Väeallika Tšakrat. Selle Tšakra avanemine aitab jõudu tuua ükskõik millise probleemi lahendamiseks. Dalmaatsia Jaspist hoitakse madratsi all otse Päiesepõimiku all või kantakse talismanina kaelas pika paela otsas, et Dalmaatsia Jaspis ulatuks rindkerest allapoole.

ÕUDUSUNENÄOD Dalmaatsia Jaspis on üks kristall, mis aitab kaitsta õudusunenägude ja luupainajate eest. Selleks asetatakse Dalmaatsia Jaspise kristall aknalauale, unenägude kristalli komplekti, voodi alla või otse peatsi ja madratsi vahele. Dalmaatsia Jaspise võib kokku panna sama tulemuse võimsamaks tegemiseks Gagaadi ja Kuukiviga. Dalmaatsia Jaspise kristall on kõige parem luupainajate leevendaja väikelastele.

FENG SHUI Dalmaatsia Jaspis kannab endaga kaasas Maa energiat ja seega aitab Dalmaatsia Jaspis tervendada kodu KIRDE piirkonna energeetikat. Asetage Dalmaatsia Jaspis mõne taime potti, mis on teie kodus Kirdes. Dalmaatsia Jaspis aitab seal leevendada kogu perekonna stressienergiat ja tasakaalustada sealset Chi energiat.

TEISED DALMAATSIA JASPISE OMADUSED:

- Viige Dalmaatsia Jaspise kristalle oma lapse tuppa, kui laps ei oska isesesivalt mängida või ta ei suuda kujutlusvõimega endale mängutegelasi luua. Dalmaatsia Jaspis avab laste loovuse ja aitab neile isesesivalt endale tegevust leida.

- Dalmaatsia Jaspisel on oskus leevendada suitsetamisvajadust ja seega saab seda kasutada "suitsetamisest vabaks" kristallikomplektides. Kombineeri kokku Suitskvartsi ja Ioliidiga, leia neile musta või valget värvi kott ning kanna neid kristalle kaasas. Selline kristallikomplekt aitab vabastada sind suitsetamise vajadusest.

- Dalmaatsia Jaspis aitab sõprust ja perekonda hoida. Selleks kasutatakse Dalmaatsia Jaspist koos Lasuriidi, Nefriit Jaadi ja Roosa Kvartsiga koos, luues neist kristallidest suhet hoidva komplekti. Kristallidele leitakse valget või roosat värvi kott, kantakse endaga kaasas vähemalt kuu aega ja seejärel kingitakse oma lähedasele inimesele, kellega soovitakse pikaajalist emotsionaalset sidet hoida.

RAVITSEMINE Dalmaatsia Jaspist kasutatakse kristalliteraapia andmiseks eeterkeha tervendamise jaoks nahahaiguste korral. Tavalise kristalliga saab teha sellest eliksiiri, millega haiget piirkonda tervendada. Hoidke kristallieliksiiri jaoks mõeldud kristalli vähemalt 20 minutit spreipudeli või klaasi sees ja seejärel peske enda haiget kohta veega. Dalmaatsia Jaspis annab vee sees enda omadused veele edasi. Dalmaatsia Jaspist on soovituslik kanda tervendus eesmärgil talismanina kaelas ja selle toimete kohta saate lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DALMAATSIA JASPIS, Kristallid, poleeritud, luupainaja, halb uni, õudusunenäod, kiusamine, kättemaks, karma, päikesepõimik, Väeallika Tšakra, suitsetamine, naha haigused, sõprus, maa energia, feng shui, kirre

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja