DENDRIITOPAAL

  • 52.00€

Toote detailid

  • Mudel: DENDRIITOPAAL pooltäpp kõrvarõngad (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


DENDRIITOPAAL on valge kristall, millel on palju rohekat kuni pruunikat tooni sees. Dendriitopaali kaevandatakse vaid Mehhikos ja seda saab vaid ühe konkreetse mäestiku seest. Dendriitopaali on peamiselt kasutatud šhamaani rituaalides, nõiduslikel eesmärkidel, aga nüüd tänapäeval on sellele ka teisi kasutamisvõimalusi leitud. Dendriitopaal koosneb peamiselt Valgest Kaltsedonist, Psülomelaanist ja Dendriidist. 

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

DENRIITOPAALI MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena :

- Aitab kaasa sprituaalsele arengule, kui kanda kõrvarõngastena, kuna need kristallid on sellisel juhul võimalikult lähedale Kolmandale Silmale ja Kroontšakrale, mille kaudu spirituaalne areng ka käib.

- Aitab neid, kellel on kaasa sündinud selgeltnägemise anne, aidates energiaid paremini kontrollida ja juhtida.

- Dendriitopaalil on ka armastusega seotud eesmärke ja kui inimesel ei ole mõnda võimast selgeltnägemise annet, siis see kristall pigem töötab armastuse suunas, kui seda kanda. Dendriitopaal aitab vabastada armastuse karmat, aitab lahendada seda ja armastuse õnne ellu tuua.

- Aitab hingedega suhelda ja nende käest sõnumeid saada. Aitab kadunud lähedaste suhtes rahu leida, aitab mõista, mis on elu, mis on surm.

- Dendriitahhaat on teada-tuntud enda külluslike ja ideede kasvama panemise energiate poolest. Dendriitahhaat aitab sinu ideid ellu viia. Sina mõtled, Aurasse kinnitub idee ja Dendriitahhaat hakkab looma selle idee jaoks sulle tulevikku.

RAVITSEMINE Dendriitopaal ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele nendest probleemidest:

- Unehäired, lihasvalud, kaela sees olevad pinged, peavalud, silmavalu ja silmadega seotud haigused.

- Dendriitahhaat tervendab laktoositalumatust ja aitab seda kontrolli all hoida. Seda kristalli on soovitatav kanda ka last ootaval naisel, et enda last selle tervisemure eest kaitsta. 

SODIAAK Dendriitopaal mõjutab kõige enam KALASID ja VEEVALAJAID.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DENDRIITOPAAL, Ehted, kõrvarõngad, hõbe, spirituaalne kasvamine, intuitsioon, selgeltnägemine, armastuse õnn, armastuse karma, kalad, veevalaja, silma haigused, peavalu, unehäire, laktoositalumatus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja