La Tene käekett DIEET

  • 29.00€

Toote detailid

  • Mudel: DIEET
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett DIEET on kokku pandud tervislikku eluviisi toetavatest ja dieedile kaasa aitavatest kristallidest. Selles väeesemes on dieedi pidamise kristall Valge Hauliit, järjepidavust tagav Must Obsidiaan, distsiplineerivast kristallist Oonüksist ja teadlikku toitumist tagav Hematiit. Käekett on kokku pandud spetsiaalsest elastsest kummist, mis teeb selle käeketi kandmise väga mugavaks.


- Dieedi käekett on sinule, kui sa soovid tervislikumalt toituma hakata ja enda toitumisharjumusi paremaks muuta.

- Väeese on kokku pandud erinevatest kristallidest, mis toetavad sind dieedi pidamise ajal, aidates sul tugevamaks muutuda ja aidates sind distsiplineerida.

- Kasulik sulle, kui sa soovid teadlikum enda keha suhtes olla ja ise ära tunnetada need toiduained, mis sinu kehale liiga teevad.

- Kanna seda selleks, et maandada enda magusasõltuvust ja liigset soovi rasvaseid toite tarbida. Spirituaalses mõttes aitavad need kristallid sulle anda lisaenergiat, et sa suudaksid selliste probleemidega võidelda.

- Dieedi käekett on kasulik sulle, kui sul on pidevad isud millegi järele ja sa ei suuda neid isusid peatada.

- Annab sulle kristallide poolt spirituaalset väge selleks, et sa sooviksid rohkem juurvilju ja tervislikemaid toite süüa. Tekitab tervislike toitude suhtes isusid ja aitab sul läbi intuitsiooni endale valida õigeid toiduaineid.

Soovitan sul Dieedi käeketti laadida Hematiit geoodi peal, et see kristallehe enda energiat ei kaotaks ja selle vägi taastuks peale sinu aitamist. Puhasta seda kindlasti Salvei rituaalitaime ja Muskuse viirukiga, et sinu seest välja võetud toitumise probleemid kristallidest vabaneksid.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, DIEET, la tene dieet, must obsidiaan, valge hauliit, hematiit, tervislik toitumine, oonüks

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja