DUMORTJERIIT

  • 1.60€

Toote detailid

  • Mudel: DUMORTJERIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


DUMORTJERIIT on tumesinine kuni sinine kristall, mille peamiseks leiukohaks on Madagaskar. Seda leidub ka teistest kohtadest, nagu näiteks Sri Lanka ja Namiibia. Madagaskari kristallid on alati teistest maailmajagudest leitut kristallidest mitmeid kordi väärtuslikumad, kuna sealne energia on lihtsalt võimsam. Sealt tulevad kristallid, millele võid juba mitu korda tugevama väe juurde hinnata puhtalt sellest, et need on sealt pärit.


Dumortjeriit on kristall, mis annab sulle selgust mõtetesse. Dumortjeriit eemaldab hirmud ja aitab sinu analüüsivõimet tugevdada. Peale nende omaduste on Dumortjeriit seotud ka hingede ja Inglitega. Sellel on oskus kaitsta hingede eest, kes ei tule meie juurde kõige paremate kavatsustega.

Dumortjeriidil on üks väga hea omadus ja see ka annab suure põhjuse, miks seda võiks kanda. Dumortjeriit aitab olla elu suhtes kannatlik, aidates oodata asju ja hetki nii, et sa kõike kohe-kohe enda juurde ei soovi saada. Vahel läheb elul vaja aega, et sinu juurde ilusaid asju tuua ja vahel tuleb mõned teised asjad enne seda korda saata. Dumortjeriit õpetab olema kannatlik.

Kanna seda kristalli talismanina, kui sa soovid sellistest tunnetest vabaneda, mis sulle liiga ja haiget teevad. Dumortjeriidil on oskus vabastada emotsionaalset pinget konkreetses suunas sinu aurast välja. Seda kõike selles mõttes, et kui sa hakkad Dumortjeriidi kristalli ehtena kandma, siis sa võiksid anda sellele mõttelise väärtuse. Võttes talismani või mõne teise ehte kätte ja seda käes hoides soovides, et see vabastaks justnimelt selle emotsiooni sinu seest ära. Keskendu sellele emotsioonile ja hakka seda kandma. Dumortjeriit hakkab sinu seest seda emotsiooni vabastama ning Aurast välja juhtima.

Üks huvitav asi, mida sa võiksid Dumortjeriidi kohta teada on ka see, et see kristall püüab endasse seiklevaid ja rahu otsivaid hingesid. Dumortjeriit aitab kinni jäänud hingedel õigetesse dimensioonidesse edasi pääseda. Igal Dumortjeriidil on oskus üks ainus hing vabaks lasta õigesse maailma. Kuidas teada, et sinu Dumortjeriid on seda teinud? Sellele tuleb nägu peale, seda sõna otseses mõttes. Olen ise pealt tunnistanud mitmeid, mitmeid kristalle, mille peale on tekkinud näo kujutis. Seega, kui sa lisad selle kristalli mõnda kristallikomplekti, siis tuleks puhastamise ajal vaadata, ega sinna nägu ei ole ilmnenud. Kui on, siis tuleb see kristall loodusesse viia, sellepärast, et sellel ei ole enam jõudu sinu soove täita. Dumortjeriit vii jõevette või kui sul on oma koduhoov, siis mõne taime alla.

Dumortjeriit on kristall, mis aitab sinu ellu suuri muudatusi tuua. Kui sa tunned, et sa soovid täielikult enda elu muuta, enda suhtumist millesegi muuta ja end uue parema isiksuse poole viia, siis Dumortjeriit aitab sul seda teha. See on muutuste kristall, mis aitab sul paremaks inimeseks saada.

Dumortjeriit on telepaatia kristall, millel on oskus avada sinu telepaatilisi meeli. Telepaatiat aitab Dumortjeriit edendada nende hingedega, kellega on meil siin elus väga sügav side. Telepaatia saab üldiselt areneda hingesugulaste ja perekonna liikmete vahel. 

Dumortjeriidi ja Sinise Kuldkivi ühine vägi aitab lapsel pimeduse hirmust üle saada

Dumortjeriit sobib koostööd tegema väga hästi Sinise Kuldkivi kristalliga. Mõlemad kristallid on kaunid tumesinise värvivarjundiga ja omavad ühte ning sama omadust, milleks on pimeduse hirmust vabastamine.

Lastel on väga tihti probleeme pimeduse kartmisega, mis omakorda tekitab probleeme uinumisega ja üksinda oma toas magamisega. Kui lapsel on pimeduse vastu hirm, siis võib tal selles eluperioodis olla kõrgendatud spirituaalne taju. See tähendab aga seda, et ta tajub, näeb ja kuuleb hingedemaailma. See võib tema alateadvuses segadusetunnet tekitada ja tal tekib pimeduse vastu hirm. Pimeduses on lihtsam hingesid märgata ja sellepärast tekib ka see hirm.

Sinine Kuldkivi koos Dumortjeriidiga hakkab looma sellist energiavälja, mis leevendab pimeduse hirmu. Üksinda eraldi ei oleks nende kristallide toime see sama. Sellepärast soovitan neid kristalle koos kasutada.

Nende kristallide vägi aitab vaikselt järk-järgult lapse seest selle hirmu vabastada. Need kristallid võiksid olla lapse voodi kõrval või all. Kui lapsel juba on oma isiklikke unenägude kristalle, siis võiksid need kaks kristalli ka teistega koos olla. Neid kristalle hoitakse kodus senikaua, kuni probleem on täielikult ära kadunud. 

ÕPPIMINE

Dumortjeriidil on oskus mälu tugevdada ja arendada, mis teeb sellest ka väga kasuliku õppimise kristalli. Dumortjeriit on üks põhilistest kristallidest, mis võiks sinu lähedal olla siis, kui sul on vaja emotsionaalset tuge õppimise jaoks. Dumortjeriidil on oskus sinu vastupidavusevõimet suurendada, aidates sul järjepidevalt keskenduda ja asju meelde jätta. Dumortjeriiti kanna endaga õppimise ajal kaasas või loo endale arvuti/õppimise laua peale kristallidest komplekt. Dumrotjeriiti võib kasutada igas vanuses inimene õppimiseks, aga olen kirja pannud artikli "Kristallid lastele kooli jaoks", mille leiad SIIT. Seal on küll laste kristallid välja toodud, aga neid samu kristalle, mis aitavad mälu tugevdada ja keskenduda võib ka täiskasvanud inimene enda jaoks kasutada.

TÖÖSTRESS

Kui sa töötad päevad läbi arvutiga ja sinu töö on ka väga pead murdev, mis väsitab sind, siis oleks hea kasutada töölaua peal toetavaid kristalle. Dumortjeriit sobib hästi kokku ka Šungiidi püramiidiga, et takistada tööstressi teket. Kui soovid samal eesmärgil veel kristalle lisada, siis lisa sinna juurde ka Sodaliiti ning Suitskvartsi.

ENNUSTAMINE JA SPIRITUAALNE ARENG

Dumortjeriit on üks kristallidest, mida sa saad enda kasuks ära rakendada, kui sa soovid õppida iseendale ennustamist või soovid end spirituaalselt arendada.

Dumortjeriit aitab keskenduda sellistele tegevustele nagu näiteks pendliga ennustamine, Ingli kaartide ladumine, kristallikomplektiga ennustamisel või isegi Ruunidega ennustamisel.

Selleks, et Dumortjeriidi käest seda toetavat energiat kätte saada, siis hoia Dumortjeriiti pendli lähedal või pendli kristallide komplektis. Dumortjeriit ei lase pendlil energiast tühjaks minna ja see on eriti kasulik nendele pendlitele, mida sa väga harva kasutad. Teine võimalus on oma Ingli kaartide karbi sees koos kaartidega seda hoida. Samamoodi aitab Dumortjeriit hoida nende kaartide energeetilist väärtust. Kui soovid ennustada kristallidekomplektiga või Ruunidega, siis kanna samal ajal Dumortjeriidi kristallist valmistatud ehet.

Kui sul on kodus juba loodud Inglite, Astraali või unenägude kristallide komplekt, siis Dumortjeriit sobib ka sinna lisamiseks. Kui sul juba on seal see kristall, siis saad seda enne magama minemist mediteerimiseks kasutada. Üks võimalus on see, et sa võtad selle Dumortjeriidi sealt komplektist ja asetad enda otsmikule, täpselt Kolmanda Silma Tšakra kohale. Kui sa oled selle sinna asetanud, siis keskendu probleemile või mõttele, millele sa sooviksid lahendust saada. Selle keskendumisega uinu ja läbi une võivad Inglid sulle selle vastuse tuua. Eriti hästi töötavad sellised unes vastuste saamised siis, kui sul on unenäopüüdja ja selle küljes visioone toetavaid kristalle. Hommikul paned Dumortjeriidi tagasi ja järgmisel Noore Kuu või Täiskuu loomise ajal puhastad kristallide komplekti ära.

Dumortjeriid on probleemidele lahenduste leidmise kristall ja sellepärast saab seda unes visioonide küsimiseks kasutada.

Dumortjeriit on kristall, mis aitab spirituaalselt areneda, intuitsiooni tugevamaks muuta, ennustamist aitab õppida, tugevdab telepaatilist sidet sinu ja sinu armastatu vahel. Kui te olete hingesugulased, siis telepaatia käib selle asjaga kaasas. Et telepaatiat suurendada, siis oleks hea, kui Dumortjeriiti oleks võimalikult palju erinevates kohtades sinu majapidamises.

DUMORTJERIIDI KOHT SINU KODUS

Dumortjeriit on seotud vana energia vabastamisega, mis tähendab aga seda, et see kristall on ideaalne tervendaja koju, kus on keegi teine varem elanud. Dumortjeriit sobib ka koju, mis on väga kaua tühjana seisnud.

Dumortjeriidil on oskus vabaks lasta seisvat ja kahjulikku energiat, selleks asetage Dumortjeriit kodu välisukse kõrvale. Kui sa oled sinna loonud kodu kaitsmiseks mõeldud kristallide komplekti, siis see Dumortjeriit sobib ka sinna. Teine hea koht selle jaoks on kodu Põhja poolne tuba.

Dumortjeriiti sobib hoida ka igas magamistoas, mis majapidamises olemas on. Dumortjeriit aitab sinu Inglitel sinu lähedal olla ning läbi unenägude sulle visioone tuua.

Hoida Dumortjeriiti voodi kõrval, all või selle lähedal, et kaitsta end luupainajate eest. Selleks, et luupainajaid ära hoida, selle energia annab paremini edasi Dumortjeriidi päikeseratta kasutamine unenäopüüdja küljes.

Dumortjeriiti hoia enda armastuse kristallide keskel, et suhtesse selgust tuua. Dumortjeriit, eriti veel Granaadi ja Rodokrosiidi kristalliga koos olles, avab teise poole tunded, emotsioonid ning positiivse meele. See tähendab seda, et Dumortjeriit aitab olla suhtes hea ja mõistev teise suhtes. Kui sa tunned, et sina üksinda pingutad suhte nimel, siis Dumortjeriit on sulle väga kasulik abistav kristall. Armastuse kristalle hoitakse magamistoas või kodu Lõuna poolsemas toas.

Kodu Põhjapoolsesse nurka või tuppa sobib Dumortjeriit ka teisel eesmärgil. Dumortjeriidil on oskus vabastada energia blokaade, mis ei lase pereliikmetel tööd nautida või isegi tööedul tulla. See on kristall, mis aitab sellisest nõiaringist välja tulla, mis toob isiklikku ebaõnne tööalaselt.

Dumortjeriit võib olla kusjuures ka üks esimesi Põhja nurga kristalle. Iga kristall vastab ühele või mitmele ilmakaarele ja kui sa seda kristalli õiges ilmakaares hoiad, siis see tervendab sinu kodus olevaid energia kanaleid. Igas ilmakaares on olemas üks energiakanal, Põhjas on tööedu kanal. Dumortjeriidi kõrvale sobib väga hästi Sodaliidi, Sinise Kvartsi, Draviidi ja teiste Põhja kristallide lisamine.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL

Kanna Dumortjeriidi kristalli või valmista sellest endale vee-eliksiiri.
 
- Tervendab närvisüsteemi ja on väga kasulik neile talismanina kandmiseks, kellel närvipingest tekivad peavalud või migreeni hood. Dumortjeriit on neile, kellel on epilepsia. Dumortjeriit aitab epilepsiat tervendada ja sellest haigusest isegi vabaks lasta.

- Dumortjeriiti kantakse suvel, et end päikesepõletuse ja päikesepiste eest kaitsta. Sobib neile, kellel on pidevalt sellega probleeme.

Vee-eliksiiride valmistamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: DUMORTJERIIT, Kristallid, poleeritud, kurgutšakra, närvilisus, puberteet, närvisüsteem, peavalu, migreen, kannatlikkus, õppimine, mälu tugevdamine, päikesepiste, hingedega suhtlemine, pimeduse hirm, seisev energia, luupainaja, tööalane edu, põhja ilmakaar, telepaatia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja