EPIDOOT

  • 3.90€

Toote detailid

  • Mudel: EPIDOOT chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


Epidoot chipsid on väikesed Epidooti kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimede kristallidega katmisel ja kristallikomplektide loomisel. Epidooti chipse on väga hea kasutada selliste kristallikomplektide loomisel, mis on kaitse eesmärgiga tehtud, taimede peal, mis on kaitsva väega.

EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidooti kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ebakorrapärasusi. Nii nagu ikka naturaalsete kristallidega on, kõik kristallid näevad omamoodi välja ja on unikaalse väljanägemisega. Esmapilgul võib-olla märkamatuks jääv Epidoot on tegelikult kristall, mis võib sinu maailma väga suuri ja häid võimalusi tuua. Epidoot on peamiselt pärit Pakistanist, Prantsusmaalt, Venemaalt või Bulgaariast. Küll aga leidub seda üle maailma veel teisteski paikades. Epidoot on see kristall, mis on ka Unakiidi sees. Unakiidi kristalli rohekas toon tuleneb Epidootist.

Epidoot on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ja selle tähendus on "kasvamine". Epidoot sai enda nime selle omaduste järgi. Epidoot on üks külluse, jõukuse ja edu kristallidest. Kristall, mis paneb sinu varanduse ja sinu loodud energia kasvama. Ülihea kristall kasutamaks neile, kes soovivad tegeleda külluse ligitõmbamisega.

Epidoot ei ole kõige tüüpilisem ehtekristall ja seda ennekõike sellepärast, et seda kristalli on väga raske lõigata. Seega on sellest kristallist ka raske ehteid teha. Kui ehe on sellest valmistatud, siis on see ka tavapärasemast kallim. Seda sellepärast, et selle töötlus on kallis. Nii on paljude kallimate kristallide puhul. Oleneb see, kui raske on seda töödelda ja ka see, kui palju seda maailmas saadaval on. Loomulikult ka see, kui raske on seda maapõuest kätte saada.

"Küllus, küllus ja veelkord küllus"

Epidoot on üks külluse kristallidest, mida sa võid leida ka erinevates rahamaagiates ja külluse kanali avamise rituaalides. Epidoot oskab sinu külluslikud soovid iseendasse säilitada ja selliseid kristalle on hea sellistes maagiates kasutada.

Sa võid Epidooti kristalli kõikidesse erinevatesse enda loodud külluse altaritesse ja karpidesse lisada. Lihtsalt enne selle lisamist hoia Epidooti kristalli käes ning soovi sinna sisse üks materiaalne soov. Seda selleks, et Epidoot mõistaks, millist sorti või mis teed pidi küllust ta peaks sinu ellu tooma.

Epidoot aitab materiaalseid unistusi sinu ellu tuua ja neid reaalsuseks muuta. Epidootil on veel selline väärtuslik omadus, mis aitab sul füüsiliselt ka enda soovide täitumise nimel tegutsema asuda, andes sulle nippe, visioone ja inspiratsiooni, mis paneb sind tegutsema.

Kui sa oled üldiselt optimistlikum ja positiivsem, siis Epidoot hakkab sinuga ülikiirelt tööle. Eriti veel siis, kui sa soovid seda kasutada materiaalsel eesmärgil.

Epidooti on hea kasutada kodus oleva rahakarbi või külluse kristallide keskel. Seda mitte ainult sellepärast, et see toob sulle jõukust ligi, vaid see õpetab ka sind õiges kohas riskima. Epidoot on kristall, mis annab sulle aimu selle kohta, kus läbi riskimise võib sind hea õnn tabada. Paljud inimesed ei julge riskida ja seega kaotavad väga palju häid võimalusi enda elus.

Epidoot toob selle inimese ellu rahavoolu, kes ei suhtu rahasse ahnusega. Ahne inimesega ei tee Epidoot tööd.

"Iseenda mõistmine"

Epidoot aitab sul mõista, miks sa just selline hing oled ja mis on sinu unikaalsed oskused. Epidoot aitab sul enda hinge tundma õppida, õpetades sulle silmade avanemist. Mida rohkem sa Epidooti kasutad või mida rohkem seda sinu elus on, seda kiiremini hakkad sa iseenda elust aru saama ja seda mõistma.

Epidooti kristalli kasutatakse ja kantakse selleks, et mõista, mida sa just selles elus pead veel ära saavutama. See on kristall, mis aitab sul enda eluülesandest rohkem aru saada.

"Aitab sul enda varjukülgi näha"

Epidoot on kristall, mis aitab sul mõista seda, kes sa ei sooviks olla ja millised iseloomuomadused sulle ei sobi ega ka kasu ei too. Epidoot paneb sind enda sisse vaatama ja mõistma, mida sa enda elus valesti teed. Väga kasulik kristall enese tervendamiseks ja paremuse poole sammumiseks. Epidoot on veel nii kasulik, et ta annab sulle julguse enda vigu tunnistada ja kui sa nii kaugele juba jõuad, siis sa oled väga tugevaks kasvanud.

Kui sa tead, et sa oled küllaltki negatiivne inimene, siis sa pead esialgu sellest kristallist eemale hoidma. Seda sellepärast, et see toob sulle negatiivseid emotsioone esile, et need tervendatud saaksid. Või teisel juhul kanna seda koos Roosa Kvartsiga, et see sulle ülejõu ei hakkaks käima. Roosa Kvarts aitab sul rahulikult üle minna parema mina poole ja see laseb Epidootil vaikselt sind tervendada.

RAVITSEMINE


-
Epidoot on sinu keha sõber. Epidoot õpetab sind ennast enda keha eest hoolt kandma, aidates sul ennekõike mõista, mida sa tohid süüa ja mida mitte. Kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta, siis Epdioot on sinu jaoks.

Vii kokku Epidoot koos Apatiidi, Valge Hauliidi ja Musta Obsidiaaniga. Nende nelja kristalli vägi aitab sul paremini toituda. Võid lisaks lugeda ka minu dieedi maagia kohta, mille leiad
SIIT.

- Epdioot tervendab närvisüsteemi, aidates sinu närvidel puhata ja on kasulik neile, kes pidevalt lähevad tühja pärast närvi.

- Kui sa tunned, et sa oled emotsionaalse ülekoormuse all, siis Epidoot aitab vabastada sinu hingest seda koormat. Hoia kasvõi seda kristalli korra käes, et see kristall saaks sinu koormuse endale võtta.

- Epidooti kristalliga saab tervendusmeditatsiooni teha. Selleks hoitakse kristalli käes ja küsitakse enda hingelt juhtnööre selle kohta, mida tervise paranemise nimel peaks tegema. Keskendu ja lase mõtetel ise tulla. Epidoot saadab sulle mõtteid ja kui mõne mõtte kätte saad, siis kindlasti kuula seda.

Ravitsemise eesmärgil kasutatakse üldiselt sellest samast kristallist tehtud ehteid või tehakse poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Teine võimalus on Epidooti hoida ka kodu Ida ilmakaares, kus on kodu tervisenurk.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: EPIDOOT, Kristallid, chips, epidoot chips, küllus, varjuküljed, enda mõistmine, materiaalsus, eluülesanne, tervislikum toitumine, dieet, närvid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja