FLUORIIT

  • 37.50€

Toote detailid

  • Mudel: FLUORIIT obelisk
  • Saadavus: Laos


FLUORIIT on väga mitmekülgne kristall ja sellel on väga palju erinevaid värvuseid. Vikerkaare Fluoriit tähendab seda, et see koosneb erinevatest Fluoriitidest ja seega omab kõikide nende Fluoriitide toimet. Fluoriidid pärinevad peamiselt Brasiiliast, Mehhikost, Indiast ja Madagaskarilt.

Sinine Fluoriiton seotud mentaalse arenguga, intuitsiooni võimendamisega ja spirituaalse arenemisega.
Roheline Fluoriit on konkreetselt seotud Südametšakraga, õpingutega ja arenemisega.
Lilla Fluoriit - kristall, mille peamiseks omaduseks on tuua visioone ja tugevdada sisemist teadlikkust.

Fluoriidid on head kristallid, kuna need aitavad vabastada emotsionaalsetest blokkidest, emotsionaalsest segaduse tunnetest ja takistustest, mida inimene enda intuitsiooni mitte usaldamisega loob.
 
OBELISK

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulikke energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teisel pool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks, siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et Obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes Obeliske kasutati energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis.

FLUORIIDI OBELISKI KASUTAMINE

- Fluoriidi Obelisk on üks parimaid kristalle, mis aitab sul enda intuitsiooni kiiremini tööle aktiveerida ja mis aitab sul õppida uusi asju selgeks. Fluoriidi kristallist valmistatud obelisk on eriti võimas energiate kinni püüdja, mis aitab ligi kutsuda teadmisi juurde. Hoia Fluoriidi Obeliski enda töölaua peal, enda kodus või kuskil, kus sa palju aega veedad.

- Fluordiidist valmistatud Obelisk suudab säilitada ennustamisesemete energiaid, aidates pendlitel ja paljudel teistel ennustamisvahenditel energiapõhiselt puhtana seista. Selleks asetatakse Fluoriidi Obelisk pendli kõrvale või kaardi karbi lähedusse.

- Aseta Fluoriidi obelisk enda koju (võib ka tööjuures, ettevõtte ruumides, poodides jne kasutada). Seda selleks, et see saaks aidata sinu intuitsioonil edasi areneda. Mida kauem sa oled ühes ja samas toas Fluoriidi Obeliskiga, seda kiiremini sa spirituaalses maailmas ka arened.

- Aseta Fluordiidi Obelisk lapse tuppa või koolilaua peale. Fluoriidi Obelisk suunab väga kiirelt lapse Aurasse energiat, mis aitaks tal analüüsida, fakte meelde jätta ja üleüldiselt paremini õppida. Fluoriit edendab õppimist ja aitab selle meeldivaks muuta.

- Kui sul on loodud intuitsiooni või õppimise kristallide komplekt, siis aseta Fluoriidi Obelisk nende kristallide keskele. Seda selleks, et obelisk saaks kristallide väge edasi kanda täpselt õigesse kohta.

- Aseta Fluoriidi Obelisk enda lähedusse, kui sa tegeled ennustamisega. See Obelisk kiirendab ennustamist ja aitab sul kiiremini õigete vastusteni jõuda.

- Fluoriidi sees on väga palju erinevaid värve, mis muudab selle Obeliski väe ka võimsamaks.

- Obelisk suunab selle energia edasi, mille läheduses see asub. Seega see, kuhu sa Fluoriidi Obeliski asetad, sealse piirkonna energiat see kannab edasi. Kui sa asetad selle Mäekristall geoodide lähedusse, siis see saadab nende kristallide väge edasi jne.

- Fluoriidi Obelisk vaigistab selle läheduses eksisteerivat analüüsimist pidurdavat energiat. Seda on hea hoida elutoas, kus kõige enam viibitakse ja kus kõige enam erinevatel teemadel arutletakse.

Obeliske puhastatakse aeg-ajalt viirukite suitsuga ja hoitakse päikese valguse käes õigete Kuu faaside ajal. Õige aeg on need välja viia Täiskuu-, Noore Kuu- või Kuu esimese veerandi loomise ajal.
Tehniline
Mõõdud Obeliski kõrgus on ca 5 cm ja laius 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: FLUORIIT, Kristallid, obelisk, torn, väeese, energia edasi kandmine, energia filtreerimine, fluoriit, fluoriit obelisk, intuitsioon, ennustamisesemed, õppimine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja