FUKSIIT

  • 20.40€

Toote detailid

  • Mudel: FUKSIIT massaaži kuul
  • Saadavus: Laos


MASSAAŽI KRISTALLID


Kristallidest valmistatakse massaaži jaoks palle ehk kuule selleks, et oleks lihtsam energiat edasi anda kristallist. Selline kujund hoiab väga hästi kinni enda energiat ja samas on seda väga kasulik kasutada stressi leevendamiseks või energiate kehast välja võtmiseks. Igal kristallil on oma vägi, mida see siis sellise kujuga edasi suudab anda.


Neid kristalle kasutatakse keha masseerimisel ja lihtsalt ka stressipallina käes hoidmiseks. Väga kasulik on neid kristallide teraapias kasutada ja loomulikult ka lastele nende energiate muutmiseks.

Massaaži kuule kasutatakse ka lihtsalt käes hoidmiseks, et selle kristalli väge enda Aurasse suunata! Sellega ei pea ilmtingimata massaaži tegema.


FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane sädelus, mis kumab selle rohelise tooni sees. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, sealt on ka meie Fuksiit pärit. Fuksiit on üks Muskoviidi vormidest ja kui sa tead, milline on Muskoviit, siis ka sellel kristallil on omane sädelev tekstuur.

Fuksiit on Südametšakra kristall, mis tähendab seda, et enamus selle energiapõhistest toimetest läheb otse sinu hingeelu tervendamiseks ja tasakaalustamiseks.

FUKSIIDI MASSAAŽI KUULI KASUTAMISE VÕIMALUS

Fuksiidi massaaži kuuli soovitan ma kristallterapeutidele, massööridele ja ka neile, kes soovivad iseendale kristalli teraapiat teha. Fuksiidi massaaži kuul on ennekõike keha spirituaalseks tervendamiseks ja emotsionaalse keha turgutamiseks.

- Fuksiit on Südametšakra kristall, mis oskab tervendada seda Tšakra kanalit ja avada selle armastuse vastu võtmiseks. Fuksiidi massaaži kuuliga tehakse selja ülaosa peale massaaži, kui soovid Südametšakrat sellega tervendada.

- Fuksiidi kuuli hoitakse käes ja mediteeritakse sellega koos, kui soovid enda armastavaid mõtteid universumi poole teele saada. Fuksiit on äärmiselt rahustava toimega ja see suudab sinu südamesoove täide viia. Hoia seda käes, kui sa tunned, et vajad enda ellu rohkem armastust ja turvatunnet.

- Fuksiit on üks külluse kristallidest, millega saab aktiveerida kehas eksisteerivat külluse kanalit. See kanal asub Päikesepõimiku kohal. Tee Fuksiidiga keskselja peal või kõhu peal massaaži. Seda selleks, et avada Päikesepõimiku kohal eksisteerivat külluse kanalit.

- Kui sa ei soovi Fuksiidi massaaži kuuli massaaži eesmärgil kasutada, siis hoia seda enda kodu külluse nurgas. Täpsemalt sobib Fuksiit kodu Ida ilmakaarde. Aseta see sinna, et Fuksiidi kuul saaks muuta sinu materiaalsemat seisu paremaks. Sobib ka rahakarpi lisamiseks.

- Fuksiidi ülekeha massaaž aitab inimese hinge sõbralikumaks, armastavamaks, lahkemaks ja positiivsemaks muuta. Kogu keha massaaž suurendab ka armastuse vastu võtmist ja on kasulik neile, kellel on suhetes probleeme. Fuksiit tervendab suhtealaseid pingeid ja avab hinge uuele armastusele.

Massaaži jaoks kasutusel olevaid kristalle hoia spetsiaalse karbi sees, kus on ka Mäekrisall geood, et nende energia säiliks. Puhasta aeg-ajalt Salvei suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Läbimõõt 30 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: FUKSIIT, Kristallid, massaaž, kristallide teraapia, tervendus, massaaži kuul, südametšakra, teraapia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja