GAGAAT

  • 10.20€

Toote detailid

  • Mudel: GAGAAT auguga
  • Saadavus: Laos


GAGAAT on kristalliseerunud kivisüsi, mis on pea 180 miljonit aastat tagasi tekkinud Jurassic perioodil. Gagaat on väga kerge kristall, mida kasutasid iidsed sõdalased selleks, et ennast peita vaenlase eest. Uskumuste põhiselt on Gagaadil oskus füüsilist keha "märkamatuks" muuta. Gagaati on kaitse ehtena kasutatud teada olevalt juba 1500 aastat eKr. . Enamus Gagaati pärineb USA-st, Venemaalt ja Poolast.


Gagaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Gagaati kantakse ennekõike selleks, et end kaitsta "nähtamatude jõudude" halva mõju eest.

- Kandke Gagaati leina perioodil, et kiirendada leinast välja tulekut ja inimese hinge ära saatmist. Gagaat aitab surma enesestmõistvalt võtta ja aitab hingel minna, mitte iseenda mõttega teda kahe dimensiooni vahel kinni hoida. Gagaat aitab mõista, et seda hinge ootab ees järgmine eluetapp teises kehas ja teise eesmärgiga.

- Gagaati kantakse, kui valmistatakse maagiaid, viiakse läbi rituaale ja tehakse erinevaid puhastus rituaale. Gagaat võimendab ükskõik millist rituaali, aidates sul keskenduda ja sinu soovidel teele minna. Eriti hästi võimendab Gagaat RAHA ja ARMASTUSE maagiat.

- Gagaat võib olla väga kasulik neile hingedele, kes tõesti soovivad enda vaimset keha tugevdada ja spirituaalsesse maailma üle minna. Gagaadi kandmine aitab tasakaalustada vaimset ja materiaalset maailma, aidates luua nende kahe maailma vahele kuldse kesktee. Gagaat aitab sul tööd teha ja samalajal enda spirituaalset Mina arendada.

- Koos teiste külluse kristallidega kandes aitab Gagaat tuua materiaalset õnne selle kandja ellu.

- Gagaat aitab neid, kes näevad öösiti luupainajaid või musti ingleid/deemoneid. Gagaat kaitseb nende ellu tulemise eest ja eriti kasulik lastele, kes lasevad musti ingleid läbi une ligi.

- Koos Suitskvartsiga kandes aitab Gagaat pikaajalisest suitsetamise harjumusest lahti saada (10 või enam aastat kestnud sõltuvusest).

- Koos Piltjaspisega kandes aitab Gagaat häid ärilisi ideid tuua ja kaitseb selle kandja äri ebaõnne eest.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kandke Gagaadi kristalli talismanina, kui soovite kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele: Depressioon, kurbus, melanhoolia, väga sügavale arenenud stress, trauma järgne emotsionaalne ravi, enesetapu mõtete eemale hoidmine, ärevushäire, ebaloomulikult tugev surma hirm, naiste haigused, emaka vähk, migreeni hood, tugevad seljavalud.  

SODIAAK Gagaadi talisman toob enim õnne maagiate ja rituaalide tegemisel NEITSILE. Gagaat toob erilist õnne just nendele meestele, kes on sündinud neitsi sodiaagi all. Tuues Neitsi mehele õigete valikute tegemist ja aidates teda hoida kõige halva eest, millega ta kokku ei tohiks puutuda. 

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GAGAAT, Ehted, auguga, äri, küllus, maagia, aura kaitse, mustad inglid, luupainaja, kaitse, depressioon, lein, suitsetamine, migreen, surma hirm, neitsi

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja