GAGAAT

  • 4.50€

Toote detailid

  • Mudel: GAGAAT lapik
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaaži esemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakra teraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada.

GAGAAT on kristall, mille peamisteks omadusteks on negatiivsuse Aurast välja juhtimine. Ja mitte ainult lihtsalt negatiivsete mõtete, see on kristall, mis aitab eemaldada kurjust inimese hingest ja ellu kellegi teise poolt suunatud kurjust eemaldada. See on needuste vabastaja ja ärasõnumiste likvideerija.

Gagaadi kohta saad lähemalt lugeda Gagaadi kristalli alt SIIT.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Ülekeha massaaži on sellega kasulik teha sellepärast, et vabastada kogu Aurasse kogunenud halba energiat. Olgu siis selleks halvaks energiaks stress, melanhoolia, depressioon, kurbus, ärevuse tunne või midagi veelgi ebameeldivat. See ebameeldiv võib olla needuslik vägi, mis ei lase eluga edasi minna või ära sõnumine.

See, kes Gagaadiga massaaži teeb, see inimene ise võiks samal ajal mõelda kõige selle peale, mida ta soovib, et see kristall teeks. Ehk, kui on soov stressist vabaneda, siis massöör võiks keskenduda sellele, et stressi energia samal ajal Aurast vabaneks, kui ta masseerib.

- Gagaat on Juurtšakra tervendaja kristall, mis tähendab seda, et sellega on kasulik selles piirkonnas massaaži teha või mediteerimiseks asetada lihtsalt kristalle Juurtšarale. Gagaat aitab sellel energia kanalil terveneda.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

- Gagaadiga saab mediteerida enda seest kõike seda välja, mis ma ülal pool massaaži juures näiteks tõin, mida see tervendada saab. Sealhulgas stressi välja juhtida ja ära sõnumist Aurast vabastada.

- Gagaat aitab maha rahuneda ja seda on kasulik kasutada siis, kui pinged on õhus ning ei suudeta enam selgelt mõelda.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagia küünlaga. Sobilikud on JasmiinLavendelSalveiSidrunheinMuskus ja Koriander.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GAGAAT, Kristallid, lapik, meditatsioon, teraapia, tervenemine, massaaž, ära sõnumise eemaldamine, juurtšakra, depressioon, needus, stress

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja