GALAKSIIT

  • 4.00€

Toote detailid

  • Mudel: GALAKSIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


GALAKSIIT on maagilise väljanägemisega kristall, mis meenutab väga enda väljanägemise poolest kosmost. Galaksiit on tumedat tooni kristall, mis kergelt helendab enda rohelise läikega. Kui Galaksiiti hoia päevavalguse või päikese käes, siis on väga hästi näha selle sügavat mustrit. Hämaramas ei pruugi sa nähagi selle värvust nii, nagu see tegelikult välja paistab.

Galaksiit on ennekõike kristall neile, kes soovivad kosmosega, teiste planeetidega ja teiste dimensioonidega ühendust saada ning ka ühendusse jääda. Galaksiit on seotud energia mõistes kõige sellega, mis asub väljapool meie Maad. Peale selle on Galaksiit ka väga tugev kaitse kristall ja selle tugevus on võrdne Musta Turmaliiniga.

Galaksiit pärineb USA-st Põhja Carolinast Galaxi linna lähedalt, mille järgi see kristall ka endale nimetuse on saanud. Galaxi linn omakorda on saanud nime ühe taime käest, milleks on Galax Urceolata. Galaksiit kuulub Spinelli liikide gruppi.

Kuidas siis Galaksiidi kristalli kasutada ja kuidas sa võiksid seda hoida, et see sinule kasulik oleks. Ennekõike räägime sellest, millised kosmilised omadused Galaksiidil on. Sellel on oskus sind viia näiteks Astraal-rännakusse, see on selline une kogemus, kus sa reaalselt suhtled hingedega, olgu siis selleks hingeks elav või surnud hing. Astraali kaudu saame me kogeda ka teiste planeetide nägemist ja Maa välise elu tundma õppimist. Läbi Astraali on võimalik näha ka minevikku ja eelmisi elusid. Ühesõnaga on Astraal seotud ajas rändamisega ja hingedega läbi une suhtlemisega. Kui sa soovid seda kristalli sellisel eesmärgil kasutada, siis oleks ideaalne, kui sul oleks loodud selline kristallide komplekt, mis aitab sul prohvetlike unenägusi tuua või ka konkreetselt tehtud Astraal rännaku jaoks komplekt kristallidest. Galaksiit toimib väga hästi, kui seda hoida teiste analoogsete kristallidega koos.

Prohvetlike unenägude kristallide komplekti ja artikli leiad SIIT, mille saad ise endale luua.

Galaksiiti võib ka lihtsalt padja all hoida, et see aitaks sul selliseid asju kogeda aga alati on parem, kui analoogse energiaga kristalle on rohkem, et need suudaksid sinuga tööd teha.

Tegelikult on üldse hea, et Galaksiit sul padja all või voodi kõrval oleks, sellel on mitmeid kasulikke omadusi, mida enda energiasse võiksid lasta. Kristallid töötavad väga hästi meiega une ajal ja need, mis on seotud selliste kosmiliste teemadega, need veel eriti hästi. Hoia Galaksiiti voodi juures, et see aitaks sinu Aurat puhastada.

Galaksiidil on oskus Aurast välja juhtida energiaid, mis takistavad sul näha visioone, kuulata enda intuitsiooni ja õigesti tunnetada asju ette.

Galaksiit aitab puhastada Aurast välja ebaõnne energiat, mille oled kaasa võtnud enda eelmiste eludega. See on karmaatilise energiaga kristall, millel on oskus sinu ette tuua katsumusi, tänu millele sa saaksid vabastada enda karmaatilisi probleeme. Ükski karmaatiline probleem ei kao ära sinu elust ilma selle kallal tööd tegemata ja see kehtib kõigi inimestega.

Galaksiidil on oskus eemaldada stressi, mis tekib intuitsiooni arenemise hetkel. Galaksiit aitab maandada Kolmanda Silma kohal tekkivat energia üleküllust ja aitab tasakaalu viia selle Tšakra, et stress samal ajal ei tekiks. Kui soov seda kristalli sellel eesmärgil kasutada, siis kas kanda seda ehtena või hoida padja all.

Sellel kristallil on tugevad kaitse omadused. Galaksiiti hoia enda kodu välisukse kõrval, et majast ehk kodust ja perekonnast eemale hoida halba õnne. Galaksiit aitab perekonnast eemale hoida ka kurbust. Sellel kristallil on oskus negatiivseid sündmusi eemale hoida, millest inimestel kasu ei ole. On olemas ebameeldivaid sündmusi, tänu millele inimene õpib ja saab targemaks. Aga on olemas ka asju, mis meie teele saadetakse nii, et nendest kasu ei ole. Tavaliselt need tulevad kodu energia kaitse puudumisel või meie enda rumaluse tõttu.

Galaksiit aitab tervendada Aura lekkeid, seega on kasulik seda kristalli lihtsalt kaasas kanda. Aura lekked on sellised energia augud sinu Auras, mis juhivad head energiat sinust eemale ning võtavad vastu halba energiat keskkonnast või inimestelt.

Põhiliselt on Galaksiit seotud ikkagi Kroontšakra tervendamisega ja sellest järgmiste võimsate Tšakrate avamisega. Sellel on oskus ka stimuleerida Kolmanda Silma Tšakrat.

Galaksiidiga võib mediteerida ja puhata nii, et hoiad seda kristalli otsmikul, et see avaks sinu kõrgemaid Tšakraid.

RAVITSEMINE
Ravitsemise eesmärgil on Galaksiiti soovitatav kasutada tervendus kristallide komplektis, padja all hoides või ehtena kaasas kandmisel.

- Aitab ainevahetusega seotud haigusi tervendada. Näiteks võib tuua seenhaigus maos või mõni teine bakteriaalne probleem, mis takistab ainevahetusel õigesti toimimast.

- Hoitakse padja all, kui on mõni probleem ajuga ja ajutegevusega. Aitab mälu probleemide puhul, närvihaiguse ja depressiooni korral.

- Kasulik haiguste korral, mis on tekkinud stressi, tugeva pinge ja depressiooni tagajärjel. Aitab taastada kiirelt keha ja juhtida ka emotsionaalse probleemi Aurast välja. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GALAKSIIT, Kristallid, poleeritud, kosmos, astraal, kaitse, karma puhastus, aura puhastus, intuitsiooni areng, kodu kaitse, ebaõnn, ainevahetus, seenhaigus, aju, mälu, aura lekked, kroontšakra, kolmas silm

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja