GOLDRIVER

  • 18.90€

Toote detailid

  • Mudel: GOLDRIVER nugget käekett
  • Saadavus: Laos


GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head kuulsust või populaarsust ja elujõudu. Goldriver aitab energiat säilitada eesmärgi jaoks ja ei lase mõtteid eemale viia, et eesmärk saaks ühel päeval täidetud. Kui kannad Goldriverit, siis alati unista või keskendu ühele eesmärgile, siis aitab see sama kristall sulle just sellesse teemasse head õnne tuua.

Tavaliselt Goldriver meeldib inimestele, kes on väljapoole elavad ja hoiab eemale neist, kes on liialt arglikud. Seda kõike sellepärast, et Goldriver ise vajab veidi lisaenergiat töö tegemiseks. See tähendab seda, et Goldriver vajab, et Päikesepõimik juba teeks veidi tööd. Kui Päikesepõimik töötab, siis inimene on ka julgem ning elurõõmsam.

GOLDRIVERI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Kui sind lummab Goldriveri kristalli välimus, siis on see lihtsalt ilmselge märk selle kohta, et see kristall on nõus sinuga koostööd tegema ja ka selle mõju toimib sinuga. Nii on tegelikult iga kristalliga, aga Goldriver võtab just enda hoole alla inimese, kellele ta soovib edasi anda jõudu enda unistuste täitumiseks.

- See on kristall, mis suurendab ambitsioonikust ja seda selle positiivses mõttes. Aidates sul olla aktiivne ja andes sulle soovi tegutseda millegi nimel, mida sa enda ellu soovid tuua. Goldriver aitab selle kandjasse tuua ambitsioone ja väga terveid ambitsioone, mida on võimalik sul selles elus saavutada. Aitab tagasi tuua elujõu ja soovi millegi nimel pingutama. Goldriver annab väga palju jõudu tegutsemiseks.

- Aitab sul olla heatahtlik ja blokeerib negatiivseid emotsioone, mis tekivad kellegi poolt kriitika saatmisest. Soovitan kriitika kohta eraldi artiklit lugeda, sealt saad ehk aimu selle kohta, mis see inimesega võib teha. Selle artikli leiad SIIT.

- Goldriver on selline kristall, mis aitab sul enda püstitatud eesmärgi või unistuse poole liikuma hakata. See hakkab tööle kõige paremini nii, kui sa enne kasutamisele võtmist hoiad seda enda käes, saadad selle kristalli sisse mõttelise soovi. Seejärel hoiad esimese öö padja all ja enne uinumist soovid oma soovi ning keskendud endale seatud eesmärgile. Jääd sellise emotsiooniga unne ja järgmisel hommikul hakka seda kristalli kandma. Kanna seda konkreetset talismani senikaua kuni sa oled jõudnud ihaldatud tulemuseni.

Seda ei pea seda iga päev kandma. Kui sa ei kanna seda, siis hoia seda kristalli pigem padja all ning puhasta korrapäraselt Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal.

- Kristall, mis sobib kõikidele kandmiseks, kes vähegi tunnevad, et neil on lisajõudu vaja. Sobib koos Punase Jaspise või Oranži Kaltsiidiga kandmiseks, kui soovitakse pidevast väsimuse tundest vabaneda.

- Goldriveri kandmine on nii täiskasvanud inimesele kasulik kui ka lapsele on seda soovitatav kanda. Seda kõike sellepärast, et Goldriveril on oskus häid mõtteid sinuni tuua. See aitab olla õnnelik, positiivne, elurõõmus ja aitab nalja teha ning sellest aru saada.

RAVITSEMINE

Goldriver töötab tervendamise eesmärgil paremini siis, kui seda talismanina või kõrvarõngastena kanda.

- Elujõu puudumine, energia puudumine, elule alla heitmine, lootuse kaotamine, stress. Kantakse ka liigse mao ärrituvuse korral. Aitab, kui pidevalt tunned, et magu valutab või on lihtsalt paha enesetunne seedimise pärast.

SAKRAALTŠAKRA

Goldriverit kanna võimalikult pika paela või keti otsas, et see suudaks Sakraaltšakrani ulatuda ja enda energiat edasi anda. Sakraaltšakras aitab Goldriver eemaldada muremõtted, mis on tekkinud tööga. Kas siis hirm, et sa ei saa hakkama, et sa ei ole rahul tööga või aitab lahti saada ka tundest, et sa ei taha tööd teha.

SODIAAK

Üldjuhul mõjutab Goldriver kõiki sodiaagi märke võrdselt.

NUMEROLOOGIA


Goldriver on 4. sünnikuupäeva õnne talisman, mis toob sellel kuupäeval sündinule juurde oskust enda unistuste poole liikuma hakata. Goldriver motiveerib, inspireerib ja julgustab enda unistusi täide viima. Lisaks sellele toetab Goldriver 4. kuupäeva ka positiivsusega ja ei lase sellel kuupäeval sündinul end üle töötata. Õpetades piiri pidama oma töö suhtes ja suunates number 4. enda elu nautima.


Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GOLDRIVER, Ehted, käekett, sakraaltšakra, elujõud, ambitsioonikus, soovide täitumine, jõud, energia, väsimus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja