GRANAAT

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: GRANAAT auguga
  • Saadavus: Laos


GRANAAT on mustjas punane kristall, mille värvus varieerib pruunikast punasest kuni erkpunaseni, kui seda on väga kvaliteetseks lihvitud ehk briljantlihvi tehtud. Granaat pärineb peamiselt Tšehhist ja selles riigis on see kristall ka riigi vääriskivi. Granaat on hea õnne kristall, millel on oskus nii materiaalset edu, kui ka armastuses õnne tuua. Kui sind tõmbab Granaadi poole ja see lummab sind, siis on see märk sellest, et peagi on sinu ellu saabumas armastus või kui see juba eksisteerib sinu elus, siis seda hakatakse värskendama ja teie liit hakkab tugevamaks muutuma. 

Granaadi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Granaat on armastuse kristall, mis aitab tugevat sidet oma armastatuga leida. Seda kristalli kasutatakse armastuse tugevamaks muutmisel. Granaati kasutatakse ja kantakse selleks, et armastuse soovid saaksid universumi poole teele minna. See on armastuse soovide kristall, mis aitab armastust tuua täpselt sellisel kujul, millisel kujul sa seda kõige enam soovid enda ellu saada. Kristall, mis avab hinge armastusele ja hinged üksteist leidma. 

- Kui sa hakkad Granaati esmakordselt kandma, siis ennekõike hakkab see sinu Auras korrektuure tegema, Juurtšakrasse energiat andma ja enesekindlust tõstma, seejärel saabuvad kõik teised head omadused.

- Minu üks vaieldamatuid lemmik omadusi on Granaadil eluenergia suurendamine, elukire tekitamine, romantilise energia võimendamine ja armastuse toomine. Võib öelda, et pean Granaati üheks tugevamaks armastuse kristalliks ja kindlasti soovitan seda kõigile neile, kes tunnevad, et nad sooviksid veelgi suuremal määral armastust enda elus tunda. Granaat suurendab armastuse tunnet, muudab inimest kirglikumaks ja tõmbab ka armastust ligi neile, kes on vallalised ning ka neile, kes on suhtes. Suhtes aitab see lihtsalt seda "särtsu" taastada.

- Granaat on kasulik nii meestele kui ka naistele, et armastust ellu kutsuda, libiidot tõsta ja ka tõsta soovi füüsilise kontakti osas. Granaat turgutab tervislikku armastust ja head suhtumist teise inimesse, kellele sinu süda kuulub.

- See kristall toob head õnne ärilises võtmes ja aitab kõiki neid, kes soovivad enda projektidesse ning tegemistesse head õnne tuua. See hea õnne energia töötab Granaadil ka siis, kui kasutad seda teisel eesmärgil. Granaat on üks väheseid kristalle, millel ei ole vaja lisakristalli kõrvale, et see külluslikult töötaks.

- Granaat on veel tööedu kristall neile, kes peavad pidevalt lahendama mingisuguseid keerulisi olukordi ja kus on pidev närvilisus või stress õhus. Granaat aitab säilitada kainet mõistust ja tuua rahu sinna, kus seda kõige vähem on.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Granaati, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Granaati kantakse siis, kui soovitakse tervest kehast toksiine ehk mürkaineid välja juhtida. Sobib väga hästi neile, kellel on probleeme veresoonte tervisega, veresoonte lupjumisega, vere kehva liikumisega ja madala hemoglobiini tasemega. Granaat aitab ergutada vereringet ja aitab Aurasse saata energiat, mis avab keha end puhastama.

- See on üks kristallidest, mis oskab eeterkehasse märguandeid anda, et keha omastaks vitamiine toidust, mida sööd. See aitab parandada vitamiinide ja mineraalainete omastamist. Sobib neile, kes pidevalt tunnevad väsimust ja ei suuda energiat mitte kuidagi taastada.

- Tervendab seksuaalelu, aidates libiidot tõsta ja soovi füüsilise kontakti osas suurendada. Granaat tervendab naiste- ja meestele omaseid haigusseisundeid ning meestel ka impotentsust. Granaat aitab Juurtšakrat tervendada, mis on nende tervise probleemidega otseselt seotud.

- Granaat aitab tervendada ka emotsionaalses võtmes pettumuse tunnet või seksuaalsest ärakasutamisest tekkinud komplekse ja blokaade seksuaalsuse ees.

JUURTŠAKRA Granaat on seotud kõige esimese Tšakraga, milleks on Juurtšakra, see on väga kasulik kristall, kui Tšakra on lakkanud töö tegemisest, kuna Granaadil on piisavalt palju jõudu, et seda avada. Juurtšakra peab terve olema, et inimene oleks üleüldiselt terve, viljakas ja elujõuline.
 
SODIAAK Tähemärgilt mõjub Granaat kõige enam armastavamalt VEEVALAJATELE ja KALJUKITSEDELE. Granaat toob erilist äriõnne LÕVIDELE. Granaat on eriline armastuse õnne, kire ja hingesugulase leidmise kristall neile meestele, kes on sündinud Veevalaja sodiaagi all.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Granaati on soovitatav laadida kas Mäekristall geoodi või Aopfülliidi geoodil. Apofülliidi geood on loomulikult parem laadimise kristall Granaadile, kuna sellel on oskus Granaadile lisajõudu anda ja ei luba selle energial kaduda. Mäekristall pigem vaid puhastab seda kristalli.
Tehniline
Mõõdud ca 2,7*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GRANAAT, ehted, auguga, juurtšakra, veevalaja, kaljukits, lõvi, armastus, hea õnn, äriline edu, vereringe, mürkainete väljutamine, keha puhastamine, veresooned, lupjumine, vitamiinide omastamine, pidev väsimustunne, kirg, romantika, suhte tugevdamine, libiido, küllus, seksuaalne trauma

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja