GRANAAT

  • 18.50€

Toote detailid

  • Mudel: GRANAAT käekett (pärl 6 mm)
  • Saadavus: Laos


GRANAAT on esmalt armastuse, romantika ja kire kristall, aga sellel on ka palju teisi häid omadusi, nagu näiteks hea õnne toomine või hea ärilise õnne tagamine. Granaadid tulevad peamiselt Tšehhist ja Slovakkia piirimailt ning on Tšehhis rahvuslikuks kristalliks, mis sümboliseerib selle riigi head õnne. Granaati peetakse üldiselt punaseks kristalliks, aga sellel on tegelikult päris palju vorme, mis võivad olla süsimustast kuni helerohelisteni välja. See konkreetne Granaat on kõige enimtuntud, millest lihvitakse välja erkpunaseid ehtekristalle.


GRANAADI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel)

- Granaat on armastuse kristall, mis aitab tugevat sidet oma armastatuga leida. Seda kristalli kasutatakse armastuse tugevamaks muutmisel. Granaati kasutatakse ja kantakse selleks, et armastuse soovid saaksid universumi poole teele minna. See on armastuse soovide kristall, mis aitab armastust tuua täpselt sellisel kujul, millisel kujul sa seda kõige enam soovid enda ellu saada. Kristall, mis avab hinge armastusele ja hinged üksteist leidma. 

Granaati kantakse vasakul käel, kui ollakse suhtes ja soovitakse suhtesse kirge tuua. Granaat aitab sul ise enda kire üles leida ja aitab ka partneril rohkem sind märgata.

- Granaadi kandmine vasakul käel aitab sul ära tunda inimesed, kes tegelikult ei vääri sinu positiivset suhtumist. Granaat toimib ka lähedaste inimestega, aidates sul mõista, kes on tegelikult sinu sõber ja kes kasutab sinu isiklikku informatsiooni ära nii, et ta võiks sind reeta. Granaati kandes hakkad sa lihtsalt sellise inimesega end kehvasti tundma, sa hakkad tundma, et sa ei soovi talle endast enam midagi jagada või sul tekivad kahtlused
tema suhtes. Granaat on hoiatav kristall ja selle kandmine on väga kasulik, kui soovitakse enda elu või perekonda kaitsta.

- Eemaldab hingest kurbuse, reetmise valu ja aitab katki läinud suhtest lahti lasta ning alustada täiesti uut peatükki enda elus.

Paremal käel kantakse Granaati, kui soovitakse endale kaaslast leida ja uut suhet alustada. Granaat aitab leida saatusekaaslase, kellega hiljem võib tekkida perekond ja abielu.

- Toob head materiaalset õnne, loto õnne, head kinnisvara õnne erinevates tehingutes, toob materiaalseid võimalusi ja uusi töö pakkumisi.

- Tõstab Auras jõu energiat, aidates suurendada jõuvarusid ja lahti saada pidevast väsimuse tundest.

- Kiirendab mõttetegevust, asjade planeerimist ja eriti kasulik on see neile, kes planeerivad mõnda suuremat elusündmust, nagu näiteks abiellumist, lapse perre tulemist, oma kodu rajamist jne. Granaat aitab rahulik olla ja samas väga aktiivne ning aitab mõistlike otsuseid vastu võtta ajal, kus on suured otsused käsil.

Mina soovitan Granaati kaasas kanda reisimise ajal ükskõik siis millise käe peal, talismanina või kristallina taskus selleks, et end võõral maal mürgitustest ja bakteriaalsete/viiruslike haiguste eest kaitsta. Samuti aitab Granaat kaitsta ka seksuaalkurjategijate eest.

RAVITSEMINE Granaadi kandmine kiirendab ükskõik millist osa või aspekti sinu tervises, aidates verel kiiremini liikuma minna, aidates ainevahetuse paremale tööle kaasa. Granaat tõstab libiidot ja seda kantakse ka siis, kui viljakusega on probleeme. Kristalliteraapias kasutatakse Granaadist valmistatud ehete kandmist selleks, et kiirendada teatud vitamiinide paremat omastamist, nagu näiteks: Vitamiin A, Kaltsium, Magneesium või Vitamiin D.

SODIAAK Tähemärgilt toovad GRANAADIST valmistatud ehted kõige enam ärilist õnne KALJUKITSEDELE ja VEEVALAJATELE. Granaat on eriline armastuse õnne, kire ja hingesugulase leidmise kristall neile meestele, kes on sündinud Veevalaja sodiaagi all. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.
Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GRANAAT, Ehted, käekett, granaat käekett, kaljukits, veevalaja, õnn, armastus, sõprus, intuitsioon, uus armastus, abielu, suhe, loto, kirg, kodu loomine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja