HÜPERSTEEN

  • 6.00€

Toote detailid

  • Mudel: HÜPERSTEEN poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


HÜPERSTEEN on hõbehalli läikega must kristall, mille nimi Kreeka keelest tõlgituna on "Ülemõistuse tugev" või "Võimendatud Jõud", kuidas keegi soovib tõlgendada seda. Hüpersteen tõepoolest on jõu ja võimuga seotud ning sealt on see ka endale nime saanud. Hüpersteeni leidub peamiselt Kanadas ja seda kasutatakse enamjaolt kaitsva või ära sõnumist takistava toime tõttu. Hüpersteenile on iseloomulikuks läikiv värvus ja kui seda valguse käes hoida, siis selle sügav toon tuleb väga hästi välja. Rahvakeeli kutsutakse Hüpersteeni ka helendavaks Labradoriidiks, küll aga ei ole sellel Labradoriidiga midagi pistmist. 


"Hüpersteen on kristall, mida kasutatakse väga paljudes kristallimaagiates, seega võid seda tihti leida erinevates maagia retseptides"

Hüpersteeni tõepoolest võib leida erinevates maagia retseptides, seda kõike sellepärast, et Hüpersteenil on olemas vägagi eriline vägi selleks, et maagia sõnu enda sees kinni hoida. Maagiat tehakse kristallidega seda sellepärast, et kristallide kaudu maagiat edasi anda ning jäädvustada energia, mis saaks sinuga pidevalt tööd teha. Hüpersteen on vägagi universaalne maagia kristall. Kõige enam võib seda leida kaitse, spirituaalse arengu ja ärilise edu maagiates.

Hüpersteen on kristall, mis stimuleerib Kolmandat Silma nägemuste nägemisele ja informatsiooni vastu võtmisele. Hüpersteeni kasutatakse ehtena, et enda nägemusi võimendada ja enda ettenägelikkust suurendada. Tavalist kristalli, mis ei ole ehteks valmistatud kasutatakse intuitsiooni kristallikomplekti seas, et see annaks sulle energiat intuitsiooni arenemise jaoks.

Hüpersteenil on oskus näha ette seda, kes võiks sulle ohtlik olla või ka pakkumisi, mis esmapilgul tunduvad ahvatlevad, küll aga tegelikult võivad sind viia väga täbarasse olukorda. Hüpesteen on hoiataja kristall, mis aitab sind säästa olukordadest, mis sulle vaid kahju toovad. Kõige paremini töötab loomulikult Hüpersteen siis, kui sa seda enda nahaga kontaktis kannad. Hüpersteeni käest saab kaitseenergiat välja tuua ka siis, kui seda enda kodus kasutada. Sinu kodu on sinu kindlus ja kui sinu kodu energial ei ole kaitset peal, siis analoogsed halvad asjad saavadki sinu ellu pääseda.

Aseta Hüpersteeni kristall Astraalrännaku kristallidega ühe aluse peale ning hoia neid enda voodi all otse seal, kus sinu pea asub. Astraalrännaku komplekti kuuluvad veel näiteks Tselestiit geood, Skolessiit, Sinine KuldkiviIngli Aura, Aqua Aura ja paljud teised kristallid. Hüpersteenil on oskus avada erinevaid spirituaalseid andeid, mis on sünnist kaasa antud ehk mille oled välja teeninud. Erinevad anded nagu näiteks selgeltkuulmine, selgeltnägemine, selgelttajumine, telepaatia, meediumi oskused on eelmistes eludes välja teenitud anded, mis avalduvad vaid siis, kui need on ära õpitud. Hüpersteen on selline kristall, mis aitab neid andeid avada ning arendada, kui sul nendest mõni on. Hüpersteen aitab sellist annet avada ja arendada näiteks, kui seda hoida voodi all või teiste kristallidega koos, mis avavad spirituaalseid andeid. 

"Hüpersteen aitab eelmiste elude mälestusi esile kutsuda!"

Hüpersteenil on oskus eelmiste elude mälestusi esile kutsuda ja selleks tuleb Hüpersteeni hoida voodi all või padja all. Hüpersteenil on oskus sinu mineviku informatsiooni esile tuua ning seda mäletada. Hüpersteen toob väga sügavaid ning kaugeid mälestusi eelmistest eludest. Aidates sul mõista, kus kohast sa pärit oled ja miks sa täna just sellises elus oled. Hüpersteen toimib läbi Astraalrännaku, aidates unenägusi tuua, mis on selged ja karmat seletavad.

Kui sa tunned, et sa ei suuda mõnele probleemile lahendust leida või sa ei mõista mõnda asja enda elus, siis kasuta Hüpersteeni uinumiseks. Võta enda kristallide seast Hüpersteen välja, mille oled enda koju toonud spirituaalse arengu eesmärgil. Hoia seda kristalli käes uinumise ajal ja keskendu sellele probleemile, millele selgust soovid saada. Proovi selle mõttega magama jääda, et Hüpersteen suudaks sinu alateadvusest vastuse välja otsida ning selle sinu unenägudesse suunata. Unenägu peaks sulle vastuse andma või vähemalt selgeks tegema, et kas sa peaksid muretsema või mitte.

Hüpersteen on kasulik kristall ärile ja äri ajamisele. Selleks, et seda enda kasuks suunata tuleb seda hoida töölaua peal, dokumentide vahel või tuleb seda kanda töötegemise ajal endaga kaasas. Hüpersteenil on oskus ärilist vaistu tugevdada, aidates halbu otsuseid ära hoida, salakavalaid tehinguid ja inimesi ära tabada. Hüpersteen aitab ärilist intuitsiooni tugevdada ning olla äriinimesel ettenägelik.

Kui sa soovid enda ellu tuua ärilist õnne, isegi siis, kui sul veel ei ole seda oma äri, siis hoia Hüpersteeni oma kodu Põhja piirkonnas. Kui sul on kodu Põhjapoolne kristallide komplekt, siis aseta see sinna.

Hüpersteen on kasulik tegelikult igas valdkonnas ja ma soovitan seda kanda õpingute ajal kaasas. Hüpersteen aitab igat olukorda vägagi adekvaatselt hinnata, näha suuremat pilti, kiirendab faktide meelde jätmist ning aitab väga raskete ning keeruliste protsesside juures keskenduda.

Hüpersteen sobib kontoritesse, kus peab pidevalt probleeme lahendama, teiste inimeste probleeme kuulama ja uusi lahendusi olukordadele leidma. Hüpersteen aitab mõttetegevusel liikuda ja väga kiireid tulemusi tuua ka väga rasketesse ning keerulistesse probleemidesse.

Tööjuures võiks Hüpersteeni olla ka sellepärast, et töötajate lojaalusust suurendada. Hüpersteen ei luba reeta ning aitab näha, et kui sa soovid midagi saada, siis sa pead olema lojaalne. Eriliselt abiks on see ettevõtetele, kus siseinfo peab olema väga kaitstud ning salajane.

Kui sa Hüpersteeni kristalli peidad enda majja ära kodu Loode poolesesse piirkonda, siis see aitab halba sotsiaalset staatust tervendada ja sinu mainel paremaks muutuda.

"Hüpersteeniga saab mediteerida halbu asju enda elust minema"

Hüpersteenil on oskus sind meditatsiooni seisundisse viia ja sellel on oskus ka oma soove teele saata, mis on seotud kaitsega. Hüpersteenil on oskus halbu asju eemale peletada, kahjulikku inimest elust eemale tõugata ning kellegi kurjust vaigistada. Hüpersteen aitab salakavalast ja ahistavast inimest lahti saada.

Selleks, et Hüpersteen suudaks sind niiviisi aidata tuleb sellega mediteerida. Tuleb võtta kaks täiesti puutumata Hüpersteeni ning hoida neid enda käes. Sa pead keskenduma ja samal ajal pead sa mõtlema sellele halvale, millest soovid lahti saada. Ka sellele inimesele, kes sulle halba on teinud või kes soovib sinu elu ära rikkuda. Hoia neid käes, sule silmad ja mõtle see negatiivne teema enda jaoks lahti. Seejärel, kui sa oled suutnud kõik negatiivsuse esile tuua, siis soovi, et sellele lahendus tuuakse. Soovi seda, et see lõppeks ja sinu poole suunatud ebaõnne energia, kurjus ning viha kaoks. Soovi nii kaua, kuni tunned, et oled veidigi seda energiat enda seest välja suutnud saata. Seejärel hoia Hüpersteene täpselt 21 päeva enda padja all. Peale 21 päeva ööd võta need ja aseta enda kodu välisukse kõrvale. Kui seal on kodukaitse kristallid olemas, siis pane need sinna sisse. Need jäävad sinna ja neid ei pea sealt hiljem välja võtma. Need Hüpersteenid on sinu sooviga täidetud ning asuvad sinu abistamiseks tööle.

KODUKAITSE KAHJULIKE INIMESTE JA EBAÕNNE EEST

Kui soovid ennast kaitsta ebaõnne, kahjulike inimeste ja halbade kogemuste eest, siis aseta mitmed Hüpesteeni kristallid enda kodu välisukse kõrvale. Kui sa oled sinna eelnevalt juba loonud kodukaitse kristallide komplekti, siis aseta need sinna teiste kristallide sekka. Hüpersteeni kokku viies teiste kodukaitse kristallidega on kasulik, siis tõuseb kogu kodu kaitse energia.

Võid ka eraldiseisvalt Hüpersteeni kodu kaitsmise eesmärgil kasutada. Siis lisa kodu välisukse kõrvale paaritu arv Hüpersteene. Need võivad olla ka esimesed kodukaitse kristallid sinu kodu välisukse juures. Veel parem oleks, kui Hüpersteenide kõrval oleks Ahhaat või Hematiit geood. Geoodid võiksid seal sellepärast olla, et need saaksid Hüpersteeni energia terve majapidamise peale edasi saata.

"Hüpersteen võiks olla sinu kodu välisukse juures juba sellepärast, et perekonnas lahti saada üksteise kritiseerimisest, riidudest, vaidlemistest ja pidevatest peretülidest!"

RAVITSEMINE

Hüpersteeni ravitsemise eesmärgil on kõige tõhusam parem ehtena keha küljes kanda, et selle tervendavaid omadusi endasse saada. Teine võimalus on Hüpersteeniga mediteerida või sellega massaaži teraapiat teha.

- Unetus, unehäired, närvilisus, pidevad põhjendamatud hirmud, lennuhirm, närvihaigus, skisofreenia, luupainajad, meeleolu kõikumised, silma haigused, silmade ülitundlikus, kehv nägemine, pidev pea pööritus või ringlus. Hüpersteeni meditatsioon ja massaaž aitab leevendada valu.

- Erinevad vaimsed haigused, nagu näiteks skisofreenia võib olla põhjustatud needuse pärast.

- Hüpersteenil on oskus egoismi tervendada, aidates liialt egoistlikul inimesel näha endas vigu ja näha, et igas suhtes on kaks poolt, mitte üks.

- Sellel kristallil on oskus liialt enesekriitilisel inimesel enda vastu lugupidavam olla. Hüpersteen aitab lõpetada enda kallal norimise, vingumise ning endale pidevate etteheidete tegemist lõpetada. Sobib neile, kes on kibestunud ja enesearmastuse ära kaodanud.

- Hüpersteen on väga kasulik neile, kes on hiljaaegu läbi põdenud mõnda raskekujulist haigust. Esiteks aitab Hüpersteen keha happelisusel tasakaalu leida ning seda vähendada. Teiseks aitab Hüpersteen usul elusse taastuda.

NEGATIIVSETE UNENÄGUDE LAHTI SELETAMINE


Kui soovid negatiivseid unenägusi osata paremini seletada, siis lisa enda unenägude kristallide keskele või padja sisse sellise kristalli nagu on Hüpersteen. Hüpersteen on kristall, mis aitab sul aru saada sellistest nägemustest ja nendest kiirelt õppida, et probleeme ära hoida! Hüpersteenil on oskus läbi teiste unenägude kristallide sulle anda veelgi konkreetsemaid vihjeid hädaolukordade kohta. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HÜPERSTEEN, Kristallid, poleeritud, kodukaitse kristallid, kodu kaitsmine, kurjad inimesed, ebaõnn, selgeltnägija, selgeltkuulmine, astraal, äriline vaist, egoism, selgusele jõudmine, põhi, maagia.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja