HEMATIIT

  • 4.80€

Toote detailid

  • Mudel: HEMATIIT chips (ca 100g)
  • Saadavus: Laos


Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

HEMATIIDIL on oskus kodu aurast negatiivset energiat maandada, mis tähendab seda, et see aitab üleliigsel pingel maha rahuneda ning lõpuks ka ära kaduda.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Hematiidi geoodid koos Muskuse küünlaga, et majast välja viia needuslikku, riidu tekitavat, ebaõnnega seotud, ära sõnuvat ja kurja energeetikat. Küünalt nende kristallide keskel põletades aitab aktiveerida kristallid tervendamisele.

- Hoia aluse peal Hematiidi chipse ja valget värvi küünalt, et vabastada kodust halba kõneviisi, pidevat riidlemist ja vaidlemist.

- Aseta Hematiidi chipsi kristalle kodu kaitse komplekti alusele, et võimendada kodu kaitset.

- Lisa Hematiidi kristalli chipse Sulgvõhu mullale, et see aktiveeruks kodust ebaõnne eemale tõukama.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

HEMATIIT ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Must Turmaliin Hoidke koos neid kristalle, kui soovite kaitsta maja, perekonda ja iseennast suuremate tülide ning riidlemiste eest. Sobivad ka kokku elektroonika lähedal hoidmiseks, kasvõi lillepoti sees mulla peal. Seda selleks, et takistada elektroonikast tulenevat ebatervislikku energiat inimese Aurasse jõudmise eest.

Ametüst Nende kooslus aitab kodu kaitsta stressi tekke eest, aitab kaitsta tülide eest. Asetage need kristallid võimalikult läbikäidavasse tuppa, moodustage küünlaalus ja põletage seal küünalt, et takistada stressi teket. Samas aitab see kombinatsioon ka alkoholi manustamist pidurdada. 

Punane Jaspis Koos Punase Jaspisega aitab Hematiit tugevdada kodu Lõunapoolse ala energiat, mis toob majja viljakust ja armastust. Peale selle saab seda kombinatsiooni hoida viljakuse kristallidega koos.

Roheline Aventuriin Aitab kaitsta varandust, kogutud raha, kogutud positiivset mainet ja pigem sobib Kagu- või Idapoolsesse tuppa, kas siis küünlaaluse loomiseks või mõne taime mulla katmiseks. Taimed juhivad väga hästi kristallide energiat kodus edasi.

Kuukivi Kombineerige need kokku selleks, et maandada "nägemusi". Vahel inimesel võivad tekkida nägemused, mis ei pruugi õiged olla ja on seotud stressi või isegi ärevushäirega. Sobib nende koju, kes ei tea, mis on õige tema elus ja mis on vale. Spirituaalsel teekonnal on samuti vaja pidevat energiate maandamist, et teha õigel ja valel vahet. 

Karneool Sobivad kokku, kui soovitakse kodus elavate inimeste energiat, elujõudu ja ambitsioonikust tõsta.

Mäekristall võimendab lihtsalt selle kristalli toimet.

Roosa Kvarts Nende kooslus aitab kodu kaitsta suhte probleemide ja suhte lagunemise eest. Peale selle sobivad need kokku kodu välisukse juures hoidmiseks, seda sellepärast, et need aitavad majas elavatel meestel end rohkem avada ja suhelda.

Rutiilnõeltega Kvarts Sobivad kokku siis, kui on vaja majale või elukohale üleüldse tugevamat kaitset. Rutiilid aitavad puhastada kodu Aurast negatiivsust ja Hematiit aitab luua kodu Aurale tugeva kaitse ümber. Kui inimesi tuleb kaitsta, siis tuleb kaitsta ka kodu energiat, et keegi "kuri" ei saaks oma halbu soove majja saata.

Šungiit Asetage need kristallid kokku elektroonika lähedale (võib lisada ka Musta Turmaliini), et kaitsta elektroonikast tuleneva elektromagnetvõngete kahjuliku energia sinu enda või pereliikme Aurasse pääsemise eest. Seda selleks, et see sama energia ei annaks tervisele kahjulikke signaale, mis omakorda võivad viia tõsiste tervise probleemid juurde, sealhulgas ärevushäireteni. Neid kristalle võib kasutada ka ravimite juures, et nende kahjulikke omadusi maandada.

Merevaik Hoidke neid kristalle koos, kui soovite majja tervist tuua või majast tervisega seotud ebaõnn minema saata. Sobib ideaalselt kodu Idapoolsesse tuppa, mis sümboliseerib tervise nurka, et sinna positiivset energiat tuua.

Granaat Sobivad kokku armastuse kristallide komplekti.

Peridoot Hoidke neid kristalle enda magamistoas, et astraal rännaku ajal kaitsta sinu enda hinge. Võib hoida intuitsiooni ja astraali kristallide seas.

Tiigrisilm Loovad tugeva Aura kaitse nii kodule kui ka neile, kes nende kristallide lähedal on.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga ja Hematiiti spetsiaalselt Kanepi viiruki või rituaalitaimega.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HEMATIIT, Kristallid, chips, stress, alkoholi manustamine, kodu aura, feng shui, suhtlemine, kodu kaitse, elektromagnetvõnked, kasvava kuu faas

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja