HEMATIIT

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: HEMATIIT käekett (pärl 6 mm)
  • Saadavus: Laos


HEMATIIDILE on iseloomulikuks värvuseks hallikas ja hõbedane toon. Hematiit on oma naturaalsel kujul juba läikiv ja väikese poleerimisega saab sellest kauni särava kristalli välja tuua. Hematiit on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ja seda on ka üle maailma väga palju saada, mis teeb sellest ka ühe tasukohaseima kristalli. Hematiidi kohta üks väga huvitav fakt on see, et peale selle, et seda on meie Maa peal, on seda ka Marsil. Hematiidi nimetus tuleb Kreeka keelsest sõnast veri, seda sellepärast, et see on kasulik verehaiguste või probleemide tervendaja. 

Hematiiti kanti kaheksateistkümnendal sajandil ehtena endaga kaasas matuste ajal. Seda kõike selleks, et enda hinge kaitsta niiöelda "Surma Ingli" eest, kes matuste ajal oleks võinud kaasa võtta kõige nõrgema või elupõlenud hinge endaga. 

HEMATIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Hematiit on maandaja kristall, mis tähendab seda, et see aitab sul pilvede pealt alla tulla. Aidates reaalselt asju hinnata, olukordi selgelt näha ja mitte nii väga pidevalt ainult unistada. Hematiit on kasulik neile, kes ei suuda niiöelda "liikuma hakata", kes on kas oma mugavustsoonis kinni või kellel ei ole füüsiliselt jõudu midagi teha. Hematiit paneb sind liikuma ja aitab sul füüsiliselt aktiivne olla.

- Hematiit on väga kasulik mõttetegevusele, aidates keskenduda ja enda mõtteid konkreetsetele teemadele suunata, millele sa ise seda soovid juhtida.

- Sellel kristallil on ka omad kaitse omadused olemas. Hematiit aitab Aurat kaitsta metalliga seotud õnnetuste eest, mis tähendab omakorda seda, et see on kasulik autoga sõites, metalli töö tegemise ajal. Näiteks aitab see kaitsta elektrikuid elektrist tekkiva ohu eest või autojuhte liiklusõnnetustest päästa. Sobib ka keevitajatele, et kaitsta neid keevitusädemete eest.

Isegi, kui sa ei tegele tööga, mis on seotud metalli elemendiga, siis see ikkagi kaitseb sind. See kaitseb sind üleüldse ka negatiivsete energiate eest, mis sinu tuju saaksid rikkuda. Seega võib öelda, et Hematiit on tujurikkujate vastane kristall.

Indiaandlased uskusid näiteks seda, et Hematiidil on oskus sõdalast ehk nende mõistes enda kodu ja rahva kaitsjat hoida nähtamatuna sissetungija eest. Seda kanti selleks, et enda piirkonna valvajaid ei nähtaks, kui nad valvet pidasid.

- Kaitseb pahatahtlikkuse, ära kasutamise, energia-vampiirluse ja õelutsemise eest.

- Kanna Hematiidi käeketti, kui sa soovid suhteid parandada. Hematiit aitab rahu tuua inimeste omavaheliste probleemide sekka, aidates maandada probleemi ja aidates sellel laheneda. Eriti kasulik on Hematiiti kanda koos Roosa Kvartsi, Rodoniidi või mõne teise armastuse kristalliga koos, et see niiviisi sinuga tööd teeks. 

- Hematiiti on hea kanda just käe peal, et selle kristalli vägi aitaks tervendada Juurtšakrat.  Juurtšakra on seotud immuunsuse tugevusega ja haiguste tekkega/ära paranemisega. Hematiit aitab tervendada Juurtšakat, seega ka immuunsust ja aitab kehast haigusi välja juhtida.

- Kui tegeled spirituaalse tööga, ennustamisega, tervendamisega või mõne taolise teemaga, siis on kasulik Hematiiti kanda. See aitab sul spirituaalset tööd teha nii, et sa iseennast ära ei kaotaks. 


- Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too. 


Meestele sobib Hematiiti kanda siis, kui otsitakse universaalset kaitsetalismani. Hematiit kaitseb ebaõnne, õnnetuste, halva karma tekke ja stressi eest. 

RAVITSEMINE


Hematiit käe peal kandmine aitab tervendada järgmist:

- Hematiit on kasulik, kui sul on aneemia või aneemia risk. Tegelikult on nii, et Hematiiti soovitan ma kanda kõigil neil, kellel vähegi on verega mingigi probleem. Olgu selleks probleemiks siis madal või kõrge hemoglobiini tase või hoopis kõrge kolesterooli tase. Hematiit on universaalne vere tervendaja ja puhastaja kristall.

- Hematiit aitab sinu kehal toidust välja võtta rauda, mis omakorda aitab verd tugevdada.

- Kanna Hematiiti käe peal ja talismanina korraga, et enda maksa tervendada. Kui kanda seda Juurtšakra ja Kurgutšakra juures korraga, siis see aitab maksast mürke välja juhtida.


- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel  negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.


- Hematiit tervendab kätes olevat valu ja traumasid. Aidates vaikselt välja juhtida haigust haigusekoldest. Aidates käevalu blokeerida ja samal ajal suunates sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Tuues sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas sind intuitiivselt eemale hoides tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

SODIAAK 


Tähemärgilt on Hematiit VEEVALAJATE ja KALJUKITSEDE kristall. Veevalajatel aitab Hematiit kaitsta neid negatiivsete mõtete eest. Kaljukitsedele on Hematiit heaks mõttetöö kristalliks.


Hematiit aitab Kaljukitse energiaid maandada ja harmoniseerida. Aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha. 


HOBUSE AASTA


Hematiit on kõikide Hobuse aastal sündinute õnne ja tasakaalu kristall. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi. Samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.


NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnne kristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18-19 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HEMATIIT, Ehted, käekett, hematiit käekett, suhete paranemine, veevalaja, kaljukits, aneemia, vere haigused, hemoglobiin, kolesterool, juurtšakra, keskendumine, maandamine, füüsiline aktiivsus, raua tase, keevitaja, autojuht, elektrik, kaitse, maks, kasvava kuu faas, kaljukits, vingumine, käevalu, hobune, hobuse aasta, 2. kuupäeval sündinud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja