HEMATIIT

  • 5.50€

Toote detailid

  • Mudel: HEMATIIT sõrmus (laineline)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


HEMATIIDILE on iseloomulikuks värvuseks hallikas ja hõbedane toon. Hematiit on oma naturaalsel kujul juba läikiv ja väikese poleerimisega saab sellest kauni särava kristalli välja tuua. Hematiit on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas ja seda on ka üle maailma väga palju saada, mis teeb sellest ka ühe tasukohaseima kristalli. Hematiidi kohta üks väga huvitav fakt on see, et peale selle, et seda on meie Maa peal, on seda ka Marsil. Hematiidi nimetus tuleb Kreeka keelsest sõnast veri, seda sellepärast, et see on kasulik verehaiguste või probleemide tervendaja. 

Hematiiti kanti kaheksateistkümnendal sajandil ehtena endaga kaasas matuste ajal. Seda kõike selleks, et enda hinge kaitsta niiöelda "Surma Ingli" eest, kes matuste ajal oleks võinud kaasa võtta kõige nõrgema või elupõlenud hinge endaga. 


Hematiidi kandmine erinevates sõrmedes

Pöial


Vasak - Suurendab enesekindlust halbade inimestele vastuseista või kiusamisele lõpp teha.
Parem - Avab meid enda elu üle kontrolli haarama.


Nimetissõrm ehk Jupiter


Vasak - Suurendab usku iseendasse ja kaitseb meil liialt palju enda kohta informatsiooni jagamast.
Parem - Aitab kõrgemal positsioonil töötavatel inimestel enda kohta säilitada.


Keskmine sõrm Saturn


Vasak - Kiirendab mürkainete kehast välja viimist ning organite puhastamist. Hematiit selles sõrmes aitab sind tervena hoida. Ennekõike aitab see juhatada kahjulikud ained sinu kehast välja ja seejärel taastada seda kohta sinu kehas, mis kõige nõrgem parasjagu on. 

Parem - Ravitseb verehaiguseid, aneemiat ja aitab kehal tõsta hemoglobiini taset.


Nimeta sõrm ehk Apollo


Vasak - Kaitseb annet, mis teile on antud ja takistab teistel teie ande maha tegemist.

Parem - Kaitseb olemasoelvat kuulsust, ühiskonnas olevat positsiooni, kaitseb laimamise eest. Kanna Hematiidi sõrmust paremas Apollo sõrmes, et see kaitseks sinu mainet, hoiaks sind klatšijutu ja tagarääkimise eest!


Väike sõrm ehk Merkuur


Vasak -  Peletab eemale ebavajalikud, kahjulikud ja salakavalad inimesed.
Parem - Kaitseb niinimetatud "Kurja silma" eest.


RAVITSEMINE


Hematiit aitab tervendada järgmist:

- Hematiit on kasulik, kui sul on aneemia või aneemia risk. Tegelikult on nii, et Hematiiti soovitan ma kanda kõigil neil, kellel vähegi on verega mingigi probleem. Olgu selleks probleemiks siis madal või kõrge hemoglobiini tase või hoopis kõrge kolesterooli tase. Hematiit on universaalne vere tervendaja ja puhastaja kristall.

- Hematiit aitab sinu kehal toidust välja võtta rauda, mis omakorda aitab verd tugevdada.

- Kanna Hematiiti käe peal ja talismanina korraga, et enda maksa tervendada. Kui kanda seda Juurtšakra ja Kurgutšakra juures korraga, siis see aitab maksast mürke välja juhtida.


- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel  negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.


- Hematiit tervendab kätes olevat valu ja traumasid, aidates vaikselt välja juhtida haigust haigusekoldest. Aidates käevalu blokeerida ja samal ajal suunates sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Tuues sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas sind intuitiivselt eemale hoides tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna sellel käel, mis valutab.

SODIAAK 


Tähemärgilt on Hematiit VEEVALAJATE ja KALJUKITSEDE kristall. Veevalajatel aitab Hematiit kaitsta neid negatiivsete mõtete eest. Kaljukitsedele on Hematiit heaks mõttetöö kristalliks.


Hematiit aitab Kaljukitse energiaid maandada ja harmoniseerida. Aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha. 


HOBUSE AASTA


Hematiit on kõikide Hobuse aastal sündinute õnne ja tasakaalu kristall. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi. Samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.


NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnne kristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.


Soovitame talismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastada ning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paar korda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuus Täiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst või Kvarts geoodi peale laadima.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HEMATIIT, Ehted, sõrmus, hematiit sõrmus, hematiit sõrmus (laineline), kaitse, isiklik jõud, stabiilsus, harmoonia, vereringe, hobune, hobuse aasta, 2. kuupäeval sündinud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja