La Tene käekett HINGELE PAI

  • 18.20€

Toote detailid

  • Mudel: HINGELE PAI
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett HINGELE PAI on loodud rahustava toimega Valgest Hauliidist ja emotsioonide tervendajast Pärlikarbist. Lisaks nendele kristallidele on selles käeketis ka Hematiiti. Selles käeketis on üheskoos kristallid, mis aitavad sul end hästi tunda.


- Hingele pai käekett on mõeldud sulle, kui sa otsid toetavat energiat kristallidelt, et tunda end igapäevaselt hästi ja rahulikult. See on käekett kristallidest, mis toetavad sinu hingeelu, andes sulle leevendust stressi tekitavatele energiatele.


- Valge Hauliit on stressi leevendava toimega kristall, mis suudab alateadvuses olevad pinged vabaks lasta. See on kristall, mis aitab vabaks lasta ka kõige raskemad emotsioonid, mida sa ise enda sees kinni hoiad. Valge Hauliit toob rahu, leevendab ärrituvust ja annab sulle oskuse kõike siin elus kergelt võtta.


- Pärlikarp on emotsionaalne tervendaja, andes sinu hingele jõudu juurde, et sa suudaksid end hästi tunda. Pärlikarp töötab väga hästi koos Valge Hauliidiga.


- Hematiit on selles käeketis väga oluline kristall, sellel on oskus kaitsta sind sellise energia eest, mis sulle liiga teeb. Aidates kiirelt ka nendest emotsioonidest lahti saada, mis sa ise endale lood ja millega sa ise endale haiget teed.


Öösiti hoia seda käeketti Mäekristall geoodi peal laadimas, et selles olevad kristallid enda väge ära ei kaotaks. Lisaks sellele võiksid vähemalt ühel korral kuus seda käeketti puhastada Salvei rituaalitaime või Vanilje viiruki suitsuga. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, HINGELE PAI, tooted, hingele pai, la tene, la tene käekett, la tene hingele pai, valge hauliit, pärlikarp, hematiit, emotsionaalne tasakaal

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja