Meist

Esoteerika Butiik La Tene on olnud avatud alates 2014 aasta 15. augustist Saaremaal Kuressaares ja meie põhiliseks tegevuseks on kristallide, kristallidest valmistatud ehete, väeesemete, nagu näiteks pendlite ja ruunide müümine ning kõike muud, mis omab vähegi müstilist ja esoteerilist tähendust. Tegemist on pigem alternatiivse meditsiini toetava Butiigiga, kus mitte ainult ei ole võimalik kõike seda ilusat endale soetada, vaid ka tutvuda, lugeda ja õppida selle kõige kohta. Meie eesmärk on lähemale tuua kõik spirituaalne ja maagiline, mis võiks aidata meie elu kvaliteeti paremaks muuta vaimsel teel. Kõik see, millest me räägime ja meie kristallide tutvustus põhineb müstilistel ning nõiduslikel uskumustel ja ei ole mitte kuidagi seotud tervishoiu informatsiooniga. Seega kõik mida me edasi anname endas on puhtalt vaimne ja muudab teie eeterkeha ning aurat. 


Kõik meie Butiigiga seotu, informatsioon ja nõuanded on antud Tene Laul´u poolt, kes on tegutsev meedium ravitseja ja selgeltnägija. Kõik tema nõuanded põhinevad tema nägemustele, uskumustele ning tema nõiast vanaema poolt kingitud teadmiste pärandile. 


COPYRIGHT © 2015 All Rights Reserved by Esoteerika butiik La Tene


Copyright tähendab, et teil ei ole õigust kasutada meie tekste ega pilte ilma meie käest küsimata ning oma nimega neid esitada. Kui selleks on soovi, siis tuleb meiega isiklikult ühendust võtta ja luba saada selleks.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja