MÜSTILINE JAANUAR 2016

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
2016 aasta tuleb väga tegus, kiire ja ülimalt põnev aasta kõigile, aga sellest kõigest saan hakata rääkima alles Jaanuari lõpus, mis uus aasta tegelikult endas kannab. Sellepärast, et Lamba/Kitse aastalt üleminek tule Ahvi aastale on salakaval ja võib päris paljud asjad ära rikkuda, kui nendest ennem rääkima hakata. Seega panen kirja siia meie müstilise Jaanuari kuu ja ehk ongi lihtsam liikuda edasi üks samm korraga, et jõuda õnneni.

Esimene ennustus mul Jaanuari kuu kohta on see, et kui tavaliselt peale pühasid ja aastavahetust inimese hing tahab aega maha võtta, puhata rohkem ning tahtmist on vähem erinevaid tegemisi ette võtta, siis seekord ma ei tunne seda, ei tunne, et inimesed seda teed lähevad. Inimesed on vastupidiselt palju rohkem energiat täis, suudavad liikuda, väsimus kaob ära ja soovitakse olla rohkem aktiivsed, kui isegi varem. Aga ma näen, et see on hea, kuna aktiivne liikumine, tegutsemine ja kiirelt elamine hoiab inimese hinge õige rütmi peal. Tegutsemine eemaldab stressi ja aitab spirituaalselt kasvada.

Ei soovita Jaanuari kuus teha järgmist:
- Uue aasta plaanidest valju häälega rääkida, räägi seda vaid enda lähedastele.
- Romantilist suhet lõpetada. Võib tulla väga pikale veniv suhtlemise lõpp ja palju draamat.
- Alkoholi, tubakat või väga rasvaseid toite süüa. On periood, kus võib väga kiirelt nende manustamise tõttu haigeks jääda ehk võib tekkida toidumürgitusi, tõsisemaid hingamisteede haiguseid ja mao happe tasakaalust välja minemine.

10. JAANUARIL ON NOORKUU LOOMINE, MIS ON HEA DIEEDI ALUSTAMISEKS JA TERVISLIKEKS MUUDATUSTEKS (VEEVALAJA MÕJUTUSED NOORELE KUULE)

Selle aasta esimene noorkuu loomine toimub 10. jaanuaril ja kuna selle mõjutajaks on Veevalajate märk, siis see annab ideaalse võimaluse tervislike muudatuste tegemiseks. Kui hakatakse sellest kuupäevast dieeti pidama või midagi konkreetset enda menüüst välja jätma, siis on kümneid kordi suurem võimalus, et sa ka suudad järge pidada ja mitte kiusatustele alla anda, kui siis, kui oleks kuu mõjutajaks mõni teine märk. Peale selle mõjutab noore kuu loomist ka Merkuur, mis omakorda annab lisajõudu juurde uute projektide või plaanide jaoks.

Tervislike harjumuste alla käivad dieet, trenni tegemine, treeningkava loomine, plaan, mis aitab sul rohkem liikuda ja vähem kontoritooli taga istuda.

Ma ei saa ju ometi väikese rituaali ega maagia vihje siia lisamata jätta, üks osa on minust siiski nõiduslik. Jagan teile väikeseid vihjeid, kuidas võimendada kogu seda protsessi, mis aitab enda tervise suhtes uue rütmi peale saada:

- Loo endale tervisliku toitumise kristallikomplekt ja kui sul juba see olemas on, siis täienda seda või puhasta seda 10. jaanuaril, et vägi taastuks.
- Komplekt loo mõne koti sisse ja sinna pane kindlasti Sinine Apatiit, Valge Hauliit, Must Obsidiaan, Bretšastunud Jaspis ja Mäekristall. Need kristallid kokku pannes aitavad sul suurendada tahtejõudu, kiirendada ükskõik millist treening- ja toitumisharjumuste muudatuste protsessi ja ei lase sul alla anda. Kristalli komplekti hoitakse köögis või kantakse endaga kaasas. Puhastatakse Salvei viirukitega.
- Lisaks võid alates 10. jaanuarist kandma hakata Apatiidi või teisi nendest kristallidest valmistatud ehteid, et suurendada sisemist jõudu muudatuste tegemiseks.
- Kristalle kantakse kuni Täiskuu saabumiseni ja komplekt viiakse hiljem kööki.
17. JAANUARIL ON KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE SÕNNIS, MIS ANNAB VÕIMALUSE MATERIAALSETEKS UUTEKS VÕIMALUSTEKS

Peale Sõnni märgi mõjutuste, mõjutab esimese veerandi loomist ka Päike, seega vägi on tugev. Ma ei ole väga palju rääkinud Kuu esimese veerandi loomisest, kuna üldiselt sellel ajal väga suuri sündmusi ette ei võeta, küll aga ma soovitan sellel korral seda ära kasutada. Sõnni märk annab sellele päevale võimsa materiaalse poole ja Päike annab võimaluse õnnestumiste ning edu jaoks. Materiaalselt positiivne ja õnne täis periood kestab vähemalt kuni jaanuari täiskuu loomiseni, milleks on 24. jaanuar. Sellel ajal on soodne aeg laenu võtta, kui selleks peaks olema vajadust. Seda selles mõttes, et pangad võivad neid kergekäelisemalt anda. Sellel ajal on hea pakkuda oma hinda asjadele, mida sa soovid osta ehk kui sind on juba pikka aega huvitanud mõni kinnisvara, siis see periood on õige aeg enda hinnaga lagedale tulla, parema tehingu saamiseks.

Soodne aeg on ka külluse kristallide puhastamiseks/laadimiseks või täiendamiseks. Sellel ajal soetatud külluse kristallid ja nende aktiveerimine omavad võimsamat energiat, kui teistel perioodidel Jaanuari kuus.

Soodne aeg on LOTOT mängida või osaleda loosimistes. Loto mängimiseks soovitan ma alati kristallihuvilistel luua enda jaoks õige lotokristallide komplekt ja kui ostad loteriid, mis loositakse hiljem välja, siis seda piletit senikaua seal kristallide vahel hoida, et lotoõnne suurendada. Loto õnne jaoks saab valmistada mitmeid kristallikomplekte, aga üks on neist selline:
- Loto kristallikomplekt võiks olla rohelist värvi koti sees, kuna roheline värv sümboliseerib jõukust ja materiaalsust. Kristallid, mis lotoõnne toovad on Krüsopraas, Mariami Jaspis, Roheline Aventuriin, Sammalahhaat, MalahhiitTiigrisilm, Tsitriin, Püriit ja Moldaviit, millest võiks olla komplektis vähemalt kolm kristalli.
Kristallikomplekti võib kasutada ükskõik kui kaua, aga seda tuleb igakuiselt puhastada, kui on materiaalsete kristallide puhastamise aeg, seega kui komplekti loote, siis palun teil jälgida soovitusi külluse või materiaalsete kristallide puhastamise kohta.
Kristalle võib aeg-ajalt juurde lisada lisaväe suurendamiseks. Komplekt võetakse kaasa loterii ostmise ajal, loto ära ostes asetatakse see võidu komplekti sisse ja kantakse seda endaga kaasas.
Kristallikomplekti saab kasutada lisaväe andmiseks ja enda õnne suurendamiseks. Mida spirituaalsem sa oled ja mida rohkem sa iseenda sees küllusliku jõudu avad, seda suuremad on ka sinu õnne võimalused. Küll aga ei saa kõik võita, võidab see, kellel külluse magnet kõige võimsam pileti ostmise hetkel on. Edu ja väärt proovimist!

22. JAANUARIL - 26. JAANUARIL 2016 SÜNDIVAD LAPSED JA TOIMUVAD PULMAD

Need lapsed, kes sünnivad 2016 aasta 22. - 26 jaanuaril, saavad enda iseloomu kaasa võimsa väe. Saavad kuhjaga julgust, pealehakkamist ja tulist edasiviivat jõudu. Seega soovin juba ette ära kannatust nende laste vanematele, kuna tema, kes sünnib siis, saab alati oma tahtmise, aga mitte läbi halbade võtete, vaid kavalal ja armsal viisil. Neile lihtsalt ei ole võimalik vastu hakata.
Kes aga abielluvad nendel päevadel, nendel võib tekkida suur reisimise vajadus terve enda abielu vältel või üks osapooltest peab pidevalt olude sunnil reisil olema (töö).

24. JAANUARIL TOIMUB TÄISKUU LOOMINE

Täiskuu on seotud Lõvi märgiga ja kui Lõvi mõjutab Täiskuu loomist, siis on teada, et Täiskuu ajal, enne seda ja peale seda võivad enamus inimesed end väga närviliselt tunda. Võivad tulla magamata ööd ja need, kes saavad magada sellel ajal on ehk Lõvi märgi all sündinud.
24. jaanuari Täiskuu ei ole tegelikult üldse halb, kuna Lõvi annab võimaluse VILJAKUSE ja ARMASTUSE suurendamiseks. Seega on õige aeg teha erinevaid armastuse/suhete tugevdamise/uue suhte alustamise ja viljakuse maagiaid/rituaale. Soodne aeg on ka armastuse ja viljakuse kristalle puhastada ning aktiveerida neid veelgi vägevamaks tööks.

VILJAKUSE SUURENDAMINE

On soodne aeg naisel lapse ootele jääda jaanuari täiskuu mõjutuste ajal. Kui on tegemist viljakuse täiskuuga, siis soovitan kasutada lisaväena Kuukivi (tavalist, mitte Vikerkaare ega ka Musta Kuukivi) viljakuse suurendamiseks.
Sellel päeval asetatakse üks Kuukivi otse voodisse ja kui sul on juba loodud viljakuse kristallide komplekt, siis võid selle ka sealt laenata. Kolm päeva enne täiskuud ehk 21. jaanuaril võetakse Kuukivi ja hoitakse seda Vanilje küünla kõrval. Kui Vanilje essentsiga küünalt ei ole, siis asetatakse Vanilje kaun valge küünla kõrvale nii, et see tükeldatakse peeneks. Lastakse küünlal põleda iga päev nii palju kui võimalik ja 24. Jaanuari õhtul asetatakse kristall voodisse. Kui oled kasutanud Vanilje kauna, siis viid selle järgmisel päeval majast minema ja küünal tuleb kindlasti enne 28. Jaanuari ära põletada. Kuukivi on laetud armastusega ja Vanilje essentsi kasutatakse viljakuse maagiates, mis omakorda võimendab Kuukivi toimet Täiskuu ajal.

FENG SHUI KODU ARMASTUSE NURGA PUHASTAMINE/TÄIENDAMINE VÕIMSA TÄISKUU AJAL

Sinu kodu armastuse nurk asub kõige Lõuna poolsemas toas ja sinna üldiselt luuakse armastuse kristallide komplekt (mida paralleelselt luuakse ka magamistuppa, kui magamistuba asub teises ilmakaares).  Sinna viiakse armastuse kristalle, kas siis spetsiaalselt kristallidele mõeldud aluse peale või ma soovitan ka erinevate lillede mullapallide peal hoida, kuna taimed annavad jõudu juurde kristallide toimele. Kodu armastuse nurga puhastamiseks põleta seal Kaneeli viirukeid, Kaneeli küünlaid või hoia valge küünla kõrval Kaneeli koori. Täiendamiseks võid sinna Karneooli, Granaati või mõnda teist armastuse kristalli viia. Kõik Feng Shui lõunapoolsed kristallid leiad SIIT.

20. JAANUAR - 28 JAANUAR VÕID TUNDA NÄRVILISUST JA INIMESTE AKTIIVSUST

Sellel perioodil soovivad kõik ennast kehtestada, ennast märkavaks muuta, võid kogeda suhtlemist, kus soovitakse sinust üle olla. Sellel perioodil on väga paljud inimesed veidi ego täis ja nad ei suuda enda vigu näha. Minu soovitus selleks perioodiks on see, et ole ise veidi tagasihoidlik ja ära sekku asjadesse, mis ei puuduta sind. Või ära pahanda sellel ajal kriitiliste sõnade pärast, mis võivad sinu poole nagu vibu nooled tulla. Võta seda kui üleüldist kuuseisude mõjutust, mis laseb lahti inimeste sarkastilisuse. Kui sa oled müstik, siis sa tead, et kõik juhtub millegi pärast ja antud perioodil ei ole keegi meist konkreetselt selles süüdi.

Kuu on Maa kaaslane ja kogu meie Päikesesüsteemi kuuluvad planeedid mõjutavad meie tundeid, tegemisi, edu, toovad kurbust või rõõmu. Kui sa oskad neid jälgida, siis on sul suurem võimalus iseennast mõista ja end tasakaalus hoida või hoopis õnne püüda läbi selle.

Tene
Uuendatud: 11.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja