AMETÜSTI PROHVETLIKKUS

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
 
Ametüst on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Ametüst sümboliseerib teadmatust, spirituaalset kasvu, intuitsiooni usaldamist ja toob ennustusi tuleviku jaoks.

VASTUS:
 
- Ametüst hoiatab, et nüüd on aeg, kus sa peaksid kõik detailselt iseenda jaoks läbi mõtlema, ei ole aeg kus teha riske ega ka impulsiivseid otsuseid. Kui sa ei mõtle ega analüüsi, siis võid endale paraja probleemi kaela tõmmata.

- Ametüst ei soovita ette võtta mitte ühtegi meelelahutuslikku üritust, pidu, ei soovita alkoholi tarvitada.

- Ametüst soovitab rohkem aega kodus veeta või enda perekonnaga olla.

- Kasuta iseenda kujutlusvõimet, kui soovid saada lahendust mõnele materiaalsele või praktilisele asjale. Keskendu ja lase enda emotsioonidel tulla, sinus endas peitub see vastus.

- Kui küsid lihtsalt kristalli sõnumit tuleviku jaoks, siis vastus on järgmine: "Ära pühenda ennast materiaalsete eesmärkida saavutamisele, pühenda aega iseenda täiendamisele ja õppimisele. Materiaalne edu peitub tarkuses, mitte raha kuhjas."

- Kui küsid lihtsalt kristalli sõnumit tänasesse päeva, mitte konkreetset vastust mõnele küsimusele, siis Ametüst toob sulle järgmist: "On soodne aeg tegeleda iseenda spirituaalse poole arendamisega, rituaalide ellu viimisega ja spirituaalseks õpinguks on samuti viljakas periood". Peale selle soovitab Ametüst kuulata iseenda sisemist häält.
Uuendatud: 28.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja