SODALIIDI PROHVETLIKKUS

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
 
Sodaliit on üks 11 kristallist, mis kuulub ennustuskristallide põhikomplekti. Sodaliit sümboliseerib eneseväljendust, suhtlemist, arengut, intuitsiooni usaldamist ja lahkust.

VASTUS:

- Sodaliit annab sulle vastuseks selle, et ükskõik, mis küsimuse sa esitad kristallidele, tuleb Sodaliit välja siis, kui sa pead arvestama järgmist: Sa pead olema lahke, enesekasupüüdmatu, sinu tegu peab olema siiras ja kellegi jaoks kasulik. Vastasel juhul Sodaliit palub sul peatuda ja mitte eesolevat sammu teha.

- Sodaliit palub sul avada enda mõtted ja need teistele inimestele välja rääkida. Järelikult sinu sõnadel on väge ja sa oled antud olukorras võib-olla ehk liiga arg, et enda sõna välja rääkida. Väljarääkimatuse pärast võid iseendale aga probleeme tuua või magada maha hea võimaluse, ms sinu teele võib tulla.

- Sodaliit vastusena palub sul jagada enda tundeid inimesega, kellega on vastus seotud.

- On aeg spirituaalseteks ettevõtmisteks, meditatsiooniks, puhkamiseks või aeg läbi une vastuseid küsida.

- Ära hoia end tagasi, tegutse, ole aktiivne, kuna Sodaliit võib tulla sulle ennustuskotist siis, kui aega on vähe edu saavutamiseks.

- Kui Sodaliit tuleb suhte teemal välja, siis võib see tähendada kahte asja. Kas ees on ootamas tüliderohke aeg või see soovitab kõigil osapooltelt oma arvamus välja rääkida, et probleeme ei tekiks.
Uuendatud: 28.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja