HARMOONIA KRISTALLIDE KOMPLEKT MAGAMISTUPPA

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .
 
Viimasel ajal olen pidanud väga paljude inimestega Butiigis vesteldes leidma lahendusi stressi leevendamiseks, pidevast pingetundest vabaks saamisest või ka sellest, et kuidas iseennast hoida positiivsena raskel või liialt tempokal eluperioodil. Nagu alati, artiklite kirjutamine tuleb just sellest, mida kõige enam soovitakse teada ja kindlasti on veel väga paljud sama küsimusega ka minu ümber veel. Seega otsustasin kirja panna mõned lihtsamad viisid, kuidas kristallidega enda stressi maandada ja justnimelt, kuidas neid kodus paigutada, et need sind niiviisi aitaksid.

LOO ENDALE "HARMOONIA" KRISTALLIKOMPLEKT MAGAMISTUPPA

Magamistuppa justnimelt! Miks magamistuppa? Sellele on väga lihtne ja hea vastus - sellepärast, et kui inimene magab, siis tema Aura on kümme korda rohkem avatud ja kui kristallid on magamise ajal sinu lähedal, siis need saavad kiiremini sinu Aurat puhastada, sinna uut informatsiooni viia ja tervendada seda. Kõik on väga lihtne ja loogiline, aga paljud inimesed ei tule selle peale. Seetõttu räägingi väga palju sellest, et viige kristalle enda magamistuppa.

Esmalt võiksid sa alustada Seleniidist, kuna Seleniit on üks äärmiselt rahustav kristall ja magamistoas on selle jaoks kõige õigem koht. Sellepärast valmistatakse Seleniidist ka küünlaaluseid, et neid kodu ja stressi teraapiates kasutada. Seleniit aktiveerub tule lähedal kiirelt ja seega võiks sinu magamistoas olla kas Seleniidist küünlaalus või Seleniidi tükid valge küünla kõrval mõne aluse peal. Peale Seleniidi küünlaaluse soovitan magamistoas hoida ka Ametüsti või Roosa Kvartsi küünlaalust.

KOMPLEKT

Peale Seleniidi küünlaaluse magamistuppa toomise võid Seleniiti kasutada ka kristallikomplekti loomisel. Kristallikomplekt võiks olla mõne naturaalse aluse peal, olgu siis selleks puidust karp või keraamiline taldrik. Kristalle ei tohiks peita ja nende ideaalne koht on öökapi peal või magamistoas oleva peegli ees (kui magamistoas on peeglilaud, siis see koht on kõige ideaalsem kristallidele). Peegel aitab kristallidel paremini tööd teha.

1. Seleniit Rahustab närve, leevendab emotsionaalseid pingeid ja aitab samalajal kaitsta Astraal-rännakute ajal tekkivate ohtude ehk õudusunenägude ning luupainajate eest.

2. Sinine Kvarts/Sinine Kaltsiit Väga sarnaste toimetega kristallid ja mõlemad aitavad leevendada stressi, mis on tekkinud terve päeva jooksul. Eriti kasulikud on tööstressi ja ülemõtlemise leevendamisel.

3. Kuukivi Aitab vabastada negatiivseid mõtteid, melanhooliat ja aitab lahti lasta negatiivsetest kinnisideedest, nagu näiteks pidev muretsemine oma laste pärast, pidev hirmu tunne jne.

4. Ametüst geood/Tselestiit geood Kindlasti peab kristalli komplekti seas olema ka üks geoodiline kristall, et teised kristallid sinu Auraga harmoonias tööd teeksid. Ametüst ja Tselestiit mõlemad mõjuvad suurepäraselt sinu Aurale, kui soovitakse stressist jagu saada.

5. Roosa Kvarts Vabastab perekonnasiseseid pingeid, lahkhelisid ja erimeelsustest tekkinud stressist. Roosa Kvarts on kasulik ka neile, kelle stressiga on seotud armastatud inimene. Kas siis suhteprobleemid, lahku minek või kellegi surm.

6. Suitskvarts Suitskvarts on eriti kasulik meeste jaoks, kui nad ei suuda uinuda töömurede tõttu. Üldjuhul esineb selline probleem meestel rohkem ja kui ka naisel on sama mure, siis see töötab ka väga tõhusalt. Kui muretsemine on saanud tavaks, siis soovitan juba Suitskvarts geoodi magamistuppa tuua. Geoodid töötavad alati paremini, kui poleeritud või lihvimata kristallid.

7. Lumikvarts/Mango Kaltsiit Eriti kasulik laste magamistuppa, kuna need kaks kristalli on väga peene vibratsiooniga ja aitab eriti tõhusalt tundlikke hingesid. Lapsed on enamus väga tundlikud ja need kristallid aitavad leevendada stressi, mis on tekkinud vähesest enesekindlusest. Need mõlemad kristallid sobivad väga hästi ka beebiootel naise magamistuppa, kuna Mango Kaltsiit aitab lapsega paremat sidet luua ja Lumikvarts toimib väga rahustavana.

8. Valge Hauliit Leevendab pingeid, mis on juba füüsilisse kehasse üle läinud. Kasulik selleks, et magama minnes suudaks keha lõõgastunult olla.

Kuidas puhastada stressiga võitlevaid kristalle?

Kui sa oled loonud selle konkreetse harmoonia komplekti või ajapikku soovid need kristallid sinna kõik lisada, siis soovitan sul puhastada neid kas Salvei suitsuga, Jasmiini, Valge Muskuse või Lavendli viirukitega. Samas on hea, kui aeg-ajalt hoitakse kristallide keskel maagia küünalt, mis on näiteks Lavendli essentsiga valmistatud. Puhastada võib kristalle täpselt siis kui soovid, aga vähemalt ühel korral kuus. Kõige parem aeg kristallide puhastamiseks on Täiskuu või Noore kuu loomise aeg.

Kas ma võin sellesse komplekti kristalle juurde lisada ja kui, siis milliseid?

Selles komplektis on põhilised kristallid, mida kasutatakse stressi leevendamiseks ja siia komplekti võib lisada kõiki neid kristalle, mille kohta olen ise kirjutanud, et need on rahustava ja und soodustava toimega. Siia komplekti võib kristalle juurde lisada niipalju, kui täpselt soovid. Peaasi, et kristallid oleksid magamistoas ja et neid puhastatakse õigete taime essentsidega.

Selle kristallikomplekti võib luua ka siis, kui sa tunned end hästi, kuna kristallid sellisel juhul aitavad vältida probleeme ja endasse negatiivsuse kogumist. Seega, kui ühel päeval sa tunned end ideaalselt, siis see ei tähenda seda, et peaksid kristallikomplekti lahti võtma. Mina soovitan seda komplekti hoida ja ajapikku täiendada.

Ühest stressi ja harmoonia kristallikomplektist piisab, kui ühes toas magab mitu inimest, nagu näiteks mees ja naine magavad ühes ja samas voodis. Sellisel juhul on kristallid ka teisele inimesele väga lähedal ja aitavad ka teda. Kui lapsed magavad ühes toas ja tuba on suur, siis tuleb luua igale lapsele individuaalne kristallikomplekt.
Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja