TERVISLIKU TOITUMISEGA ARENDAD INTUITSIOONI

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .
 
Meie toit kontrollib meie mõtteid, tegusid ja nii meie füüsilist kui ka vaimset arengut. See on väga tähtis, mida sa sööd ja kust see toit pärit on. Kui ma räägin kristallidest ja nende iseloomudest, siis tegelikult omab iga taim endas erilist väge ja toitumisega anname tegelikult enda kehale väge juurde või võtame selle lihtsalt ära. Selgeltnägemisega tegeledes, igapäevaselt enda spirituaalse energia kasvatamisega ja kristallimaailma tundma õppides, on väga oluline minu jaoks see, mida ma söön, kuna iga konkreetne toit võib minult energiat võtta või hoopis juurde anda.

Selgeltnägemine, intuitsiooni tugevnemine ja spirituaalne energia saab kasvada, kui sa toidad oma keha õieti. Ma panen siia kirja mõned head näited sellest, mis üks või teine toiduaine võib sulle anda, niiviisi võid ka mõista, miks sinu intuitsioon kiirelt areneb või miks see ei soovi sinuga kaasa tulla.

LOOMALIHA SÖÖMINE TAPAB INTUITSIOONI

Üks kindel asi, mis pidurdab intuitsiooni arengut, on loomaliha. Jah, täpselt nii see on! Kui see tuleb sulle üllatusena, siis soovitan sul järgi mõelda, kui palju sa ise loomaliha sööd ja analüüsida, kas sa usaldad iseennast, kas pendliga töö on sinu jaoks edukas jne. Loomaliha paneb inimese energia seisma, muudab meele aeglaseks ja ei lase spirituaalselt areneda. See on ka üks suurimaid põhjuseid, miks ma ei söö loomaliha ja eelistan pigem kala süüa. Loomad on väga intelligentsed ja nad säilitavad surma ajal enda negatiivsed mõtted, mis kanduvad liha sisse üle. Kui inimene seda sööb, siis inimene võtab selle negatiivsuse endasse. Spirituaalne energia taandub, intuitsioon läheb lukku ja inimene ei suuda teha otsuseid lähtudes enda sisetundest. Mida rohkem sööb inimene liha, seda madalam on tema intuitsioon ja seda rohkem ta tõstab enda elus esikohale materiaalset heaolu.
Intuitsiooni suretab konkreetselt liha söömine ja see ei käi muna, piima, ega ka teiste loomsete saaduste kohta.

Intuitsiooni arendamisel liha ära jätmisel pead sa ise valiku tegema selleks, mitte sunniviisil sellest loobuma. Inimene, kes suudab sellest vabatahtlikult loobuda, on avatum intuitsiooni arengule ja tal on suurem potensiaal, kui mõnel teisel inimesel. Kõikidel inimestel on intuitsiooni arendamiseks omad piirid, mõnel inimesel väga kõrged, teisel madalad.

Kui sa oled leidnud enda tee spirituaalses maailmas, siis liha mittesöömine tuleb iseenesest.

NEUTRAALSED TOIDUAINED

Neutraalsed toiduained on need, mida võib tasakaalukalt süüa nii, et need ei mõjutaks sinu intuitsiooni arengut. Neutraalseid toiduaineid on selleks vaja, et tasakaalustada närvilisust. Näiteks tatra söömine muudab inimest rahulikuks.

- Leib, sai ja teised kiudainerikkad toiduained.
- Täistera makaronid, tatar, riis jne.
- Kana- ja kalaliha.

INTUITSIOONI ARENDAVAD TOIDUAINEID

Võin seda öelda, et kõik värsked puu-, juur-, aed- ja köögiviljad on spirituaalsele arengule kasulikud. Kõik marjad on intuitsiooni jaoks head ja kõik keemiat täis, töödeldud toidud on kahjulikud sinu eeterkehale. Mida värskem on toit, seda tervislikum on see sinu spirituaalsele arengule. Kõik toidud mis sisaldavad palju värvaineid, säilitusaineid ja küllastunud rasvu, pidurdavad intuitsiooni arengut.
Inimene, kes teeb iseendale või perekonnale süüa, on intuitiivsem kui see, kes laseb võõrastel inimestel seda enda jaoks teha. Seega motiveerin sind rohkem köögis tegutsema!

Lisa enda menüüsse järgmised toiduained, et suurendada enda spirituaalsust:
Ananass, aprikoosi seemned, mango, seller, brokkoli, pistaatsia pähklid, pipar, ingver, apelsin, petersell, murulauk, kõrvits, sidrun, laim, porgand, basiilik, granaatõun, mesi, oad, astelpaju, kõrvitsaseemned, agaavi siirup, erinevad õlid jne.

INTUITSIOONI ARENDAVAD JOOGID

KOHVI Kohvi on kasulik kõigile spiritualistidele, kui seda kohvi juuakse puhtalt ilma lisaaineteta, mille all ma mõtlen suhkrut, kohvikoort jne. Kohvi kiirendab spirituaalset arengut, soovmõtlemist ja maagiate elluviimist. Kohvi on kasulik juua, kuna see tugevdab Aurat. Need inimesed, kes joovad regulaarset kohvi on tugevama Auraga.

PIPARMÜNT Avab spetsiaalse kanali sinu Kolmandas Silmas ja Kroontšakras, mis aitab Astraalrännakut kogeda.

KUMMEL Aitab eemaldada pinged, mis on seotud teiste poolt tekitatud negatiivsusega. Kummel aitab puhastada Aurast energiat, mis ei tohiks seal eksisteerida ja mis on kellegi poolt teadlikult suunatud sulle nõrgestamiseks.

VESI Mida rohkem vett juuakse, seda kiiremini suudab inimene iseenda tujusid suunata. Vesi aitab kiiresti energiatel liikuda ja vesi aitab puhastada Aurat.

ROHELINE TEE Teravdab meeli, kaasaarvatud intuitsiooni, selgeltkuulmist, selgeltnägemist, telepaatilisi andeid ja on kasulik spirituaalsetel sessioonidel või õpingutel tarbimiseks või enne seda manustamiseks. Soovitan juua rohelist teed kõigil neil, kes käivad minu seanssidel, et spirituaalne informatsioon kiiremini alateadvusesse talletuks. Roheline tee on minu lemmik tee, milleta ma ei kujutaks enda päeva ette.

MUST TEE Musta tee joomine on kasulik, kui soovid end kaitsta energia vampiirluse eest. Must tee toimib nii nagu Must Turmaliingi - see kaitseb kõige kurja eest. Musta tee joomine muudab inimese väga tähelepanelikuks valetamise suhtes, seega need, kes joovad tihedamini musta teed suudavad suurema tõenäoususega tabada valetajat otse valetamise ajal.

Intuitsiooni arengut pidurdab alkohol (väljaarvatud puhas alkohol) ja gaseeritud joogid.

KUIDAS ARENDADA ENDA TEADLIKKU TOITUMIST?

Sinu keha ja hing oskab öelda täpselt, mis toiduaine just sinule kasulik on. Selleks saab kasutada Apatiidi või Valge Hauliidi kristalli. Nendel kahel kristallil on oskus sind suunata enda jaoks õigeid valikuid tegema. Näiteks, kui sa lähed toidupoodi, siis pane tükk Valget Hauliiti taskusse ja jälgi, mis isud sul poes tekivad. Tean seda, et kui sa kannad neid kristalle, siis seda enam hakkad sa vaid värskete toiduainete letis puu- ja köögivilju ostmas käima. Väärt proovida, kuna nendel kahel kristallil on oskust inimese mõtteid tervislike valikute peale suunata. Üldiselt on nii, et kui sa kannad Apatiidi ehteid, siis ajapikku sa intuitiivselt valid neid toiduaineid, milles on neid vitamiine, mis sinu kehas puudu on.
Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja