SODALIIT - NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

Sodaliit on ilus sinine kristall, millele on iseloomulikuks ka hallikad-valged varjundid. Sodaliiti leidub peamiselt Brasiiliast ja Indiast. Sodaliit on nädala kristalliks valitud sellepärast, et see sobib väga hästi 18-24 jaanuariga kokku. Kui vaadata seda, millised lapsed sünnivad nüüd siin nendel päevadel, siis nad on väga intuitiivsed, teadlikud ja edasiviiva jõuga. Seda sama sümboliseerib ka Sodaliidi kristall.

Annan väikese vihje, kuidas Sodaliiti enda heaks ära kasutada ja kus sellele kristallile kodus hea koht leida.

- Hoidke Sodaliidi kristalli kodus kõige põhjapoolsemas toas, et suurendada head ärilist/tööalast õnne. Sodaliiti võib hoida koos teiste töö kristallidega, aga võib ka täiesti iseseisvalt kuskil kapi peal olla. Mina soovitan Sodaliiti hoida näiteks mõne taime mullapallil. Sodaliit on väga neutraalne kristall, mis tähendab seda, et see sobib kõikide taimedega väga hästi kokku.

- Lisa Sodaliidi kristall enda intuitsiooni arendavasse, selgeltnägemise, astraal-rännaku või stressi leevendavasse kristallikomplekti. Sodaliit on väga rahustava toimega, mistõttu see leevendab stressi ja loomulikult on Sodaliit number üks kristall, kui me räägime intuitsiooni arendamisest. Seega, kui sul ei ole veel intuitsiooni kristalle, siis Sodaliit on üks õigemaid valikuid, kui soovid esimest intuitsiooni kristalli kandma hakata.

- Kanna Sodaliidist valmistatud ehet, kui soovid avastada endas andeid, mis on sinu sees varjatud. Sodaliit toob üldiselt välja spirituaalseid andeid, nagu näiteks telepaatiliseid oskuseid.

- Pendel on üks lihtsamaid ennustusvahendeid ja paljudel see ka on, aga Sodaliit võib just pendeldamisel sulle kasulik olla, kui sa veel täpselt ei oska enda pendlit kasutada või vastuseid sellelt saada. Näiteks Sodaliidi kandmine pendeldamise ajal või samal ajal laua peal hoides aitab takistada pendlile soovmõtete saatmist ja aitab kiirendada alateadvusest vastuste saatmist pendlisse.

SODALIIDI VEE-ELIKSIIR KOOS IOLIIDIGA Valmista vee-eliksiiri nendest kahest kristallist, kui soovid puhastada Kolmandat Silma ehk seda Tšakrat, mille kaudu sinu intuitsioon areneb. Vee-eliksiir on kasulik selleks, et tugevdada sisemist teadlikust ja võtta õigeid otsuseid enda elus vastu. Selleks hoia neid kristalle 20 minutit vee sees ning seejärel võid juua seda. Valmista eliksiiri just siis, kui tunned, et see on vajalik.

Vee-eliksiiri kristallid viiakse alati vee sisse kohe, kui sa oled need enda koju toonud, et kristall saaks aru oma eesmärgist. Esimest korda hoitakse vee sees kristalli paar tundi, enne kui üldse kasutama hakatakse. Hiljem hoia kõiki vee-eliksiiri jaoks mõeldud kristalle eraldi teistest kristallidest.

Sodaliidi kristalli ja ehetena leiate SIIT ning ennustuskomplekti kristallina SIIT

Uuendatud: 17.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja