MÄEKRISTALL- NÄDALA KRISTALL

by in UUDISED .

"MÄEKRISTALL - Kristall, mis aitab vabastada inimese hingest seda, mis sinna kuuludes ei lase meil olla see, kelleks me sündinud oleme".

Mäekristall on kõikide teiste kristallide ema, kristall, mida on terves maailmas kõige rohkem ja kristall, millest on tekkinud ka väga paljud teised kristallid. Mäekristalli kaks kõige suuremat oskust on Aura puhastamine ja teiste kristallide võimendamine. Seega sobib see kristall igaühele, kuna see aitab kristalliteraapial toimima hakata.

MÄEKRISTALLI ENNUSTUS 25. JAANUAR - 31. JAANUAR

Mäekristall on seekord saanud nädala kristalliks, kuna see sümboliseerib väga hästi selle nädala olemust ja annab just sellel nädalal igaühele kõige enam jõudu juurde.

- Sellel nädalal on väga tugevalt tunda Lamba / Kitse aastalt üleminemist tulevasele tule Ahvi aastale. Juba hakkavad energiad vaikselt vahetuma ja üleminek toob väga suurt väsimust igasse majja.
- Mäekristall on aga see, mis soodustab ükskõik milliselt eluetapilt või eluperioodilt üle minekut teisele, hoopis huvitavamale peatükile.
- See nädal võib palju mõtteid tuua sellistel teemadel nagu näiteks: "Mida ma elult tahan", "Keda ma oma ellu tahan", "Mida ma peaksin oma elus ette võtma" ja "Kas ma teen õigeid asju". Lühidalt võib öelda, et päris palju kõhklust-kahtlust ja eneses mitte kindel olemist. Selle peale ma soovitan teil kõigil soojalt mitte lasta end üleminekul niivõrd palju mõjutada, võta seda kui energiate vahetamise seisu.
- Mäekristall on selle nädala kristall juba seepärast, et see toob energiat, mis aitab sul Ahvi aastale üleminekut lihtsamini võtta.

MIDA MÄEKRISTALL SULLE ANNAB?

Mäekristalli talismanina kandes aitab see tugevdada immuunsussüsteemi ja puhastada kogu Aura süsteemi. Talisman aitab erinevatest haigustest kiiremini terveks saada või kaitsta nende tekke eest.

Mäekristall pendel on kõige universaalsem pendel ja sobib ka algajatele ennustamiseks. See on kristall, millega on kõige parem alustada, kuna see võtab inimese Aura kiiresti omaks, ka nendele sobib hästi, kes ei oska end veel tunnetada ega ennustada.

Mäekristall elevant toob õnne ja aitab soovidel täituda. Elevandi sümboolika on väga kõrgelt hinnatud jõukuse ja hea õnne sümbol, kui see kokku viia Mäekristalliga, siis see muutab soovide talismaniks.

Kui sa kannad Mäekristalli Kolmanda Silma lähedal ehk kõrvarõngastena, siis sellisel juhul aitab see mediteerida ja eemaldada negatiivseid mõtteid. Mäekristall aitab kaitsta elektromagnet kiirguse eest - sobib neile, kes töötavad arvutiga.

Mäekristall püramiid puhastab kodu Aurat koos geoodiga, aga geood aitab laadida ka kristallidest ehteid ja väeesemeid.

Nädala kristall on alati -10% soodsam tervel nädalal.
Uuendatud: 24.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja