NOORE KUU LOOMINE 8. VEEBRUARIL JA TULE AHVI AASTALE ÜLEMINEK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Noor Kuu on seotud uute algustega, uute võimaluste ja kordaminekutega. Noore Kuu loomine toimub Veebruari kuus 8. kuupäeval, mis tähendab seda, et sellel päeval on võimalik teele saata rituaale. Kuna sellel korral on Noor Kuu seotud Veevalaja märgiga, siis Veevalaja annab head õnne järgmisteks rituaalideks, maagiateks ja tegemisteks:

8. veebruaril tuleb hoida ennast väga positiivsena, isegi kui sa ei suuda seda olla, kuna selleks on kaks põhjust. Esiteks, kui sa Noore Kuu loomise päeval oled positiivne, siis sa tood seda suhtumist kuni järgmise Noore Kuu loomiseni. Peale selle on 8. veebruaril Lamba aastalt üle minemine Tule Ahvi aastale ja see päev võib sulle tervet sinu aastat ette ennustada. Ehk, kui see päev on sinu jaoks hea, siis võid eeldada, et sind ootab päris hea aasta. Kui sellel päeval tabavad sind väga suured katsumused, siis ebaõnne võib tulevasel aastal palju olla, aga see kõik oleneb, kuidas sa täpselt ühele või teisele asjale reageerid. Seega tuleta minu sõnu meelde: "Ole positiivne"!

01. - 08. veebruar on kõikidel inimestel väga närviline ja pigem soovitakse probleeme mitte lahendada ning kuidagi varjuda maailma eest. 8. veebruaril ma seda ei soovita kellelgi teha, see on just õige aeg kõik vanad otsad ära lahendada, korda seada, et uus Tule Ahvi aasta saaks tulla hea ja kiirete lahendustega.

7. - 9. veebruaril võid sa kokku puutuda väga paljude erinevate inimestega, kes sind üritavad ära veenda/üle trumbata/niiöelda pähe astuda. Sulle soovitus - ära lase ennast sellest mõjutada. Kuna Ahvi aastale on üleminek, siis paljud hiina astroloogilised märgid üritavad sellel ajal ennast kehtestada.

- Suhtle Noore Kuu loomise päeval väga paljude inimestega, mine kodust välja ja sotsialiseeru, kuna see võib sulle terveks aastaks kasulik tulla. Tule Ahvi aasta on väga sotsiaalne aasta ja sellel aastal läheb sul väga palju tutvusi vaja enda elu paremaks seadmiseks. Kui sa lähed Noore Kuu loomise ajal majast välja, siis tood endale suurt sotsiaalset elu terveks kuuks, aga seekord ka terveks aastaks, kuna samale päevale langeb hiina astroloogiline aasta vahetus.

- Puhasta enda kristallid, ehted ja kodu. Põleta kodus maagia küünlaid ja võimalikult palju valget värvi küünlaid.

- Ära riidle sellel päeval, ära tõsta esile teiste vigu, ürita olla leplikum, ürita vaadata probleeme mitme nurga alt, tegele loovate asjadega.

NOORE KUU RITUAAL PAREMA AASTAKÄIGU TOOMISEKS

Kuna Noore Kuu loomine on Veevalajas, siis see annab võimsa väe endaga kaasa suurte muudatuste tegemiseks. Sa saad väga palju iseenda jaoks korda seada, et uus aasta ei tuleks sulle katsmusterohke ja sa suudaksid edukalt selle vastu pidada. Pidage meeles, et Tule Ahvi aasta on üsnagi jõuline ja tugevamad jäävad sellel aastal pinnale, nõrgemad lasevad end materdada sellest aastast.

- Kindlasti soovitan kõigil puhastada oma kodu energeetikat just Salvei rituaalitaimega, kuna 8. veebruar on väga jõuline päev, siis ei pruugi teised rituaalitaimed niivõrd hästi mõjuda puhastusele. Puhastage kodu, kristallid, väeesemed, iseennast, auto kaitse kristallid jne. Selleks põletage Salveid esemete lähedal või toas, kus ise viibite.
RITUAAL  Rituaal on iseenesest väga lihtne ja sul läheb vaja järgmiseid esemeid:
- Meresoola (jämedat)
- Loorberi lehti (kuivatatud)
- Karneooli, Suitskvartsi ja Quantum Quattro kristalle. Kindlasti neid kolme ja kindlasti ei tohiks olla neid vähem ega ka rohkem, kui igaühte üks.
- Punast riiet
- Rohelist niiti
- Rohelist värvi küünalt. Kui soovid maagia küünalt kasutada, siis on sobilik selleks Basiilik või Aaloe essentsi küünal.

8. Veebruaril pane roheline küünal enda kodu keskpaika (võimalikult kodu keskele) mõne aluse peale. Seejärel puista meresoola selle küünla ümber, aseta sinna ka kuivatatud loorberi lehed. Seejärel võta kolm kristalli ja aseta need küünla ette. Kui oled rituaali "altari" ära seadnud, siis süüta küünal tikuga ja tikku põlema tõmmates korruta enda mõtetes "Uus tulgu uus, vana saagu vanaks" mitmeid kordi. Lase küünlal põleda 8. veebruaril järjest võimalikult kaua. Kui kustutad küünla õhtul enne magama minekut, siis lükka tuleleek küünla vaha sisse kustu. Põleta küünal ära järgmise kolme päeva jooksul ehk 11. veebruariks. Igakord, kui küünla uuesti süütad, siis korda neid samu sõnu. Kui küünal on ära põletatud võta punane riie ja aseta loorberi lehed ja kristallid riide sisse ning seo rohelise niidiga kinni. Viska meresool maja välisuksest välja ja pane punasesse riidesse pandud maagia enda kodu Lõuna poolsesse tuppa. Seda võib hoida ka armastuse või Feng Shui kristallide komplektis. Maagia avatakse alles 2017 aastal, aga sellest räägime juba järgmisel aastal.

See rituaal aitab head õnne tuua Tule Ahvi aastal kogu perekonnale, kui elad perega koos või sulle endale.
Uuendatud: 31.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja